320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lühidalt kaitse lekib, keskvälja ei ole ja ründajad ei saa palli. väravavate vahe 16 löödud ja 17 sisse lastud räägib enda eest. Kusjuures 17 sisse lastud on ka chelseal näiteks aga nemad on mingi 28 tükki ise löönud......

    Kommentaar


      Kas Arsenal ei ole mõelnud Arteta ära tuua? Kaua ta ikka seal City pingil kükitab.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kas Arsenal ei ole mõelnud Arteta ära tuua? Kaua ta ikka seal City pingil kükitab.
        Muidugi võiks, või siis Freddie või kelle iganes. Ma loodan, et juhtkond blufib praegu selle Emery support jutuga. Vastasel juhul on nad ikka päris säinad.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas Arsenal ei ole mõelnud Arteta ära tuua? Kaua ta ikka seal City pingil kükitab.
          Meie klubi poolelt vaadates ilmselt jah on.

          Aga kui heita pilk Guardiola seniste manageerimistsüklite pikkustele eelmistes klubides, siis Arteta ilmselt tunneb, et varsti ei pea ta enam pingil kükitama, vaid saab juhendada meeskonda, millega on võimalik võita nii premm kui cl. Arsenali ülevõtmine praeguses seisus hooaja keskel pole aga üldsegi meelakkumine.

          Kommentaar


            Kahju on sellest, et kauaoodatud treeneri vahetus põhimõtteliselt ei ole asju paremaks, vaid isegi halvemaks teinud. Mingid jutud on teie huvi kohta Luis Enrique vastu. Tema ju võiks olla hea kandidaat.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Kahju on sellest, et kauaoodatud treeneri vahetus põhimõtteliselt ei ole asju paremaks, vaid isegi halvemaks teinud. Mingid jutud on teie huvi kohta Luis Enrique vastu. Tema ju võiks olla hea kandidaat.
              Kusjuures Emery esimene hooaeg oli täitsa lubav. Pall oli igavavõitu aga tulemusi oli. See aasta on ikka täis õudukas. Vana on lisaks kõigele argpüks ka. Me läheme vastaseid respekteerides kaitsvalt mängima mingite vitoriate ja tont teab kelle vastu. Ja siis laseme kellel iganes endale 20 korda peale lüüa. Ründajad samal ajal ei saa palli või vähemalt ei saa seda heale postisioonile. Käib hulle sideways kui Denilsoni aegadel.
              Tõsiselt ma tahtsin Wengerit aastaid välja juba aga on mis on Arsene vähemalt läks mänge võitma ja ründama. Tõsi vahel lõppes see dramaatiliselt nagu kergeratsaväebrigaadi rünnak. Aga ta vähemalt üritas. Emery isegi ei ürita.
              Mingi Enrique vasak saabas võiks ka ennem treeneriks tulla.

              Kommentaar


                “When they scored the first goal, that’s when we lost the opportunity to do something in that match.” - Unai Emery

                Lahendus väga lihtne. Kedagi muud vôtta pole siis seda piina jätkata on suitsiid. Pange Ljungberg interim hooaja lôpuni. Kasvôi sellepärast, et tal oli ballse vôtta kollane kaart manu mängus. Pires ka abiks. Do It!

                Kommentaar


                  Seda viimast tsitaati lugedes tekib tahtmine Unaile näidata hailaite Liverpool - Milan või kas või tema enda PSG - Barcelona mängudest.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    "They are adamant their project is sound, well-planned and will bring success, provided the external atmosphere allows it to do so. They hope the international break comes at a good time for the Arsenal squad — allowing them a welcome change of scenery — but accept the absence of domestic matches will increase the “noise” around Emery and they are determined not to let it influence their thoughts or actions."

                    Palju Õnne meile. Klubi fänne peetakse mingiks suvaliseks väliseks müraks. Normal.

                    Kommentaar


                      Keegi teist veel usub ka enam Emery'sse siin? Mulle tundub et tema ideed, misiganes need igatahes on, ei jõua mängijateni - keeleoskus v lihtsalt oskmatus oma mängijatega suhelda. Olin ikkagi hooaja alguses liiga optimistlik, kui teile top4-ja kohta pakkusin vs nt Chelsea. Hooaeg on veel pikk ja individuaalselt, mängijaid ometi ju teil on, aga kuidagi ei toimi koostöö praegu.
                      Mingit karmima stiiliga treenerit on siia klubisse juba ammu vaja olnud. Unai tundub ka võrdlemisi pehmik.

                      Kommentaar


                        Soovisin väga, et Emery kui uus treener oleks tulemusi ja edukust toov.

                        Praeguses olukorras on aga juba raske näha tagasi tõusule pöördumist. Ilmselgelt asi ei toimi kui langus tunduvalt pikem kui 2-3 mängu vormikõver. 12 liigamängust 4 võitu, 5 viiki ja 3 kaotust. Siin on minu jaoks ilmne, et nii mängupildis ja lõpptulemuses ei ole muud viga kui peatreener. See ei ole enam maha parseldatud ründaja, põhituumik või vananev meeskond. Paberil peaks see meeskond top kolmes sees olema. Liverpoolist ja Cityst jääb veel kõvasti maha teoreetilise kvaliteediga platsil aga see oli ka ilmne enne hooaja algust. 12 mängu ja 17 punkti esikohast lahutamas. Nagu tavaline Wengeri meeskond sel kümnendil. Kurb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Keegi teist veel usub ka enam Emery'sse siin? Mulle tundub et tema ideed, misiganes need igatahes on, ei jõua mängijateni - keeleoskus v lihtsalt oskmatus oma mängijatega suhelda. Olin ikkagi hooaja alguses liiga optimistlik, kui teile top4-ja kohta pakkusin vs nt Chelsea. Hooaeg on veel pikk ja individuaalselt, mängijaid ometi ju teil on, aga kuidagi ei toimi koostöö praegu.
                          Mingit karmima stiiliga treenerit on siia klubisse juba ammu vaja olnud. Unai tundub ka võrdlemisi pehmik.
                          Absoluutselt ei usu enam. Kui ta meile tuli olin optimistlik ja tundub sümpaatne onu aga eelmise hooaja lõpp oli kehv ja jätkub samas vaimus suvistest täiendustest hoolimata. Mu meelest tuleks kiiremas korras välja vahetada aga paraku juhatus on miskipärast teist meelt.

                          Kommentaar


                            Tundub nagu tüüpiline Eesti ettevõtte juhtimine. Asjal lastakse minna nii halvaks kui minna annab, sest juhatus ei saa ometigi tunnistada, et nad tegid vale otsuse kui selle inimese tööle võtsid.

                            Kommentaar


                              Statistika on küll üks paradoksaalne asi, aga sellel Twitteri kontol silma aeg-ajalt peal hoides karjuvad näkku kohutavad numbrid. Huvitav siiski. https://twitter.com/Orbinho
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                me oleme ikka julmalt s*tad kui oleme kodus Southamptoni (eelviimasel kohal) vastu pmst terve esimese poolaja surve all. Löögid 3-9 neile. Meie omad söödavad kaitses küljelt küljele palli ja siis panevad ühel hetkel pika ette. Samas saab ainult paremaks minna.
                                Tierney on hea!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X