320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -thierry-
    Toredal pildil kaks #14 särki kandvat noormeest uskumatute hollandlaste turjal.
    Steidid obvioussi? Aga paneme siis juba tagant ka:

    Supplies!

    Kommentaar


      1)
      2)

      Kommentaar


        Arsenal: Szczesny, Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, Andre Santos, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Gervinho, Van Persie.
        Substitutes: Fabianski, Djourou, Diaby, Frimpong, Benayoun, Arshavin, Chamakh.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kes see pingile Diaby nimelise särgiga on istutatud?

          Kommentaar


            Zinedine Song!

            Mismoodi RvP Ballon d'Ori nimekirjas pole? - müstika!

            Grupp võidetud, 12. aastat järjest alagrupist edasi, 43 mängu pole kodus meid mitte inglastest klubid võitnud, mängupilt ilus, 70. minutil teevad ääreründajad Theo ja Gerv tööd tagasi äärekaitse kohale sellise isuga, et pisar tuleb silma.

            Viimases mängus saavad Frimcoqid ja Parkid kerjustele külla sõita.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Yahooooooooooooo!

              Kui laupäeval said kõik naabrid maja peale täpselt teada, mida ma Songast kui mängijast arvan, siis täna said nad teada, kui selgrootu ma olen. Laul pani sakslased tagatasku ja Rvp jätkab oma statistikat.

              Vermaelenilt järjekordne supermäng.

              Kommentaar


                Mulle jääb hetkel küll arusaamatuks, et miks Wenger Park Chu-Youngi meeskonda tõi? Ma olen teda vaid ühes meistrite liiga mängus näinud, kuid Priemeris pole ta kordagi platsile saanud. Tõsi, selles meistriteliiga mängus tegutses ta kahvatult aga mida muud oodatagi mängijalt kellel mängupraktikat ei ole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KaImO Vaata postitust
                  Mulle jääb hetkel küll arusaamatuks, et miks Wenger Park Chu-Youngi meeskonda tõi? Ma olen teda vaid ühes meistrite liiga mängus näinud, kuid Priemeris pole ta kordagi platsile saanud. Tõsi, selles meistriteliiga mängus tegutses ta kahvatult aga mida muud oodatagi mängijalt kellel mängupraktikat ei ole.
                  Ma pole küll Wenger, aga põhjus on ju väga lihtne - RvP. RvP on lihtsalt nii heas hoos preagu, et tema pinglie jätmine oleks enesetapp. Ja on ju teada, et Wenger ei kasuta neli-neli-kaks taktikat.

                  Kommentaar



                    Song u monster!!!

                    Kui nüüd päris aus olla, siis nii balantsis Arsenali tiimi pole ma 2007. aastast saadik näinud. Kaitses ollakse soliidsed, keskväljal head ja ründes veel paremad. Lendava hollandlase fenomeni ei saa muidugi ülehinnata, kuid ka ülejäänud tiim annab endast kõik. Väga meeldiv oli tõepoolest vaadata, kuidas Gervinho ja Walcott terve mäng kaitsesse tagasi siblisid. Koscielny saab oma ülesannetega väga hästi hakkama ja Vermaelen tundub veel parem olevat kui varem. Ei suuda juba laupäeva ära oodata.

                    Edit: See on ka muidugi tore, et meil on nüüd väravavaht, kes pallide sisseimemise asemel tegeleb nende tõrjumisega.

                    Kommentaar


                      Loodame, et Wilshere teeb samasuguse comebacki nagu Vermaelengi. Oleks väga viis.

                      Kommentaar


                        Video väravatest (peegelpildis):


                        -e- Songi olukord õigetpidi kah (3:08)
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust

                          Song u monster!!!
                          Toda giffi on sõltumata toetatavast meekonnast kena vaadata-
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Toda giffi on sõltumata toetatavast meekonnast kena vaadata-
                            Gif oleks võinud mõni sekund varem hakata, sealt see alguse minek ja üks kena liigutus puudu, aga fantastika tõesti.

                            Kommentaar


                              Keegi mängu nägi? Mis toimus?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Toimus see, et mehed olid tiba BVB mängust väsinud ja loiud kuni Fulham teise poolaja keskel suutis ühe ära lükata (Vermaeleni abil). Peale seda pandi maru press peale ja kuigi Schwarzer võimles väravas päris korralikult, suudeti kümmekond minutit ennem lõppu taaskord Vermaeleni abil punkt koju tuua.

                                Parimad palad:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X