320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sul on esimesel poolajal sadamiljon võimalust, et mäng tuttu panna ja 3-0 ees olla ja sa lihtsalt ei löö ära siis polegi imestada kui kodumeeskond lõpuks oma munad üles leiab. Rosicky tuleb mängu ja suht kohe oli situatsioon kus tema "puhtaks lööv" peapall äärelt lendab otse keskväljale Fulhami valdusesse. Siis laseb ta oma mehe minema penaltiolukorras, Szcz teeb erakordse flapi ja värav sünnib otseloomulikult kahe endise Arsenali mehe koostööst. Squillaci tuleb mängu ja otseloomulikult "puhastab" ta vastaste tsenderduse risti üle oma viiekasti vastasele jala peale. See on nii tüüpiline pask, et siin pole mitte midagi muud soovida kui seda, et nad võimalikult ruttu lahkuks.

    Ning pikka aega pole siin teemas olnud põhjust kohtunike kallal sõna võtta aga täna oli partii ikka ehedalt sitt. Ning seda mõlemale poolele! Aga Gervinhol tõmmatakse jalg alt - ei, Robin lükatakse oma raja pealt minema body checkiga - ei. No kuidas nii saab? Mida tegema peab siis, et penalte saaks?

    Mis nüüd, Miquel paremkaitses järgmine mäng? Squillaci ju ometi ei tohiks mitte mingi kuradi valemiga platsile saada?! ONJU!?

    Oeh ... see oli ehe "tujurikkuja".
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Tüüpiline arsenal, nii kui ootused ülesse hakkavad kerkima, karistatakse naiivsuse eest ära.

      Tuleb tõdeda, et valesid otsuseid tehti täna nii platsil, kui platsi kõrval. Teine poolaeg oli ikka totaalne jama, ma tõesti siiralt ei taha uskuda et Wenger andis juhiseid 1:0 ära mängida ja panen selle loivamise pigem vähese rotateerimise ja tiheda kalendri kaela. Wenger oma vahetustega kuidagi paraku mängupildi muutmist ei mõjutanud, tegi aind asja hullemaks. Ja kohtunik oli mõistagi sitt. Umbes sama sitt kui Theo. Ja kaitse käkkis täna korralikult, DJ pehme punase paneme Merti alla. Chesney ja Squid võivad väravad oma nimele täna saada.

      Karistati täna ära, Wolvesi vastu astusime ämbrisse ja ei karistanud neid ära kui väravad lahti olid. Täna olid Fulhami kindluse väravad pärani lahti terve esimese poolaja aga no kui see värav peab tulema Walcotti v Gervinho jalast siis ilmselgelt ta pigem ei tule.

      Wenger tehku silmad lahti, meil on vaja 3 arvestatavat wingerit, kui ta enam venelasega ei arvesta ja mingil fantastilisel põhjusel ei suvatse Oxi isegi pingile panna, siis oleks aeg keegi äärele lisaks tuua, eriti arvestades et Gervinhot nüüd mõnda aega ei näe ja Walcott on kuninglikult sitas vormis.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ning pikka aega pole siin teemas olnud põhjust kohtunike kallal sõna võtta aga täna oli partii ikka ehedalt sitt. Ning seda mõlemale poolele! Aga Gervinhol tõmmatakse jalg alt - ei, Robin lükatakse oma raja pealt minema body checkiga - ei. No kuidas nii saab? Mida tegema peab siis, et penalte saaks?
        Qpr'i, Wolvesi ja City mängudes ei antud ka ilmselgeid handballe meie vastu. Arsenal oli esimesel poolajal parem, lõi ühe, Fulham oli teisel, lõid kaks. See ka suhteliselt naljakas, et esimesel poolajal 9 lööki raamidele ja teisel 0. Lõpuks vist maksis see mitte rotateerimine kätte.

        Kommentaar


          Algselt postitas jukss Vaata postitust
          Qpr'i, Wolvesi ja City mängudes ei antud ka ilmselgeid handballe meie vastu. Arsenal oli esimesel poolajal parem, lõi ühe, Fulham oli teisel, lõid kaks. See ka suhteliselt naljakas, et esimesel poolajal 9 lööki raamidele ja teisel 0. Lõpuks vist maksis see mitte rotateerimine kätte.
          Nojah ma nendes mängudes oma mäletamist mööda ei tihanud kurta, kuna need olid rohkem fifty-sixytd kui tänased. Nende 'handballide' äravilistamine mis ei ole väga selgelt kehast eemal ja kust pall tuleb väga ootamatult kaitsja jaoks on ka teistes mängudes tihtilugu sama joonega olnud, ehk mingil kokuleppel kohtunikud nende osas vist ikkagi on. Aga tänased otsused olid küll natuke 'wtf'. Eriti Gervinho oma.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            HU(I)A!

            Kui punane kaart ja viik tundus täielik deja vu hooaja esimesest mängust, siis kaotus oli paras pabul pasatordil. Teise poolaja algusest lõpuni kestev tahtejõuetus oli täiesti müstiline. Võib-olla tõesti on meestel lihtsalt toss väljas, esi-XI on küll hästi kokku mänginud ja täiendavad teineteist, aga ükskord saab jaks otsa.

            Kahe nädala pärast on võõrsil Swansea, ega nendegagi kerge olema saa. Sagna või Jenkinsoni (mäletate ikka, et meil ka selline mängija olemas) tervenemise kohta pole midagi kuulda?
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Nojah ma nendes mängudes oma mäletamist mööda ei tihanud kurta, kuna need olid rohkem fifty-sixytd kui tänased. Nende 'handballide' äravilistamine mis ei ole väga selgelt kehast eemal ja kust pall tuleb väga ootamatult kaitsja jaoks on ka teistes mängudes tihtilugu sama joonega olnud, ehk mingil kokuleppel kohtunikud nende osas vist ikkagi on. Aga tänased otsused olid küll natuke 'wtf'. Eriti Gervinho oma.
              Milline Gervinho oma? Loodetavasti mitte too olukord esimesel poolajal?

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Milline Gervinho oma? Loodetavasti mitte too olukord esimesel poolajal?
                jah. miks see penalti polnud? ei kukkunud piisavalt ilusti?

                Kommentaar




                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Milline Gervinho oma? Loodetavasti mitte too olukord esimesel poolajal?
                  Bloodzeedi striim näitas post-matchi ka, Skysportsi oma, slowmotionis on näha vägagi selgelt, et viga oli ja peaks olema pennal.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    jah. miks see penalti polnud? ei kukkunud piisavalt ilusti?
                    Ei tea, aks räägime samast olukorrast, aga ühes olukorras, kus ta kastis kukkus oli küll nii, et Gervinho otsis ise pigem jalga mille otsa komistada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      jah. miks see penalti polnud? ei kukkunud piisavalt ilusti?
                      Keegi võiks mulle mingi video visata, aga mina enda striimis küll raudkindlat penaltit ei näinud. Pigem jäi mulje, et Gervinho kukkus liiga ilusti. Oli väike kontakt Senderosega, Gervinho tegi ühe sammu ja siis alles kukkus. Kommentaatorid ka selles olukorras penaltit ei näinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Keegi võiks mulle mingi video visata, aga mina enda striimis küll raudkindlat penaltit ei näinud. Tundus, nagu Gervinho oleks liiga ilusti kukkunud. Oli väike kontakt, Gervinho tegi ühe sammu ja siis alles kukkus.
                        Ja palun väga. Tüüpiline troll-targutaja: vaatab striimi kuid ma ei tea mis kanali oma või keelset sel juhul (kui täna Sky oma püsti oli siis eetris olnud härrad Parry ja Le Tissier igatahes arvasid et oli penalt), pole stuudio-analüüse näinud (Gary Neville MNFis arvas, et oli), aga tuleb seletama.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ja palun väga. Tüüpiline troll-targutaja: vaatab striimi kuid ma ei tea mis kanali oma või keelset sel juhul (kui täna Sky oma püsti oli siis eetris olnud härrad Parry ja Le Tissier igatahes arvasid et oli penalt), pole stuudio-analüüse näinud (Gary Neville MNFis arvas, et oli), aga tuleb seletama.
                          FOX Sports oli kanal ja keeleks inglise keel, kui teada tahad. Mida ma sul seletan, esitasin lihtsalt enda arvamuse olukorrast. Kaotus on ilmselgelt raske võtta, aga proovime nüüd natuke rahuneda, eksole?

                          Kommentaar


                            Ott arvas ka pärast korduste vaatamist, et oli pennal, ning hr Soo (tuleb tunnistada, et minu jaoks ebameeldivaim VSB kommentaator) pidi selle tulemusena oma esialgse raudkindla seisukoha muutma. Mitte et kokkuvõttes sellest kõigest grammigi kasu oleks.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              zip vs wenger tundub üldse täna teemaks olevat. videomaterjali põhjal zip wins.

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                FOX Sports oli kanal ja keeleks inglise keel, kui teada tahad. Mida ma sul seletan, esitasin lihtsalt enda arvamuse olukorrast. Kaotus on ilmselgelt raske võtta, aga proovime nüüd natuke rahuneda, eksole?
                                Olen suhteliselt rahulik (nüüd juba), võib-olla üks nõks läks "karmilt" see vastus kuna mäletan, et ükskord hiljuti oli ka keegi Liverpooli avatariga kolmetähelise nimega vend siin seletamas mingis sarnases olukorras kus kommentaator-analüütikud ja ekskohtunik hiljem kõik arvasid otsuse olevat Arsenali kasuks õige aga tema väitis vastupidist. Kui nüüd mälus sobrasin ja õigesti meelde tuli siis oli äkki Chelsea-Arsenali kohtumises Szczesny kaardi otsus.

                                Kui see sina ei olnud siis vabandan, aga endiselt jään seisukohale, et kohtunikud tegid meile kergelt liiga täna.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X