320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Henry deal peaks nüüd tehtud olema. 30 minutit enne FA kappi mängijate registreerimise lõppu, ootame esmaspäeva!
    Halb mäng debüüdiks. Kui ta on hea, siis on see põhjusel, et Leeds on sitt ja kui ta on sitt, siis põhjusel, et ta on sitt. Lose-lose olukord.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      January
      09 Mon The FA Cup H Leeds
      15 Sun Barclays Premier League A Swansea
      22 Sun Barclays Premier League H Manchester United
      31 Tue Barclays Premier League A Bolton Wanderers
      February
      04 Sat Barclays Premier League H Blackburn Rovers
      11 Sat Barclays Premier League A Sunderland
      15 Wed UEFA Champions League A AC Milan
      26 Sun Barclays Premier League H Tottenham Hotspur

      On paar huvitavat mängu... Lisaks võimalik korduskohtumine Leedsiga, 4. ja 5. karikaring.
      Supplies!

      Kommentaar


        Kui keegi Tallinnas soovib homset mängu vaadata:
        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Kuidas homme? Molly, Hiiu, kodudiivan?

        E: Konsiilium koosseisus Rohelise Selliga otsustas, et esimene valik oleks Hiiu, aga lõpliku kinnituse saab see koht, kuhu kõige rohkem nägusid tuleb.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          Halb mäng debüüdiks. Kui ta on hea, siis on see põhjusel, et Leeds on sitt ja kui ta on sitt, siis põhjusel, et ta on sitt. Lose-lose olukord.
          AH?????
          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

          Kommentaar


            Kui homme võidame on järgmine vastane Villa kodus.

            Kommentaar


              FA Cupi järgmine vastane, juhul, et Leedsist jagu saadakse, on siis Aston Villa. Vähemalt lihtsam, kui Manul, kes peab Anfieldile sõitma.

              Kommentaar


                Sky Sport reporting that Salomon Kalou is flying back to London for talks with Arsenal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Sky Sport reporting that Salomon Kalou is flying back to London for talks with Arsenal.
                  Kusjuures, see "SSNi andmetel tagasilendamise" osa on ühe AM foorumi postitaja trollimine Twitteris eile, millest ESPN olevat kinni haaranud tõepähe. Naljakas oleks, kui see SSNi nüüd omakorda ringiga tagasi jõudis, või hoopis teine variant, et see tagaslendamine nüüd päev hiljem päriselt tõsi oleks.

                  Aga muidu jah, päris mitmed tõsiseltvõetavad ajakirjanikud on täna £3m suurusest pakkumisest Kalou eest teada andnud küll. Niiet taaskord on päris palju suitsu üleval.

                  Teine väga palju kõneainet pakkuv stoori on meie väidetav ametlik pakkumine Anderlechtile nende ründaja Matias Suarezi eest. Võib olla mõni sealse liiga austaja oskab ka midagi mehe taseme kohta öelda.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Sky Sport reporting that Salomon Kalou is flying back to London for talks with Arsenal.
                    What would be more terrifying to defenders than seeing their opponents line up a clinical front three with magical and quickly adaptive Park on the left, clinical Kalou on the right and ball control master Chamakh in the middle.

                    Kui see tõsi on tekib küll küsimus, et kas ta Kaloud mängimas ikka on näinud.
                    Wenger pidavat mõtlema ka Abidali hankimise peale (leping saab suvel läbi vist)

                    Kommentaar


                      Isegi Kaloud otsesele konkurendile müüa on ridic. A mida mina ka tean.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Teine väga palju kõneainet pakkuv stoori on meie väidetav ametlik pakkumine Anderlechtile nende ründaja Matias Suarezi eest. Võib olla mõni sealse liiga austaja oskab ka midagi mehe taseme kohta öelda.
                        Mitte, et ma midagi väga sisukat oskaks tema kohta öelda, aga on see hooaeg Euroopa Liigas üsna tublisti kõmmutanud. Alagrupi mängudes 7 väravat ja 2 assisti. Oleks huvitav variant küll, võimalik et see gämbel tasuks end ära. Sõltudes muidugi hinnast, aga tõenäoliselt teravam pliaats kui Chamakh.

                        Kommentaar


                          mulle see jääkide ostmine ei meeldi...pigem osta siis keegi noor vms..või keegi asjalik mängja...alguses benayoun...siis mingid jutud olid bridgest ja nüüd kalou..noo wtf mida me teeme sellise juraga...näha on et kujud ei mängi ju normaalselt
                          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas OhDoBeGooner Vaata postitust
                            mulle see jääkide ostmine ei meeldi...pigem osta siis keegi noor vms..või keegi asjalik mängja...alguses benayoun...siis mingid jutud olid bridgest ja nüüd kalou..noo wtf mida me teeme sellise juraga...näha on et kujud ei mängi ju normaalselt
                            Chilläx nüt, Benayoun on oma fuktsiooni ilusti täitnud. Ning Bridge ja Kalou kõigest jutud, pole mõtet enne reaalseid käike neid spekulatsioone nii tõsiselt võtta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas OhDoBeGooner Vaata postitust
                              mulle see jääkide ostmine ei meeldi...pigem osta siis keegi noor vms..või keegi asjalik mängja...alguses benayoun...siis mingid jutud olid bridgest ja nüüd kalou..noo wtf mida me teeme sellise juraga...näha on et kujud ei mängi ju normaalselt
                              Mais 27 saav mängija on vana? Eelmise hooajal 31 liigamängus 10 väravat löönud ja 3 söötu andnud mängija ei mängi normaalselt? Pigem on asi treeneris, mehel sisu on ja minu arvates oleks 3 miljonit väga hea investeering. Juudi koha pealt nõustun.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                kalou saab augustis 27

                                Kommentaar

                                Working...
                                X