320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parkil ja Benayounil võib küll õnnejunn püksis olla. Lolcott sügab 90 mintsa väljakul - tulemuseks üks kord 1v1 sattumine ja selle meisterlik luhtamine ja no ei panda mängu neid kuigi vahetus varuks. What's the point? Nagu päriselt? Ramsey lihtsalt sõna otseses mõttes "jurab" koguaeg. Küll ei püsi tal pall jalal, küll lükatakse ta palli pealt minema, kohustuslik 'flick' või paar (täiesti lampi) käib ka iga mäng ära, raamidesse sooritatud löögist võib ainult und näha. Songa alavorm jätkub samuti, tegelt ta ju olekski võinud hetkel aafrikas olla - võib olla oma mõtetes ongi? Aga prooviks siis äkki Coqi kui on näha, et vanemal härral just eriline vedru sammus sees pole?

    Ühesõnaga ... väga raske on ründeliinis loota midagi toimumas kui neljast ründavast mehest kaks on suutelised midagi tegema (Ox, RvP). Ning see näeb ka nii välja et RvP pidi keskringi juurde laskuma palli võtma või Ox alustab driblingut kuskilt keskelt. Keegi palli ette ei toimeta neile, ning kui nad ennast ise kuidagi heale positsioonile on mänginud siis tuge kõrvalt või teisest lainest ei tule.

    EDIT: 7. koha eest ei saa alati isegi ju Europa Liigasse!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      EDIT: 7. koha eest ei saa alati isegi ju Europa Liigasse!
      Vist isegi saate, kui 'pool Cardiffile Wembleyl pähe teeb.

      Kommentaar


        Fergie Associationi karikas on veel võimalik võita.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Lugesin just äsja läbi Tim Stillmani kolumni AB-s ja pean ütlema, et see nagu tuleks enda hingest kirjutatuna. Väljendab samu mõtteid mis endal, lisaks pakub informatsiooni, mis ise juba aastaga olen ära unustanud. Nagu see, et klubi juhtkonna "lockdown" kestab aprillini ja peale seda on alles Kroenkel vabad käed. Ma kusjuures tõesti loodan, et seal tehakse suurpuhastus, sest enam halvemaks seal minna ju ei saa.

          Mis omakorda meenutab mulle pühapäeva, kui sai Viasati pealt Arsenali mängu vaadatud. Petersoo mainis seal, et Arsenali foorumites on jutt Usmanovi-meelseks läinud ja usbeki takeoverit üleüldiselt soosivaks. Mina aga absoluutselt midagi sellist täheldanud pole, samas ma ei kasuta Twatterit ja inglise fännifoorumites liigun ainult siis, kui aega üle on (mida on vähe). Aga äkki keegi aktiivsem siit on seda siiski märganud?


          Linkima kolumni ei hakka, kes teab see leiab.

          Kommentaar


            no näiteks arsenal-mania foorumit lugedes võib küll märgata, et nii mõnedki peavad usmanovit üheks võimalikuks päästerõngaks praeguses olukorras. samas leidub siiani ka neid, kes tema ülevõtmist üldse ei soosi. aga üldiselt oldakse ikkagi seisukohal, et kroenkest hullemaks enam minna ei saa ja muudatused juhtkonnas on hädavajalikud.

            mida see juhtkonna "lockout" endast kujutab muidu?

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Mis omakorda meenutab mulle pühapäeva, kui sai Viasati pealt Arsenali mängu vaadatud. Petersoo mainis seal, et Arsenali foorumites on jutt Usmanovi-meelseks läinud ja usbeki takeoverit üleüldiselt soosivaks.
              Ma, poole kohaga fännina, ei ole muidugi ka märganud. Aga kui see nii oleks, mis selle taga on? Ainult põhjus, et usbekil on kontol rohkem pappi? Ja DD?

              Kommentaar


                Pildike L'Equipest. Punased täpid näitavad kohti, kust Diaby vigane on olnud.

                Kommentaar


                  anna link ma seda pilti siin ei näe...

                  Kommentaar


                    Linki uudisele ei ole. Pilt on pärit paberkandjalt. Aga pildi aadress:http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net...dsBOmZDhvi7EA_

                    Kommentaar


                      Treeningul tagasi:



                      Diaby pilt:

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Starting XI: Szczesny, Coquelin, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Song, Arteta, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Van Persie.
                        Substitutes: Fabianski, Sagna, Ramsey, Benayoun, Arshavin, Henry, Park.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Nojah, ma ei tea - täna tunduks nagu perfektne mäng proovida puhkust anda põhimeestele, aga ei. Park tundub ikkagi ainult särkide müümise pärast meeskonnas olevat, RvP lihtsalt suundub üleväsimusest tingitud breakdowni poole kui teda 3x nädalas mängitatakse. Miks ei võiks proovida Parki, ning kui ei tule siis kasvõi poolajal RvP sisse panna? Kos-Verm keskkaitsepaari näeme ka parimal juhul siis kui Gibbs terveks saab, kuigi tegelt kuluks ka Kosile üks mäng puhkust ära - Djourou võiks ju ka vahelduseks mängu keskel saada siis, ei? Vähemalt Ramsey on täna pingil, Rosickyl jälle võimalus tõestada, et temas on veel midagi ... äkki üks värav üle paari aasta? Benayoun on peale seda algrivistuse katastroofi Swansea vastu täiesti ära unustatud.

                          Ah fuckit, 3 punkti paluks ja siis vaatame nädala pärast.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Eelmisel korral lõi Blackburn 3 korda peale ja võitis 4-3.
                            Ehk see kord nii ei lähe
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Nojah, ma ei tea - täna tunduks nagu perfektne mäng proovida puhkust anda põhimeestele, aga ei. Park tundub ikkagi ainult särkide müümise pärast meeskonnas olevat, RvP lihtsalt suundub üleväsimusest tingitud breakdowni poole kui teda 3x nädalas mängitatakse. Miks ei võiks proovida Parki, ning kui ei tule siis kasvõi poolajal RvP sisse panna? Kos-Verm keskkaitsepaari näeme ka parimal juhul siis kui Gibbs terveks saab, kuigi tegelt kuluks ka Kosile üks mäng puhkust ära - Djourou võiks ju ka vahelduseks mängu keskel saada siis, ei? Vähemalt Ramsey on täna pingil, Rosickyl jälle võimalus tõestada, et temas on veel midagi ... äkki üks värav üle paari aasta? Benayoun on peale seda algrivistuse katastroofi Swansea vastu täiesti ära unustatud.

                              Ah fuckit, 3 punkti paluks ja siis vaatame nädala pärast.
                              pigem las jäägu karikamängud sellisteks, kus Wenger proovib ja puhkab. Hetkel on vaja meil hoida gapi neljanda kohaga.

                              Kommentaar


                                mu silmad hakkavad verd jooksma kui ma peaks nägema per-djourou keskkaitsepaari
                                õnneks seda ei juhtu vist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X