320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie amazing away support:



    Särgiviskamise loo lõpetuseks: http://www.independent.co.uk/sport/f...k-8269530.html

    "I thought that in cup games when you drew, there was a replay. Someone told me that!

    "Luckily, I was able to get the shirt back OK - the fan gave it back to me quickly so I could start the game again.

    "But after the game, I threw the shirt back into the crowd again after that."
    Sponsorite tahtele tuleb ka alluda aeg-ajalt:

    Suuremad poisid lõbutsevad autodega õues ...



    ... ja väiksemad poisid lõbutsevad telekamängudega toas ...

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kas see mitte hea pole Arsenalile? Gervinho kipub liiga palju söötu lükkama ja triblama ääres olles. Sellise kapi jaoks nagu Giroud on vaja väravate jaoks tsenderdusi kasti saada, miski millega Ramsey saaks paremini hakkama?
      Forehead on kõige fustreerivam mängija maailmas. Teeb paar imelist liigutust ning siis üks puude läheb täiesti p*rsse ning ongi puuks. Ses suhtes on hea küll.
      Ramsey osas: TA EI OSKA TSENDERDADA! Ta ei ole äärepoolkaitsja, pole kunagi olnud ega hakkagi olema. See miks teda seal mängitatakse nt enne Shava't on minu arust mõistmatu. Õnneks hakkavad ääre mehed (Walcott ja Ox) vaikselt terveks saama ning enam teda seal vast nii palju ei näe.
      Lolcott oleks Giroud'i jaoks paras kaaslane äärel, aga kuna pole lepingut pikendanud siis Arsene vist juba põhimõtte pärast ei pane teda algrivistusse.

      Long story short: Foreheadi puudumine antud hetkel tundub heana (eks seda ole näha kuidas tegelikult on) ning äärel võiks/peaks mängima Lolcott

      PS. Selle särgiteema jätkuks: Coq ja Giroud oleks võinud need vennad, kes algselt särgi said ning tagasi andsid, peale mängu lõppu üles otsida ning neile särgid uuesti anda.

      Kommentaar


        Mikis järgmine vastane Bradford võõrsil. Peaaegu parim loos, paremini oleks saanud minna ainult siis kui oleks kodus mänginud. Kuna suurtest ainult meie ja Chelsea järgi siis palun ... PALUN ... ärme tee nalja selle karikaga nüüd.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Pressikas: Gervinho 3 nädalat, Gibbs, Szczesny, Diaby - Unitedi mängust eemal. 4 potensiaalset algrivi meest. Jama.

          Santosele tuleb väga palju kaitset pakkuda, Valencia sööb ta ju elusalt. Oleks väga üllatunud, kui Vermaelen või Sagna vasakul mängiks, pole Wengeri moodi niimoodi plaani muuta.

          Walcotti teema on muidugi aktuaalne. Viimastes artiklites igatahes bossi poolt nagu jäetaks kõik uksed avatuks Theole. Link & link. Ma ei tea mismoodi see Theo ründajana kasutamine täpselt välja peaks nägema meie formatsioonis ...
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            walcott on viimasel ajal ennast väga heast küljest näidanud. võrreldes varasemate hooaegadega on tema esimene puude tunduvalt paranenud ning samuti ka positsioonivalik ja olukordade lõpetamine. usun, et ta on täiesti võimeline ka tipuründajana mängima. kindlasti on ta vähem frustreeriv mängija kui gervinho seda on. selle uue lepingu osas olen ma aga natuke skeptiline. wenger küll räägib, et tahab teda meeskonnas hoida ja jõuludeks asjaga ühele poole saada aga varasematele kogemustele tuginedes ei imestaks ma üldse kui theo jaanuaris rahaks tehakse. football reasons yeah. me oleme varemgi kuulnud neid jutte kuidas mängijatest kümne küünega kinni üritatakse hoida kuid lõpptulemus on millegipärast hoopis vastupidine. see pakutav 75k nädalas on tavainimese mõistes küll üüratu summa kuid arvestades rahasid, mis tänapäeva jalgpallis liiguvad, olen päris kindel, et ainuüksi inglismaal oleks vähemalt 3-4 klubi, kes oleks nõus talle paremat lepingut pakkuma. võrreldes suvise rvp olukorraga on lugu muidugi natuke teine, sest theo on alles 23 aastane ja pikk karjäär on veel ees. tiitlite võitmiseks peaks aega ju küllalt olema. ise tahaksin teda kindlalt ka järgnevatel hooaegadel arsenali särgis näha kuid arvestades meie kalli juhatuse viimaste aastate otsuseid, peaks vist halvimaks valmistuma. kui see tõesti juhtuma peaks, siis eks mõned arsenali fännid saavad jälle särki põletada ja uue vihkamisobjekti oma jõudsalt täienevasse shitlisti lisada. nagu kombeks, eksju. selle asemel, et igasugustele squillacidele ja muudele kasututele nisajalgadele trennis käimise eest igal nädalal 50k plekkida, võiks parimatele mängijatele hoopis väärilisi lepinguid pakkuda.

            ja diaby siiani eemal?? tundub, et saaga jätkub. rozzaga sama lugu.

            Kommentaar


              Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
              walcott on viimasel ajal ennast väga heast küljest näidanud. võrreldes varasemate hooaegadega on tema esimene puude tunduvalt paranenud ning samuti ka positsioonivalik ja olukordade lõpetamine.
              Selle väitega on nii ja naa. Eks ta ole arendanud küll kuid kohati lööb ikka välja see kehv puude. Readingu vastu oleks ta parema esimese puute korral võinud juba 5-6 minutil värava lüüa kui pikk pall talle teele pandi. Walcotti kehva võitu puute peale suutis kaitse järgi jõuda ning olukorra klaarida (oleks edasi suunanud mitte vasakule oleks korras olnud).

              Kommentaar


                nojah, aga tõsi et ta mitmekülgsem on küll ja nüüd on endiselt kõik jah suuresti kiirusele rajatud, ent mitte ainult, nagu varem, kui kiirus oli algus ja ka ots. kogemuste värk vast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
                  võrreldes suvise rvp olukorraga on lugu muidugi natuke teine, sest theo on alles 23 aastane ja pikk karjäär on veel ees.
                  Aga võrreldes Songaga?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Aga võrreldes Songaga?
                    Song oli munn bling-bling neeger, Walcott on pailaps
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Selle väitega on nii ja naa. Eks ta ole arendanud küll kuid kohati lööb ikka välja see kehv puude. Readingu vastu oleks ta parema esimese puute korral võinud juba 5-6 minutil värava lüüa kui pikk pall talle teele pandi. Walcotti kehva võitu puute peale suutis kaitse järgi jõuda ning olukorra klaarida (oleks edasi suunanud mitte vasakule oleks korras olnud).
                      Oleks, poleks.

                      Eelmisel hooajal tipus mänginud hollandlane luhtas päris mitmel juhul samasuguse võimaluse just kehva puute tõttu. Ja ometi on tegemist tehniliselt ühe parima mängijaga liigas. Juhtub.

                      Isiklikult leian, et 2 väravat ja 4 resultatiivset söötu on piisav, et see ebaõnnestunud puude talle andeks anda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Song oli munn bling-bling neeger, Walcott on pailaps
                        Hui ongi, samasugune töll nagu Song.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kuulge 911 lehte on, conspiracy ve
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                            Kuulge 911 lehte on, conspiracy ve
                            Sõtub seadest, mul on 607 lehte.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Arsenal to visit Indonesia in summer 2013

                              Järjekordselt tehakse oma pre-seasonil aasiasse põige. Karta on, et sellest võib rohkem hooaja alguses halba, kui head olla.

                              Kommentaar


                                Arsenal: Mannone, Sagna, Santos, Mertesacker, Vermaelen, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Podolski, Giroud.
                                Subs: Martinez, Koscielny, Walcott, Coquelin, Arshavin, Jenkinson, Chamakh

                                Üllatusi pole.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X