320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pigem verm vasakule ja kos keskele.või siis jälle coq vasakule....

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Wengeri varasem edu oli suuresti kinni Grahamilt päritud kaitseliinis ja selles kuidas nood selle personaalselt järgmistele edasi andsid, sest ilmselgelt Wengeril pole õrnemat aimu kuidas kaitsemängu drillida.
      Khm, abitreener on sellesama kaitseliini üks lülisid. Asi ei jää kindlasti know-how puudumise taha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Nagu ikka suudetakse kena kolmapäev ära rikkuda. Nii frustreerivat mängu kui Arsenal pakub ei leia vist kuskilt mujalt.
        No üks teine Londoni klubi näeb ka kõvasti vaeva, et samale tasemele "tõusta".

        Päeva lõpuks peab olema õnnelik, et Tottenham, Liverpool ja Chelsea ka punkte kaotasid. Evertoni võit neid õnneks väga kaugele ei viinud.

        Kommentaar


          Kuradi kahju, et lõpuni ei suutnud viia oma tagasitulekut ja kolme punkti ikka kotti ei aetud kõige kiuste. Press töötas, rünnakul klikkis, ülekombineerimist tuleks ainult vältida.

          Ründes: Ma olen täiesti rahul meie eesliini + ründavate poolikutega mis on väga korralikult käima ja kokku mängima saanud ennast. Ainult, et ikkagi oleks vaja pingilt lisakäiku puhtatõulise ründaja näol. Podolski ja Walcott oleks nagu mingisuguse lepituse oma peas leidnud, et "üksi ees" nad mängida ei saa ning on suutnud Giroudiga täitsa toreda sünergia leida. Giroud on aga sellisesse vormi tõusmas kus kaitsjad peaks täitsa hirmutundega tema vastu mängimist ootama. On hakanud oma jõulisust edukamalt ära kasutama ning ei lase ennast ära isoleerida ette.



          Keskel: Santi võiks natuke hoolikam olema palliga, natuke kergelt on ära andnud viimasel ajal - samas on pall kiiremini liikuma pandud kui varem ehk tahes tahtmata praaki tuleb ka rohkem. Jack on lihtsalt nii kuradi awesome, et mul kukub ikka karp lahti kui ta mängleva kergusega mitmest mehest läbi jookseb või kui ta oma firmakat ehk palli vastuvõttu+pööret+sprinti teeb. Just hiljuti antud intervjuus ta mainis, et esimese 5 jardi spurt on väga oluline kuna see on moment mil sa vastase alistad ning ta sellesse olukorda paned kus ainuke lahendus teda peatada on teha viga. Ramsey on lõpuks oma päris kohal mängida saanud ja oh üllatust - mu peas olevad veresooned ei olegi lõhkemise äärel teda vaadates. Kuigi küsimus jääb - arvestades meie kaitsjate nõdrameelsust ja jalgsust - äkki oleks ikkagi üks füüsiline koll hoopis kasulikum?

          Kaitses: Sagnale võib selle libisemise veel andeks anda, aga pidevat oma rünnakute surmamist tema poolt on juba valus vaadata. Vermaelen - jälle ei suuda puhtaks lüüa palli? Per - on märksa ebakindlam kui hooaja alguses aga kõige hullem lüli ta hetkel ei ole. Gibbs vigane - kill me, kill me now. Santos - vormist väljas paksuke kel pole kaitsemängust mingit aimu. See mismoodi ta platsil ringi ukerdas oli lihtsalt halenaljakas ja see loll perselikukkumise-tackle mis ebaõnnestumise korral ta kogu edasisest asjade käigust välja võtab on kõige idiootsem asi mida ma elus näinud olen. Kurat ta on nii halb, et ma momentaalselt vahetaks ta tagasi Türki Eboue vastu. Szczesny - just kui olin teda kiitnud hakkab vormikõver jälle langust näitama. Brightoni vastu tuli üks kotti tema vale väljatuleku pärast. Täna oli paar väga kahtlast momenti - see pööre + vastutulek ning taaskord vale väljatulek nurgalöögi ajal. Õnneks Podolski postis päästis. Muret tekitav olukord.

          Igatahes Transfer Deadline Day on käes ja mul on umbes 2,5% usku, et me täna veel meeskonda tugevdame. Fuck it ... lootus sureb viimasena ...

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            endale on silmajäänud just poldi ja giroud omavaheline söödumäng, mida on täitsa kena vaadata olnud ja mis on ka tulemuslik olnud, ent eile läks see ikka mitmed puhud liiale, poldi oleks võinud sealt mõned korrad selle löögi ise ka ära panna. aga ei hullu. lõpuks hakkab giroudi üritamine lihtsalt ära tasuma, lisaks on saanud ka rohkem minuteid mängida ja on üksteise mõistmine paranenud. erinevalt oma eelkäijast chamakhist giroud ju töötab kogu aeg ega laiskle niisama ringivenida. kahjuks tuleb ju Laup mingi aeg tagasi ja eks siis näis mis saama hakkab.

            Kommentaar


              Kõige vaiksem teema täna arvatavasti

              Kommentaar


                Wenger

                wenger.jpg

                Kommentaar


                  Top notch tiim niivõinaa, polegi täiendus vaja. Jääb siis ülimalt võimast duelli ootama, kus omavahel lähevad vastamisi kaks enda ala täieliku eksperti.
                  images.jpg vs robben.jpg

                  19. Veb..... Jääme ootama.

                  Kommentaar


                    Hahaha

                    Kommentaar


                      Kusjuures kas Robben mitte pingipoisiks pole jäänud pärast vigastusi? Sama kehtib ka Sakslaste Super Mario kohta.
                      Minu teada peaksid põhiliselt äärtes olema Ribery ja Müller. Lisaks siis poolikus Javi Martinez, Sweini ja Kroos. Ees ründes tavaliselt Mandzukic (või mis iganes selle lati nimi oli).

                      Kommentaar


                        Liiga lõbus, et postitamata jätta:

                        Kommentaar


                          Transferi põnevuse vahele parim pilt internetis - Bendtner kasukaga:

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Arsenali transfer jaanuari aknas on vist tõesti sama tühi nagu rahakott kuu lõpus.

                            E: samas hetkel on kõlakate koha pealt võiks välja tuua Fernando Amorebieta.

                            Kommentaar


                              Hispaanias räägitakse, et Nacho Monreal on Londonis ja diil Arsenaliga väga lähedal. Mine sa tea.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                                Hispaanias räägitakse, et Nacho Monreal on Londonis ja diil Arsenaliga väga lähedal. Mine sa tea.
                                Ma ei ole temast küll kunagi midagi kuulnud aga kui tal on kaks jalga ja nii, siis on ta ilmselt parem kui Andre Santos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X