320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Walcott, Giroud, Cazorla.
    Subs: Mannone, Diaby, Vermaelen, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Arshavin, Gervinho.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Mõnelt elioni kanalilt ei kanna täna vist üle?

      Kommentaar


        Viasat Sport Baltic kannab üle, seda kanalit näeb ka Elionis kui ta tellida.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
          Mõnelt elioni kanalilt ei kanna täna vist üle?
          VSB kuulub minu teada Elioni kanalite alla ja kava.ee´st oled kuulnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            VSB kuulub minu teada Elioni kanalite alla ja kava.ee´st oled kuulnud?
            Olen kuulnud ja tean et vsb kannab üle, aga pole seda tellinud ja ei telli ka, et ühte arsenali mängu kuus saaks vaadata.

            Kommentaar


              Vaadates tänast koosseisu, tuleb nutt peale. Viimnegi lootustera kadus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                Olen kuulnud ja tean et vsb kannab üle, aga pole seda tellinud ja ei telli ka, et ühte arsenali mängu kuus saaks vaadata.
                imho see 6 euri kuus tasub end sügis-kevadhooajal ilusti ära, ainuüksi CL'i pärast. Ja väga lihtne on see ka kodust uuesti välja lülitada.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  ja alati on wiziwig ja sopcasti ja acestreami lingid - õpidki natuke araabia/vene jalgpallikeelt ja näed asja HD's kenasti.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                    Vaadates tänast koosseisu, tuleb nutt peale. Viimnegi lootustera kadus.
                    millise kooseisu kasuks sa oleksid siis läinud ?
                    1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                    Kommentaar


                      This website is for sale! atdee.net is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, atdee.net has it all. We hope you find what you are searching for!
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Postimehe sporditoimetuse ettevaade tänasele mängule: Üllatuslikult otsustas Wenger aga Londonisse jätta ka võtmemängijad Santi Cazorla, Theo Walcotti, Per Mertesackeri ja Wojciech Szczesny, põhjendades seda vajadusega mängijatele puhkust anda.

                        Kaheksakesi on ilmselt raske aga mitte võimatu.

                        Kommentaar


                          tore algus küll, aga teist ja kolmandat väravat pole küll mitte kui kuskilt tulemas

                          Kommentaar


                            arsenal on igav

                            Kommentaar


                              Kummaline tegutsemine. Löödakse kiire avavärav ning järsku siis lastakse Bayernil rahulikult palli veeretada, selle asemel, et agressiivselt suruda. Söödud ning kommunikatsioon on ikka jube kehva. Nii kiire värav pidanuks meestele just usku süstima, aga seda pole küll kusagilt näha.

                              Kommentaar


                                See surumine jäätakse teiseks poolajaks.Muidu oleks 2. poolaja keskel poistel toss väljas juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X