320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poiss on muidugi tubli, aga kui Wenger tema eest 17 milli naela lauale paneb, siis tuleks vanahärra hullumajja panna.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas manni Vaata postitust
      Tere, ühinen ka siis lõpuks foorumiga.
      Tere tulemast!

      Eks kriitikat võib ikka teha kui mehed pikka aega oma palka välja ei teeni. Ma usun, et väga ebaausalt pole keegi siin vitsa vast saanud

      Aga tõsi ta on, et uskuda tuleb alati.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Muide, keda Cuntchester derby ei huvita, või tahab lihtsalt tund aega varem jalgpalli vaadata siis täna on taas hea võimalus U21 mängimas näha - mängime Liverpooli poistega ning LiverpoolTVs otseülekanne kell 21 meie aja järgi. Miks aga mäng natuke suurema tähelepanu all on või võiks olla fännide poolt siis vastus - Gedion Zelalem.

        After an agonisingly long wait, promising central midfielder Gedion Zelalem is poised to finally represent Arsenal in a competitive fixture for the first time when the U21s travel to face Liverpool…

        He's the new Cesc Fabregas, so catch him while you can Arsenal fans! German youth international set for Under-21 Premier League bow
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Poiss on muidugi tubli, aga kui Wenger tema eest 17 milli naela lauale paneb, siis tuleks vanahärra hullumajja panna.
          Et siis kas liiga vähe või liiga palju? Peaks juu 31 väravavahi jaoks parim iga olema, kuigi jah daily stari usaldusväärsus on sama suur kui the sunil.

          Kommentaar


            Palju!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Arsenal Under-21s to play Liverpool: Szczesny, Bellerin, Hajrovic, Hayden, Meade, Yennaris, Olsson, Zelalem, Eisfeld, Gnabry, Akpom.
              Substitutes: Iliev, Mugabo, Rees, Ebecilio, Ansah.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Chesny? Mis toimub. Nii tähtis mäng või saadeti ta sinna oma pead pilvedest välja võtma.

                Kommentaar


                  kaua sa pingil ikka istud,

                  varuvv-il veidi mängupraktikat vaja
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Mängu tasuta ei saa vaadata kuskilt?

                    /edit: aitäh!

                    Kommentaar


                      livars21live
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Chesny? Mis toimub. Nii tähtis mäng või saadeti ta sinna oma pead pilvedest välja võtma.
                        Kuskilt lugesin, et oli nv pisut tõbine ja seetõttu pingilt eemal. Samas tänane mängimine jätab pigem mulje, et härrat ei pruugigi enam number ühe rollis näha.

                        Kommentaar


                          Mängu küll kaotasime 2-3, aga Gnabry värav tegi meele ikka väga heaks. Bellerin on kindlalt mängumees. Olsson ja Hayden on huvitavad. Akpom tegi jälle skoori. Zelalem peab lihast kasvatama, aga tehnika palliga tundus korralik.

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Arshavin kaalub lõpetamist

                            Angha läheb Nürnbergi
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Naljakas, aga ma isegi ei mäletanud sellist härrat klubi palgalehel olema.

                              Aga olgu siis, eks ma siis otsin uue avatari. Kahjuks oli Wenger vene mentaliteedi jaoks ilmselgelt liiga soft treener. Sellistele on piitsa vaja.

                              Kommentaar


                                Ilmselt küll. ikka absurd kuidas vana pildilt ära kadus. Kuradi mõnus ikka - saad 95000 nädalas niisama lollimängimise eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X