320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.youtube.com/watch?v=9sv6Yj6dxwY poh yolo

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva
      kas arsavin on t2na p6his v http://m.ohtuleht.ee/517932
      Andrei pole enam nii ammu isegi platsil olnud, et teda ei m äleta enam keegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        United võib tulla meie juurde tiitlit kindlustama.
        Kuna üks teine Manchesteri klubi ei oska õigel hetkel oma sisu näidata ja laseb nii labaselt endale koti pähe tõmmata, siis ei jää muud üle kui loota, et nad oma tiitli homme ära kindlustavad ja reservidega Emirates'ile tulevad. (Noh, loota ju võib)

        Kommentaar


          Jep. Siis saate RVP-le plaksutada enne mängu
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Just, see on hetkeseisus sita ja veel sitema valiku vahel see parem ja lootustandvam.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Lõpuks ei ole väga vahet ju. Palju neid medaleid ja tiitleid oli, mis arsenalist lahkunud mängijad on võitnud alates viimasest Arsenali tiitlist, üle 40? Who cares.
              Praegu pole vaja muu peale mõelda, vaid ainult enda mängule ja tulemustele.

              Kommentaar


                Kas mitte peale City tänast kaotust, ei saa ManU tiitlit kindlustada Aston Villa vastu?

                Kommentaar


                  Astoni vastu see võimalus küll... aga kui kindlustatakse siis ,,Au tunnel,, on järgmise mängu alguses. kuna Villa mängu alguses midagi kindlat pole juu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cesc Vaata postitust
                    Kas mitte peale City tänast kaotust, ei saa ManU tiitlit kindlustada Aston Villa vastu?
                    Saab, saab. Sellepärast me ilmselt peamegi cuntface'i Emiraatidel väljakule plaksutama. Aga olgu, traditsioon on traditsioon.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      ja lükatigi Giroudi punase eest appeal

                      Kommentaar


                        Ametlik link appeal'ist ka juurde

                        Minu silmis ainuõige otsus. Isegi kui FA seda otsust mingil põhjusel ei tühista siis mängukeelule juurde nad ei saa keerata. Sellise "vea" eest vähemalt mitte. Kui keeravad siis on lihtne piisav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Ametlik link appeal'ist ka juurde

                          Minu silmis ainuõige otsus. Isegi kui FA seda otsust mingil põhjusel ei tühista siis mängukeelule juurde nad ei saa keerata. Sellise "vea" eest vähemalt mitte. Kui keeravad siis on lihtne piisav.
                          Kui appellatsiooni ei tühistata, väänatakse automaatselt üks mäng juurde. Vähemalt minu viidatud keisside aegu (Kos ja TV4) olid reeglid veel nõnda - üks neist kahest vist rahuldati ja teine sai +1 mängu lisaks. Riskida igal juhul tasub, see kas Giroud jätab nüüd vahele kolm või neli mängu on suures pildis juba üsna savi.

                          Kommentaar


                            Ma südamest loodan, et apellatsioon on edukas ja ta on lõpumängudeks ikka kohal.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Ma südamest loodan, et apellatsioon on edukas ja ta on lõpumängudeks ikka kohal.
                              Noh ega ta suuremat ära ei löö jah, aga ilma temata ei püsiks meil pall ka seal ründestsoonis - ainuke kes seal peapalle võidab. Seega kahe otsaga asi. Aga noh looda terviseks. Ise ma ei tea kas loota või karta.

                              Kommentaar


                                Poldi tundub selline poolvigane vm, et teda algrivistusse ei panda. Vahepeal käisid ka jutud, et tal on peale hooaja lõppu mingisugune noa alla minek. Seega ette oleks valikus HFB, Gervinho ja Walcott. Iga päev, iga kell, igas asendis tahan näha enne Giroudi ees võitlemas kui Gervinhot või Walcotti. Ainuke õige ründaja neist. Esimese hooajaga siiamaani 17 väravat on täitsa ok tulemus. Muidugi võiks rohkem olla, kuid seda ei hakka lahkama. Lisaks on ta andnud ka nii mõnegi olulise assisti.

                                Mina seega loodan, et FA saab aru, et oli vale otsus ning ta saab meid allesjäänud mängudes aidata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X