320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    made me smile
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Sevilla president Jose Maria Del Nido tunnistas, et pole mitte ühtegi mängijat, kes järgmisel hooajal kindlasti Sevillas mängivad.

      on üsna ilmne, kuhu Arsene ilmselt see suvi shoplema läheb.

      Kommentaar


        Oleks sealt siis kedagi osta ...

        Fazioga meid lingiti eile aga on ta midagi enamat kui Djourou asendus, Navas oli suvel teemaks aga ma ei ole kindel kas ta meile midagi annaks, Negredo ei ahvatle ...
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          ei ole minagi kindel, et seal midagi osta on, aga reklaam on küll ilmselt Wengerile mokkamööda.

          Kommentaar


            Geoffrey Kondogbia? Üks kõrgemalt hinnatumaid noori kaitsevaid poolikuid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Geoffrey Kondogbia? Üks kõrgemalt hinnatumaid noori kaitsevaid poolikuid.
              Pole meest vist kordagi ise mängimas näinud, aga väidetavalt ei taha Sevilla teda müüa alla 'release clause'i mis on ca 20 miljonit eurot.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Geoffrey Kondogbia? Üks kõrgemalt hinnatumaid noori kaitsevaid poolikuid.
                Tema kohta ei oska arvata midagi kuna pole teda mängimas näinud. Aga haipi muidugi olen kuulnud - isegi City oli vist huvitatud?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Muidu, mida seltskond arvab nenedest valdesi juttuduest. Ma isiklikult ei ole Barcelonat peaaegu üldse mängimas vaadanud, seega ei oska tast midagi arvata. Kui osasid kommentaare vaadata on vana nagu ilge sõnnik, samas on ilmatuma aja Barca eest mänginud. Mulle tundub, et tahab keskkonnavahetust ka selleks et neile sõnniku juttudele lõppu teha.

                  Kommentaar


                    Vaatamata kõigele probably parem kui meie praegused väravavahid. Võtaks enne kui Reina igatahes kui me just peame olema lingitud kiilakate hispaania vahtidega.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Noh Reinal on minu silmis hinna ja kvaliteedi suhe ikka väga paigast ära. Aga uut väravahti thaks klubis näha ja korralikku, mitte mingit pussu, kes ostetaks hirmust, et korralik Chesney ära tapab. Kui tapab siis polnud lihtsalt piisavalt hea - competition esikinda koha peale poleks üldse paha.

                      Kommentaar


                        Valdes - ei aitäh.
                        Kui minnakse kiipri järgi siis palun leidke ja ostke mõni asjalikum.
                        Eilegi näitas oma klassi: Esimese värava tõrjus/imes lihtsalt väravasse.

                        Minu poolest võtku kasvõi Jussi oma karjääri lõpuni kui kardetakse Chesney karjääri pärast. Vana on väga hea ning annaks kindlasti Chesney mängule palju juurde.
                        Siiski eelistaks mingit korralikku ja pikaajalisemat täiendust. Adler oleks minu silmis hea valik, kuid ega ei ütleks ära ka nt Begovicist või J.Cesarist.

                        Oeh, Football Manager...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          J.Cesar.
                          Ta on ju varsti ilmselt üsna inimliku klotsi eest saadaval ning õite hää kiiper. Selles valguses sooviks teile pigem Valdesi just
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mõni sakslane oleks lahe - kui Jensi meenutada. Sunderlandi belglane nüüd vist odavasse väljamüüki ei tule kui Di Caniol nendega nii hästi läheb. Begovici ümber on nii palju haipi, et kisub meile liiga kalliks kindlasti.

                            Kommentaar


                              Vaevalt, et juba done aga mine tea. Positiivne ikkagi

                              Kommentaar


                                noh loota võib ju alati. eks lootus ole meiesuguste lohutus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X