320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adler oleks ka väga korralik valik, kogenud ja ennast tõestanud mees. Mignolet' kohta mul arvamus puudub aga ma nagu mäletaks tema esimesest hooajast paari korralikku kala. Julio Cesar seevastu ei paku üldse pinget.

    Vajadus number üks on ikkagi ründaja ning kuna kuulukate kohaselt üks suurem 'merry-go-round' suvel lahti läheb nendega siis mul on paaniline hirm, et kui suured poisid söönud siis meile ei jää midagi. Juttude järgi on liikvel: Gomez (Chelsea), Lewandowski (Bayern, Manu), Ibra (Juve), Cavani (PSG), Falcao (Manu, Chelsea), Dzeko (Dortmund), Rooney (PSG) ja Jovetic (Arsenal, City, Juve) - ma loodan, et me suudaks neist hetkel kõige madalama profiiliga mehe ehk Jovetici kuidagi ära nihverdada aga hirm on suur, et äkki kellegil nendest rahabossidest kukub mingi parem diil ära ja siis minnakse tema kallale. Üldse ei tahaks seal "teises astmes" ringi hakata vaatama mingite Remyde ja Negredode vahel.

    Jovetic, Gonalons ja näiteks siis Adler oleks perfektne suvi minu silmis.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      See on murettekitav jah et ründajate turul nüüd selline sagimine on. Ja ometi selles vallas on meil kedagi väga korralikku vaja, et järgmine hooaeg ka mingi agoonia ei tuleks. Ma pole selles Jovitici headuse ka üldse nii kindel sealjuures. Korra põlveristsidemed kapitaalselt teinud ja ei ole just ülearu tõhus väravalööja statistika põhjal. Aga noh ei saa liga palju vinguda ka

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Valdes - ei aitäh.
        Kui minnakse kiipri järgi siis palun leidke ja ostke mõni asjalikum.
        Eilegi näitas oma klassi: Esimese värava tõrjus/imes lihtsalt väravasse.

        Minu poolest võtku kasvõi Jussi oma karjääri lõpuni kui kardetakse Chesney karjääri pärast. Vana on väga hea ning annaks kindlasti Chesney mängule palju juurde.
        Siiski eelistaks mingit korralikku ja pikaajalisemat täiendust. Adler oleks minu silmis hea valik, kuid ega ei ütleks ära ka nt Begovicist või J.Cesarist.

        Oeh, Football Manager...
        Vastuliikumises, 3 m pealt löök. Muidugi, Julio oleks kindlasti ära võtt.
        Valdese suhtes on üsna tõenäoline, et ta jääb 2014.a klubisse ja üleminekutasu vast siis maksma ei pea.
        Ilu ja oskused on vaataja silmades, aga mehel on käsil siiski elu parim hooaeg, parim jalaga mängiv kiiper, suurim tugevus üks ühele ja mängis sel aastal pingile nii Casillias (okei, vigastus aitas kaasa nagu ikka kiiprite puhul) kui De Gea kui Reina.

        A tegelt on maailma parimad kiiprid ikka inglise liigas nagu ikka kõik asjad.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Eks igaüks kiidab enda tutti. See, et teie teda nii kõrgelt hindate ei tähenda, et ülejäänud maailm seda teeb. Tema jalamäng on kahtlemata väga hea, aga tõrjuda ta minu silmis ei oska. Sorry.
          Ning pole elusees väitnud, et Premmis on parimad väravavahid. Lihtsalt kiired realistlikumad näited ning nagu ka nägid oli kõige suurem soov ju Adleri suunas. Kui täitsa ulmeliseks minna siis muidugi tahaks ter Stegenit, Courtoisi, Neuerit, Llorisi jne

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Eks igaüks kiidab enda tutti. See, et teie teda nii kõrgelt hindate ei tähenda, et ülejäänud maailm seda teeb. Tema jalamäng on kahtlemata väga hea, aga tõrjuda ta minu silmis ei oska. Sorry.
            Ning pole elusees väitnud, et Premmis on parimad väravavahid. Lihtsalt kiired realistlikumad näited ning nagu ka nägid oli kõige suurem soov ju Adleri suunas. Kui täitsa ulmeliseks minna siis muidugi tahaks ter Stegenit, Courtoisi, Neuerit, Llorisi jne
            Mille poolest ter Stegen ulmeline on - 20 aastane juntsu alles ja mitte just väga suures klubis - kui tahaksime saaksime kätte küll ma arvan. Llorisi meile ju lausa pakuti Aga Wenger otsutas edasi kusta ja lasta poisil Tottenhami minna

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Eks igaüks kiidab enda tutti. See, et teie teda nii kõrgelt hindate ei tähenda, et ülejäänud maailm seda teeb. Tema jalamäng on kahtlemata väga hea, aga tõrjuda ta minu silmis ei oska. Sorry.
              Ning pole elusees väitnud, et Premmis on parimad väravavahid. Lihtsalt kiired realistlikumad näited ning nagu ka nägid oli kõige suurem soov ju Adleri suunas. Kui täitsa ulmeliseks minna siis muidugi tahaks ter Stegenit, Courtoisi, Neuerit, Llorisi jne
              Neuer... hah, hetkel Bayerni kõige nõrgem lüli.
              Asi pole niivõrd kiitmises, vaid tahaks nagu teada, mille põhjalt härra hinnanguid annab. Hetkel tundub, et Football manageri ja kahe CLi mängu pealt. Tubli on, arvamus seegi.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Neuer'il bläkke tuleb tõesti, kuid Schalke's oli ta klass omaette ning usun, et ta suudab selle vormi taastada.
                Kui ma Football Manageri hinnangul paneks siis ju peaks just teda hirmasti tahtma. Seal tal oskused ju head (vähemalt viimases FM'is mida ma mängisin oli ta hea).
                Tunnistan, et võiksin olla teda rohkem mängimas näinud, kuid igal juhul on mulle parema mulje jätnud need eelnevas postituses mainitud nimed kui tema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Neuer... hah, hetkel Bayerni kõige nõrgem lüli.
                  Asi pole niivõrd kiitmises, vaid tahaks nagu teada, mille põhjalt härra hinnanguid annab. Hetkel tundub, et Football manageri ja kahe CLi mängu pealt. Tubli on, arvamus seegi.
                  Liigade erinevusi tuleb ka arvestada. Valdesil on omad tugevused, aga kui tema nõrkused juba La Ligas mängides on õhu kontrollimine ja kaugete löökide tõrjumine siis miks peaks see prospekt meid õnnega täitma? Nagu ma ütlesin siis ilmselt on ta parem kui meie praegused valikud aga kui meil tõesti on plaan uus kiiper soetada siis esimene valik ta minu silmis kindlasti ei ole.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    See on murettekitav jah et ründajate turul nüüd selline sagimine on. Ja ometi selles vallas on meil kedagi väga korralikku vaja, et järgmine hooaeg ka mingi agoonia ei tuleks. Ma pole selles Jovitici headuse ka üldse nii kindel sealjuures. Korra põlveristsidemed kapitaalselt teinud ja ei ole just ülearu tõhus väravalööja statistika põhjal. Aga noh ei saa liga palju vinguda ka
                    Jep, kui kõigi nende teiste puhul oleks täiesti loogiline oodata 20+ golli liigas hooaega kohe siis Joveticit peaks Wenger ilmselt esialgu natuke oma käe järgi voolima hakkama üldse. Ilmselt mängiks ta alguses päris palju ka äärtel. Selles suhtes oleks Lewa suht ideaalne meile, et ta on sarnases süsteemis väga edukalt seda üksikut ründajat mänginud, aga nüüdseks ilmselt meie hinnaklassist lootusetult väljas.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Liigade erinevusi tuleb ka arvestada. Valdesil on omad tugevused, aga kui tema nõrkused juba La Ligas mängides on õhu kontrollimine ja kaugete löökide tõrjumine siis miks peaks see prospekt meid õnnega täitma? Nagu ma ütlesin siis ilmselt on ta parem kui meie praegused valikud aga kui meil tõesti on plaan uus kiiper soetada siis esimene valik ta minu silmis kindlasti ei ole.
                      Ei mõelnudki, et ta peaks olema esimene valik, vaid seda, et ta on korralik/maailmatasemel vv, kes oskab tõrjetööd.
                      Ja kui veel midagi lisada, siis kauglöökide tõrjumisega tal kindlasti probleeme pole.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Jep, kui kõigi nende teiste puhul oleks täiesti loogiline oodata 20+ golli liigas hooaega kohe siis Joveticit peaks Wenger ilmselt esialgu natuke oma käe järgi voolima hakkama üldse. Ilmselt mängiks ta alguses päris palju ka äärtel. Selles suhtes oleks Lewa suht ideaalne meile, et ta on sarnases süsteemis väga edukalt seda üksikut ründajat mänginud, aga nüüdseks ilmselt meie hinnaklassist lootusetult väljas.
                        Kui asi saaks teoks ja Jovetic tulekski meile, siis oleks normaalne kui see toimuks transferi akna alguses. Saaks mees enne hooaega juba meiega treenida ja harjuda meeskonnaga. Aga teades Wengeri taktikat saab see teoks nagunii 31 augustil ja siis läheb hooaja algus mehel kohanemiseks. Ja kui meie ründajatest rääkida, siis pole Giroud sugugi nii äpu nagu mõned seda arvavad. Usun et järgmisel hooajal on asi parem. Kui see Manu nr.20 meil oli siis hukkas ta ka ikka palju võimalusi, enne kui lööjaks sai.

                        Kommentaar


                          Podolski uudis oli kindel enne 1. juulit juba ja Giroud tuli ka üsna varakult.

                          Aga nt Realis on hetkel kaks ülihead väravavahti ning ma usun, et kumbki neist järgmisel hooajal seal pingil istuda ei viitsi, et seda olukorda on ka põnev jälgida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Ei mõelnudki, et ta peaks olema esimene valik, vaid seda, et ta on korralik/maailmatasemel vv, kes oskab tõrjetööd.
                            Ja kui veel midagi lisada, siis kauglöökide tõrjumisega tal kindlasti probleeme pole.
                            Ok, alguses su vestlusest Katkuga jäi mulje nagu tema pakutud mehed pole keegi nii head kui Valdes.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ok, alguses su vestlusest Katkuga jäi mulje nagu tema pakutud mehed pole keegi nii head kui Valdes.
                              Aa ei. Valdes on korralik vv, minu hinnangul alahinnatud pisut, kuid kindlasti mitte mees, kes ei suuda lööke tõrjuda. Arsenali tegemisi järgides siis lihtsalt mulle tundub, et mängustiililt oleks meeskonnale äkki isegi kasulikum sweeper-keeper, kes üks ühele on osav, kui miski pikemat sorti teivas, kes õhus võib olla domineeriv, aga kelle väljalöögiprotsent on nii madal, et tagasisööt tähendab pallikaotust. Et kõik need vajalikud näitajad oleks suurepärased, selliseid vahte vist ei olegi. Hinnangute küsimus.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Aa ei. Valdes on korralik vv, minu hinnangul alahinnatud pisut, kuid kindlasti mitte mees, kes ei suuda lööke tõrjuda. Arsenali tegemisi järgides siis lihtsalt mulle tundub, et mängustiililt oleks meeskonnale äkki isegi kasulikum sweeper-keeper, kes üks ühele on osav, kui miski pikemat sorti teivas, kes õhus võib olla domineeriv, aga kelle väljalöögiprotsent on nii madal, et tagasisööt tähendab pallikaotust. Et kõik need vajalikud näitajad oleks suurepärased, selliseid vahte vist ei olegi. Hinnangute küsimus.
                                Meil on tegelikult üks sarnase skillsetiga kiiper - Fabianski. Ning tema puhul on see õhus ebakindlalt mängimine ikka mureks vaatamata sellele kui kaua ta siin liigas mänginud on - kas Valdes suudab 31 aasta vanuselt veel selle nõrga koha oma mängust elimineerida? Aga ma ei oleks meeletult üllatunud kui Wenger tõesti tahab Valdesi kuna Fabianski tervis veab teda pidevalt alt ning samuti on tal leping lõppemas. Kuid minu silmis tuleks leida kuldne kesktee ning leida kiiper kel ei ole läbi karjääri silmapaistvaid nõrku kohti.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X