320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Meil on tegelikult üks sarnase skillsetiga kiiper - Fabianski. Ning tema puhul on see õhus ebakindlalt mängimine ikka mureks vaatamata sellele kui kaua ta siin liigas mänginud on - kas Valdes suudab 31 aasta vanuselt veel selle nõrga koha oma mängust elimineerida? Aga ma ei oleks meeletult üllatunud kui Wenger tõesti tahab Valdesi kuna Fabianski tervis veab teda pidevalt alt ning samuti on tal leping lõppemas. Kuid minu silmis tuleks leida kuldne kesktee ning leida kiiper kel ei ole läbi karjääri silmapaistvaid nõrku kohti.
    Jussi
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Algselt postitas -21- Vaata postitust
      Jussi
      M aarvan et pigem siiski keegi, kelle karjäär veel päris lõpusirgel ei ole.

      Kommentaar


        Mitu päeva ei käinud siin alafoorumis ja nüüd lugemist küllaga. Väravavahi koha pealt on minu arvamus pigem see, et oleks vaja kedagi, kes on PL'is kogenud. Jussi oleks minu esimene valik - jah ta küll piisavalt vana juba aga mehel on veel anda. Kui nüüd Arsene tõesti arvab, et Szczesnyl ei ole ka tulevikus meie juures kohta, siis pigem jah keegi noorem ja hea klassiga - why not Adler.
        Kokkuvõttes jään selle juurde, et mulle meeldiks kui Szczesny jääb meeskonda ja kõrvale võiks talle tuua Jussi, kes hakkaks täitma nr. 1 positsiooni.

        Kommentaar


          QPR lendab alla ja nopite Julio Cesari sealt ära.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            QPR lendab alla ja nopite Julio Cesari sealt ära.
            Kah täitsa variant ju.
            Ma tahaks tegelikutl sarnast tulemust nagu Unitedis on, et on kahe väravavahi tihe konkurents, miite nii et üks on põhikas 100 prossi ja teine on augutäide.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Kah täitsa variant ju.
              Ma tahaks tegelikutl sarnast tulemust nagu Unitedis on, et on kahe väravavahi tihe konkurents, miite nii et üks on põhikas 100 prossi ja teine on augutäide.
              Aga tegelt õige, miks rotatsioon käib väljakul aga mitte värava ees.
              The One and Only

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Ma tahaks tegelikutl sarnast tulemust nagu Unitedis on, et on kahe väravavahi tihe konkurents, miite nii et üks on põhikas 100 prossi ja teine on augutäide.
                Millises Unitedis nii on? Sheffieldis? Manchester Unitedis on küll raske tihedat konkurentsi näha, arvestades et Lindegaard sai viimati oma nägu näidata detsembris Readingu vastu, kui mälu ei peta. Isegi karikamänge ei ole pärast seda talle usaldatud. Ja hea ongi. Väravavahtide rotatsioon ei ole efektiivne taktika.

                Kommentaar


                  Mnjah - ma ei jälgi Manchesteri mänge nüüd nii palju. vahepeal keset hooaega tundus lihtsalt et neil on suhteliseltkõva andmine väravahi koha peale. Ega ma päris rotatsiooni ju ei tahagi. Lihtsalt,et oleks kaks võrdväärsemat väravavahti. Praegu meil on Chesney ja alailma vigane Fabianski ja siis Mannone ja juntsud. Sõnaga Chesney saab ennast üsna turvaliselt tunda, eriti veel uuel hooajal kui Fabianski ka läinud on. Ei tha a, et ostetaks varuväravaht Chenseyle vaid tahan, et toodaks sisse tõsine konkurent ( pigem isegi keegi, kes on parem kui Chensey ja kellele Chensey ise konkurentsi pakkuma peab, kuna poisi etteasted see hooaeg on ikka üsna kõikuvad olnud).

                  Kommentaar


                    Hooaja alguse situatsiooniga kus noorem poolakas esikindaks tehti ja tundus, et aastaid kestnud ebakindel seis väravavahtide osas on lõpuks lahenenud oleme nüüd tagasi seal kus midagi pole kindel. Szczesny hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude ning Fabianski suutis jälle terve hooaja vigastatud olla. Mannone tase jääb siiski vajalikule alla ning Martinezki on saanud kätt proovida ja pingil olla mõned korrad.

                    Fabianski puhul on levimas kuuldused, et leping siiski sel suvel ei lõppe ning Szczesny tuleviku ümber on küsimärgid. Julgen pakkuda, et Szczesny seeniori sõnavõtt klubi ja Wengeri aadressil ei lähe ka sellest asjast mööda ning küsimus ongi kas karistuseks lausa reservidesse kukutatamine tähendab ka karjääri lõppu meiega või siiski ajutine shokiteraapia?

                    Adleri kohta levivad kuulujutud on täna igatahes kõvasti hoogu juurde saanud. Bild ja mitmed inglise väljaanded spekuleerivad, et meil on huvi väravavahi vastu ning Adler on üks neist keda me jälgime.

                    Hamburg's director Frank Arnesen on Adler rumours: “It is known that Arsenal are looking for a goalkeeper.”

                    Rene Adler: “For any player, it is an honour to be linked with Arsenal. It inspires me even more, but it is not distracting me."
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Fabianski jäämise jutud on tõesti mitmel poolt välja ujunud. Isenesest poleks selle vastu midagi, kui ta ainult terve püsiks. Teise poolaka jaoks tähendaks see aga ilmselt lahkumist Arsenali ridadest.
                      Adleri tuleks oleks loogiline sest tegemist on tasemel väravavahiga ja kätte saaks ta soodsamalt, kui Begovici või Minoglet.
                      Joveticist kirjutab viimastel päevadel samuti iga leht. Lool paistab täitsa jalgu olevat. Kõik ilmselt top 4 jõudmises kinni.

                      Kommentaar


                        Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski.Arsenal subs: Mannone, Vermaelen, Jenkinson, Monreal, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Gervinho.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski.Arsenal subs: Mannone, Vermaelen, Jenkinson, Monreal, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Gervinho.
                          Maksimum on välja lükatud. Hea meel, et Rosicky alustab Wilshere asemel ja Podolski tipus. COYG!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                            Maksimum on välja lükatud. Hea meel, et Rosicky alustab Wilshere asemel ja Podolski tipus. COYG!
                            Antud hetke parim sats, jep. Ainuke küsimärk on Podolski tervise osas - kui ta seal 90% fitnessiga jurab ainult siis on oht, et kaob mängupildist täielikult.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              andke palun kiirelt sopcasti linki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                                andke palun kiirelt sopcasti linki.
                                Sopcasti linki pole kahjuks jagada, aga hetkel pigistan seda flashi. Parem kui mitte midagi:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X