320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Beniteze kohtlemine võtab selle ärahellitatuse kenasti kokku
      Kunagi küsisin kellegi käest, küsin nüüd uuesti. Mis oleks siis SINU arvates õige käitumismaneer, mida me peaksime jälgima, arvestades kogu seda mineviku Chelsea ja FSW vahel?

      Kommentaar


        Oh jummel, ühe Nasfali pärast nüüd teema pingesse aetud.

        Igasuguse 'banteri' ja 'bragging rightside' poole pealt võib öelda et 'is fine'. Kui aga üks uluk laseb tuima ja räägib korduvalt kuidas kõigile kõrge kaarega näkku kustakse siis kulub natukene manitsemist ära küll. Mõni härra on siin sama pika staaziga fänn kui kusejal vanust äkki? Ajaarvamine saavutuste osas ei alanud teps mitte siis kui Romka omale mänguasja ostis siiski ja mõnikord võiks seda meeles pidada laiemaid avaldusi tehes.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Kunagi küsisin kellegi käest, küsin nüüd uuesti. Mis oleks siis SINU arvates õige käitumismaneer, mida me peaksime jälgima, arvestades kogu seda mineviku Chelsea ja FSW vahel?
          Õige käitmuismaneer - väga lihtne -kerige sirgjooneliselt perse ja saatke meid sirgjooneliselt perse ja lõpetake mingi kuradi banteri taha peitu pugemine, millest siin enamik mitte essugi ei jaga. Jäägem sirgjoonelisteks ikkka. Vähemalt nasfal ei tee siin banterit vaid käib lihtsalt trollimas igal võimalusel.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Õige käitmuismaneer - väga lihtne -kerige sirgjooneliselt perse ja saatke meid sirgjooneliselt perse ja lõpetake mingi kuradi banteri taha peitu pugemine, millest siin enamik mitte essugi ei jaga. Jäägem sirgjoonelisteks ikkka. Vähemalt nasfal ei tee siin banterit vaid käib lihtsalt trollimas igal võimalusel.
            Maitse asi muidugi ma arvan. Kui irooniast ja nokkimisest aru ei saa, siis on muidugi pahasti. Nii üldises pildis. Banter käib muidugi jalgpalli toetamise juurde. Vähemalt minul, kes ma üsna pikalt juba selles kultuuris sees olen olnud. See muidugi ei tähenda, et mingit muud moodi oma satsi toetada ei tohi.

            Kommentaar


              Kurat üks asi on banter. See mida teie nolk nasfal siin teeb ei ole banter vaid trollimine. seepärast ütlesingi, et parem võiks otse perse saata, mitte lolli mängida ja oma nõmedusi banteriks nimetada.

              Kommentaar


                kas nasfal pidavat mingi 14-aastane gloorikas olema?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Kurat üks asi on banter. See mida teie nolk nasfal siin teeb ei ole banter vaid trollimine. seepärast ütlesingi, et parem võiks otse perse saata, mitte lolli mängida ja oma nõmedusi banteriks nimetada.

                  Lolli mängimisel ja banteril on muidugi vaks vahet. nasfali isiklikult ei tea, kuid kogemused ütlevad, et mingi hetk peaks mingi plõks peas käima ja pisut normaalsemat juttu hakkama tulema. Mõnel juhtub see varem, mõnel hiljem, mõnel võibolla üldse mitte.

                  Aga see siinne foorum on ja pigem selline kaalutletud arutelu, kus nokkimist ja emotsioone vähe, ning kui on, siis sellele vist väga hea pilguga ei vaadata. Samas arusaadav ka, sest erinevad klubid kõik ühte patta pandud ja nii ei saagi midagi väga teravat öelda ilma, et kellelgi selle kohta mingit muud arvamust poleks. Kuid edaspidi tasuks nasfalil ja teistel ka vast mõelda, enne kui provotseerima siin tulla. Omavahel sõpradega ju hea naljatleda, kui tead inimesi hästi, aga klaviatuuri taga on asi pisut teine. Kui tõesti soovi on, siis kasuta pigem oma klubi teemat või siis registreeru kas www.theshedend.com või forums.cfcnet.co.uk ja saad iga Arsenali või Twattenhami kohta terava panemise eest tuhandeid virtuaalseid high five´e.


                  Aga nüüd jätaks teema ja loodaks hoopis, et punased homme väsinud Wiganile koha kätte näitaks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    noolemängu pilt
                    Ha, see tundus lihtsalt originaalne ja semihää huumor. Oleksin selle ka 'sinisel' kujul vastavasse teemasse postitanud, kui ette oleks jäänud.

                    Anteeksi teema valusalt offtopicusse tirimise eest. Ma lähen nüüd tagasi omasse, rääkima, millist falcaod millise 50 milliga osta vaja
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      kas nasfal pidavat mingi 14-aastane gloorikas olema?
                      Noup 16 olen ning kui sa tahad, siis ma võin jutustada sulle kuidas ma juba üle 6 aasta sinine olen

                      Kommentaar


                        Kas sa mitte ei olnud veel umbes aasta aega tagasi city avatariga?

                        Kommentaar


                          Ei avatari ta vahetanud ei ole minuarust, aga 16 + pole pre-Romani aegu näinud = makes sense miks coco räägitud jutt talle mingit mõju ei avalda ning attitude on nagu ta on. Ehk ühel päeval.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ilmselt ajad Nohikuga segamini. Nasfal, tema ja meie lapsed on elupõlised sinised.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Võimalik et ajasin kellegagi sassi siis.

                              Kommentaar


                                Homme saab olema huvitav näha kas Chesny jätkab väravas või lükkab Wenger tervenenud Fabianski uuesti väravasuule.

                                Möh?


                                Giant


                                Hey sexy Lasagna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X