320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
    Lisaks kõigele sai ka 'Dean'i needus' murtud.
    Seda on ka varem ühe korra "murtud". Siis läks jälle needuseks tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Ja Chesney imes selle sisse ka. Üle poole väravahi kala kui selline kusi sisse nõrgub.
      Ja teine pool Poldi mittehüppamise kala. Lööjal polnudki erilist rolli.
      Supplies!

      Kommentaar


        No nii kaua kui seda videot on siis:


        Ma igatahes Chesney't ei süüdistaks.

        Kommentaar


          Ma ka Chesney't ei süüdistaks. Ikkagi hea terav löök posti kõrvale. Sai küll näpud vahele kuid mitte piisavalt. Parem tuletagem meelde tema tõrjet Kone vastu 1-1 seisul.

          Olgem lihtsalt õnnelikud, et saime 3 punkti

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Ja teine pool Poldi mittehüppamise kala. Lööjal polnudki erilist rolli.
            kekspärane löök oli ju. Ei vääri mainimist.

            Kommentaar


              MA ikka süüdistaks küll veidi. Nii müüri paigutuse reageeringu kui tõrjega oleks saanud paremini teha. Õnneks rehabiliteeris ennast teise poolaja tõrjega.
              Õnnelik tulemuse üle olen ma väikesest irinast hoolimata. Täitsa küsimus, kes võiks ründes alustada tooni vastu - Podolski kes oskab lõpetada aga on tänu vigastusele suht kasutu üldmängu jaoks või Giroud kes aitab mängule kaasa aga ei saa väravale pihta?
              Või hoopis mõlemad. Mina siiralt ei tea.

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                37 vooru järel paremusel teine kaitse. Teine.
                Arsenal have conceded only 1 goal from open play since Spurs away. 2 months ago. Amazing.

                Ning üldse oleme kümnes mängus peale seda sisse lasknud 5 väravat.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  MA ikka süüdistaks küll veidi. Nii müüri paigutuse reageeringu kui tõrjega oleks saanud paremini teha. Õnneks rehabiliteeris ennast teise poolaja tõrjega.
                  Õnnelik tulemuse üle olen ma väikesest irinast hoolimata. Täitsa küsimus, kes võiks ründes alustada tooni vastu - Podolski kes oskab lõpetada aga on tänu vigastusele suht kasutu üldmängu jaoks või Giroud kes aitab mängule kaasa aga ei saa väravale pihta?
                  Või hoopis mõlemad. Mina siiralt ei tea.

                  Suure Olly bänni kaeblemise eest ei pikendatud?.. ja mis maailmas see Scscscscney ämber oli? Suurepäraselt löödud karistuslöök.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Suure Olly bänni kaeblemise eest ei pikendatud?
                    Ei pikendatud, ning ma eelistaks tema tagasitulekut koosseisu. Podolski lõi eile küll kaks väravat aga üldises plaanis ta väga palju ei pakkunud. Pole kindel, et iga mäng talle kaks võimalust sülle kukub.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Iseenesest sobiks mulle Poldi äärel ja Giroud keskel, aga vaadates eilset Santi mängu, siis las jääda ta sinna "vasakule" äärele. See aga tähendab tõesti, et üks eelmainitud ründajatest jääb pingile. Kas Wenger lükkab Podolski külma kõhuga pingile? Näis. Ega suurt vahet pole, niikuinii see tipuründaja Newcastle vastu väravat ei löö.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Kuna Arteta ilmselt väljas siis vabalt võib Santi keskele tagasi liikuda ja äärel Podolskile koha vabaks teha. Ainuke küsimus kas Arteta koha saab omale alavormis Jack või Rosicky?

                        L'Equipe kirjutab, et Coq on liikumas Schalkesse suvel.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ainuke küsimus kas Arteta koha saab omale alavormis Jack või Rosicky?
                          Ma miskipärast ei näe, et Rosicky pingile taandub. Pigem nii:

                          --------Poldi/Giroud
                          Santi-----------------Theo
                          ----------Rosicky
                          -------Jack----Ramsey

                          Poldi äärel, Santi-Rosicky-Ramsey keskväli oleks minu arvates liiga õhuke.
                          Supplies!

                          Kommentaar




                            Emirates Cup 2013

                            Napoli on kutsutud kuna nad müüvad meile Cavani, eks?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                              Emirates Cup 2013

                              Napoli on kutsutud kuna nad müüvad meile Cavani, eks?
                              Ja Gala kuna Sneijder ja Porto kuna ükskõikkes.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ja Gala kuna Sneijder ja Porto kuna ükskõikkes.
                                Maini siin teemas Serie A-d = valvetroll on kohe kohal.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X