320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene poolaeg normaalne mäng. Spurs imes ka oma esimese ära
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis mõttes? Arsenali oli selgelt teravam pool ja omas paremaid võimalusi. Wilshere'i vigastusest on väga kahju.
      Peale väravat olime jah selgelt teravam. Enne väravat oli meil häid momente ka aga Tottemham lahkas üsna valusalt meie äärekaitsjaid korduvalt laiali.

      Kommentaar


        Wilshere kah feeling ill väidetavalt

        Kommentaar


          Wilshere vigastus pole siiski tõsine. Tundis end lihtsalt halvasti vms.

          Kommentaar


            see oli nunnu

            Kommentaar


              Kõva mäng oli - kõvasti pinget. Ma pakuks, et Lloris MOM

              Kommentaar


                Flamini

                Raske oli, aga ära tuli ja see on põhiline. Nüüd on aeg ravida pisivigastusi ja teha homme paar ostu.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  see oli nunnu
                  word! Kuigi Tottenham tekitas lõpuks korraliku surve, suutsime kaitses meeskondlikult hästi panna. Eriti mulle meeldis Ramsey väsimatu töörügamine. Wilshere ilmselt jah ei ole mingi tõsisema probleemiga väljas. Go Gunners!

                  Kommentaar


                    Päris hea mäng. Oleks võinud olla palju suurem kui 1-0 võit. Aga võit on võit! Võitluslik jalgpall ning hoiti lõpus ikka ära.
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ZackyV Vaata postitust
                      word! Kuigi Tottenham tekitas lõpuks korraliku surve, suutsime kaitses meeskondlikult hästi panna. Eriti mulle meeldis Ramsey väsimatu töörügamine. Wilshere ilmselt jah ei ole mingi tõsisema probleemiga väljas. Go Gunners!
                      eks me väsisime lõpuks ära lihtsalt - lühike pink jne.

                      Kommentaar


                        Flamini on selline korralik no nonsense DM. Mulle meeldib.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                            Flamini on selline korralik no nonsense DM. Mulle meeldib.
                            Jah. Ja juhendab vägesid kenasti . Lust näha kuidas kogu aeg jälgis olukorda ja mehi suunas vastavalt vajadusele.

                            Kommentaar


                              Nonii. Mäng oli lõpus ikka väga pingeline aga õnneks suutsime Tottenhami lõpusurvele vastu pidada. Kolm punkti kirjas ning nüüd tõesti paar ostu vaja teha.

                              Flamini mulle meeldis. Kuid kõige parem oli siiski Ramsey - see mees on uue hingamise saanud ning teeb väga häid esitlusi hetkel.

                              Kommentaar


                                Elagu kriis!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X