320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Väike tähelepanek - klubi on järjest rohkem oma pilgud Saksamaa poole pööranud. Kuigi Prantsusmaa figureerib endiselt, on viimase kahe aasta jooksul toodud 3 valmis Saksa süsteemi toodet, Mertesacker, Podolski ja Õzil, ning 3 treitavat toorikut: Eisfeld, Gnabry ja Zelalem. Arvata on, et need ei jää viimasteks tehinguteks.


    E: nojah, Zelalemiga on lugu vist veidi keerulisem: pigem arenes mängijana USAs, U-tasemel esindab aga Saksamaad.
    Amaury Bischoff vist avas selle liini :P

    Aga neid rahvusliine on vist grupiti veelgi. Kui Fabregas oli nähtud ja katsutud, siis toodi sisse Arteta, Cazorla ja Nacho + Miguel jm. Väravavahid imporditakse Poolast.

    Aga Saksa on tipp-topp jah. Kvaliteeti seal on ja tuleb ning rahvuselt on nad eetilist ja lojaalset tüüpi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
      No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
      enne on özil 50 väärt kui bale 85
      1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

      Kommentaar


        mu meelest ei ole ülemakstud vms.kallis nii või naa, aga klubil oli vaja ju mingisugune statement teha ja mu meelest tehtid suur statement.konkurendile head ei soovi,aga selle ostuga liiga kehvasti teil minna ei saa!

        Kommentaar




          Realile palju õnne, mismõttes ei võinuks Ozilit meeskonda jätta. Nüüd 21a Isco peale kõik panused tehtud.

          Kommentaar




            Worth every penny. £42,5m on väga aus hind sellise kaliibriga mehe eest.

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ei saa märkimata jätta, et Poldil on pea iga pildi peal naeratus näol ja vähemalt üks thumb up

              Kommentaar


                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
                Erinevalt neist kahest on Özil ennast absoluutses tipus tõestanud - küllap nemad tõestavad end ka veel aga rõhuga sõnal veel. Özilil on 3 väga head hooaega Madridis selja taga.

                Kommentaar


                  1240091_230346483784622_490936257_n.jpg

                  Seni parim mida näinud olen
                  Kuidas seda suureks saab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                    Worth every penny. £42,5m on väga aus hind sellise kaliibriga mehe eest.

                    http://havearsenalspentanymoneyyet.com/
                    nagu näha on Poldi võimekam kui klubi ise. On suutnud särgiga pildi ära korraldada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Kuidas seda suureks saab?
                      Kui pilti addid siis From URL ja linnuke eest ära 'Retrieve remote file and reference locally'.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Erinevalt neist kahest on Özil ennast absoluutses tipus tõestanud - küllap nemad tõestavad end ka veel aga rõhuga sõnal veel. Özilil on 3 väga head hooaega Madridis selja taga.
                        Ja samas maksti 100 miljonit mehe eest, kellel on ainult 1 hea hooaeg olnud. Aga eks need kommertstulud teevad selle investeeringu tasa. Sama ka meie poole pealt. Özil on nüüd Gunner ja loodetavasti hakatakse meie särke nüüd rohkem müüma ka Saksamaal. Praegu müüakse juba .com lehe peal Özili särke, numbriga 11.

                        14ndal on siis loodetavasti ka oodata Özili esimest mängu ning 18ndal juba Meistrite Liiga konnasööjate vastu.

                        Kommentaar


                          Ühe ajastu lõpp.

                          Ma saan isegi natuke aru nendest kiibitsejatest, kes ütlevad et mis te selle ründaja poolikuga teete, ründajat ja kaitsjat oli vaja. I get that. Olen nõus. Aga ma just ostsime tõenäoliselt kõige kreatiivsema pooliku maailmas. Ja mis veelgi parem, tegemist ei ole talendiga vaid juba aastaid väga korralikke numbreid tootnud mehega. Tõeline mister assist. Ei ole ruumi vinguda. Loodetavasti talvises aknas tuuakse ka keegi Giroudi katteks sisse. Kui Giroud endal midagi peaks ära tõmbama oleme pees, eriti praegu kui Poldi ka väljas. Siis lähebki Taani hävitaja oma tegusid tegema. Aga see selleks, murekohtadest on siin aega jahuda küll. Praegu võiks eufooria laineharjal sõitmist jätkata.

                          Ma olen vaikselt optimistlik, et see ost ei ole mitte lihtsalt 24 aastane maailmaklassi mängumees suure raha eest vaid verstapost uude tulevikku. Tulevikku, kus kui Arsenal kedagi tahab, siis ta läheb ja ostab ta. Mitte muidugi räige ülemaksmise teel. Ja need mängijad tulevad Arsenali, mitte ei kahtle meie ambitsioonides.

                          Nüüd on veel üks karikas puudu ja siis on häppi days.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Nüüd on veel üks karikas puudu ja siis on häppi days.
                            Buying Ozil is the new trophy

                            Kommentaar


                              BANG!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                                No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
                                Özil on ikka kõvasti parem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X