320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sauroni orc'e tahaks ikka võita. Kuigi mängus ka Mike Dean faktor siis olen positiivselt tänaseks meelestatud. Kena mäng rohkem kui 1 väravalise eduga, Ollielt vähemalt 1 värav EPLi rekordi kordamiseks ning taga null. Ei ole palju soovitud eksole

    ARSENAL TEAM TO FACE STOKE: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Ramsey, Wilshere, Ozil, Walcott, Giroud
    ARSENAL SUBS: Viviano, Jenkinson, Vermaelen, Arteta, Monreal, Bendtner, Gnabry

    Pink ka üle pika aja täitsa normaalne, pmst igale mehele oleks vahetus olemas (kuigi NB23 väga näha meie särgis enam ei tahaks siis 'what you going to do', tiimis pärast Olliet parim ründaja hetkel).

    Kommentaar


      Bendtner's last Premier League appearance for Arsenal was 20 August 2011 v Liverpool. Came on for 10 minutes.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Keegi mõnda head streami saab pakkuda? Minu telekanalid vist ei kanna üle.
        Channel - 140544 venekeelne sopcast, kui soovid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Keegi mõnda head streami saab pakkuda? Minu telekanalid vist ei kanna üle.
          Siit: http://popstreams.eu/stream3.html

          Kommentaar


            Jutud käivad, et Gnabry alustab Theo asemel. Theo vigastatud.


            E: Lihtsalt haige vist ikka.

            Kommentaar


              Tooooooor!
              malagari hirmud said lõpu!
              Hetkeks.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Arsenal skoorib standardolukordadest ja Ramsey on löönud 8st väravale tehtud löögist 7 väravasse, olles tiimi esikahur. Mingi alternatiivne reaalsus vist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Tooooooor!
                  malagari hirmud said lõpu!
                  Hetkeks.
                  Ja siis said hoogu ja siis jälle lõpu. Lahe on set piecidest väfavaid lüüa. Özil paneb need nurgalöögid nii kenasti Merti peanupule. Lahe oli vaadata kuidas teise värava ajal Stoke keskkaitsjad rippuvad Giroud küljes ja jätavad Merti Jumala vabaks. Poolaja eredaim hetk oli Jonesi kirves peas kinni Uruk-Hai imitatsioon. Mitte, et peade kokku löömises midagi lahedat oleks aga ta näeb niigi uruki moodi välja ja kui ta paugu kirja sai siis maas tal jalad samamoodi tõmblesid nagu filmis sellel urukil, kellel Gimli kirves peas kinni oli

                  Kommentaar


                    gnabry on jätnud päris terava ja hea mulje, esimest korda näen sellist venda mängimas

                    Kommentaar


                      Sagnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

                      Kommentaar


                        Kes ennem Özili Arsenalis assiste sai üldse?
                        Ulmeks kisub ära asi.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          On see nüüd 2 või 3 assisti Özilile täna? Kas esimene värav läheb assistina kirja või ei ?

                          Kommentaar


                            Läheb kirja minu teada.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Noh siis on algus küll vinge - tundub, et jätkab assistidega samal lainel nagu Madridis.

                              Kommentaar


                                Ma küll mängu ei vaata, kuid flashscore näitab, et esimesel väraval pole söödu andjat ning viimasele andis Wilshere
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X