320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
      Aasta lempar trollpostitus

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ütleme nii et õige mees oskab õigel ajal tunnustada hästi mänginud meeskonda. Pole kahjuks siin foorumis veel kedagi näinud õnnitlemas hea mängu eest, niiet kumb siis ikkagi see tegelik debiilik ja ahv siin loos on?

        Kas sa nagu tõsimeeli kirjutad oma postitusi siin foorumis? Tuled siin mingit "õige mees oskab õigel ajal tunnustada hästi mänginud meeskonda" mulli puhuma, samas kui ise sõimad enamvähem igat teist meeskonda peale Roma. Sa tunnustad Arsenali võimast hooaja algust?
        Pealegi, kas sina polnud mitte see, kes sõimas Roma teemas, et kõik keerati perse suvega ja nüüd, kui Roma on hooaega alustanud kindlate võitudega täielike (alla)keskmike vastu, oled nii härga täis nagu oleks su lemmiktiim mingi maailma parim meeskond. Oota mängud Napoli ja Juvega ära ning alles siis on aimu, mis see tegelik seis on.
        Kas Garcia ning Gervinho polnud veel natuke aega tagasi sinu arust konnaõgijast idioot ja kondoomipeast mustanahaline, mitte mõistusega treener ja maailmaparimrünaja?
        Tule taevas appi. Sorry, kui su kirjutatud tekst mingi huumor üritab olla. Sellisel juhul sain valesti aru asjast.
        Ning sorry offtopicu pärast.

        Kommentaar


          Uus päev uue sünnipäeva lapsega. Õnne ka Olliele. Et väravaid ikka tuleks

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Aasta lempar trollpostitus
            Count tuli trollima ja marv vastas sellele kohe.
            Ei ole mõtet trolli sööta, aga marv ei suutnud vastu panna.
            Tulevikus palun ignoreerige seda venda.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ei noh, give credit where credit is due.

              Väga hea, et tal seal hästi läheb ja väravaid lööb. Lõi enne Arsenali tulekut ja lööb pärast lahkumist, väga tore.
              Sellel, kas ta ei suutnud lihtsalt Premier League'is läbi lüüa, ei sobinud talle Arsenali mängujoonis või oli selleks kolmas põhjus, miks ta Inglismaal edukas ei olnud, pole erilist vahet. Ta sai oma võimaluse ja ei kasutanud seda. Arsenali küll tema ebaedus süüdistada ei saa.
              Lihtsalt see konkreetne koostöö ei sobinud ning mindi lahku ja mõlemal läheb nüüd paremini, kui varem. win-win.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Count tuli trollima ja marv vastas sellele kohe.
                Ei ole mõtet trolli sööta, aga marv ei suutnud vastu panna.
                Tulevikus palun ignoreerige seda venda.
                count kirjutatakse väikse algustähega,

                Ma ei mõista sinu pahameelt. Siin teemas oli hiljuti tuline vaidlus , miks Gervinho nii alla on käinud ja kuidas sai ühest helge tulevikuga jalgpallurist suvaline neeger. Siis väitsid kõik Arsenali fännid kui ühest suust et viga oli Gervinhos ja kuna mul puudus praktikas võimalus vastuväiteid esitada (peale oma enda teooriate) siis jäi asi sinnapaika ja Arsenali fännikogukond nö võitis. Nüüd kui mees on ka palliplatsil tegusid tegemas on asjad teistpidi, mina olen see kelell on faktid ja teie olete need kes peavad põhjendama kuidas mees ennem Arsenali säras , Arsenalis täielik null oli ja nüüd peale Arsenali uuesti särab. Mis juhtus?! Ma tean et Arsenali fänniõpiku manuaali on kirjutatud et Arsenali fänn ei tohi kunagi oma meeskonda ega sellega seonduvaid mustata ja ehk ootangi liiga palju konnamaa kummardajatest, aga ehk kedagi päriselt huvitab see fenomen ja saaks lõpuks sellele suurele müsteeriumile vastuse.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Aga on ju veel vendasid, kes ühes klubis säravad, teises mitte.
                  Nimekamad ehk Torres ja Kaka...
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    count kirjutatakse väikse algustähega,

                    Ma ei mõista sinu pahameelt. Siin teemas oli hiljuti tuline vaidlus , miks Gervinho nii alla on käinud ja kuidas sai ühest helge tulevikuga jalgpallurist suvaline neeger. Siis väitsid kõik Arsenali fännid kui ühest suust et viga oli Gervinhos ja kuna mul puudus praktikas võimalus vastuväiteid esitada (peale oma enda teooriate) siis jäi asi sinnapaika ja Arsenali fännikogukond nö võitis. Nüüd kui mees on ka palliplatsil tegusid tegemas on asjad teistpidi, mina olen see kelell on faktid ja teie olete need kes peavad põhjendama kuidas mees ennem Arsenali säras , Arsenalis täielik null oli ja nüüd peale Arsenali uuesti särab. Mis juhtus?! Ma tean et Arsenali fänniõpiku manuaali on kirjutatud et Arsenali fänn ei tohi kunagi oma meeskonda ega sellega seonduvaid mustata ja ehk ootangi liiga palju konnamaa kummardajatest, aga ehk kedagi päriselt huvitab see fenomen ja saaks lõpuks sellele suurele müsteeriumile vastuse.
                    Rahu nüüd. ta lõi meil ka mõne värava, küsimus on selles, et need olid harvad sähvatused. Vaatame kuidas tal hooaja kokkuvõttes läheb enne kui kireme või maha matame.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      count kirjutatakse väikse algustähega,

                      Ma ei mõista sinu pahameelt. Siin teemas oli hiljuti tuline vaidlus , miks Gervinho nii alla on käinud ja kuidas sai ühest helge tulevikuga jalgpallurist suvaline neeger. Siis väitsid kõik Arsenali fännid kui ühest suust et viga oli Gervinhos ja kuna mul puudus praktikas võimalus vastuväiteid esitada (peale oma enda teooriate) siis jäi asi sinnapaika ja Arsenali fännikogukond nö võitis. Nüüd kui mees on ka palliplatsil tegusid tegemas on asjad teistpidi, mina olen see kelell on faktid ja teie olete need kes peavad põhjendama kuidas mees ennem Arsenali säras , Arsenalis täielik null oli ja nüüd peale Arsenali uuesti särab. Mis juhtus?! Ma tean et Arsenali fänniõpiku manuaali on kirjutatud et Arsenali fänn ei tohi kunagi oma meeskonda ega sellega seonduvaid mustata ja ehk ootangi liiga palju konnamaa kummardajatest, aga ehk kedagi päriselt huvitab see fenomen ja saaks lõpuks sellele suurele müsteeriumile vastuse.

                      Lause algab eesti keeles suure tähega.
                      Ülejäänud trollimist ei vaevu kommenteerima
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Lause algab eesti keeles suure tähega.
                        Ülejäänud trollimist ei vaevu kommenteerima
                        Mis sa lolliga ikka räägid. Räägiks nagu seinaga
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Roma trollirühm on kohal, ma näen.

                          Ma just mõtlesin eile, et lähen viskan mingi Gervinhokillu neile sinna, polegi vaja. Koerad ise kohal.

                          Olgem ausad, kui Gervinho täht lööbki seal saapamaal särama, siis võib sellest järeldada vaid üht - Itaalia liiga, mhkmh...ei ole enam see mis ta oli 10-15 aastat tagasi. Pehmelt öeldes. Natuke vara on muidugi veel Gervinho kohta põhjapanevaid järeldusi tegema hakata. Hooaja lõpus saame teada kui sitt see Serie A siis tegelikult ikkagi on.

                          Gervinho sai rohkem kui piisavalt võimalusi, kedagi teist oma ebaedus süüdistada on lühinägelik ja lapsik. Ja seda Henry vaidluskaarti välja käia, iga kord kui Serie A a(hv)ficionadod siia lärmama tulevad, on juba rumaluse tipp. Umbes sama rumal, kui Juve, kes ta endale pooleks hooajaks ostis, äärele mängima pani ja siis suvel minema lasi.

                          Aga mis Gervinhot ennast puudutab, tore et tundub end uuesti leidvat. Treener on ju sama, kes ta tähe kord särama pani. Retsept on paigas, tundub. Nismo võtab hästi moraali kokku oma postiga. Me kõik teadsime, et kuskil seal on peidus hea mängija. Wenger teadis kaa, ilmselgelt. Aga ei tahtnud vihmases Londonis peidust välja tulla, rassistlik Itaalia on, esimeste märkide järgi, parem paik kapist välja tulemiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Roma trollirühm on kohal, ma näen.

                            Ma just mõtlesin eile, et lähen viskan mingi Gervinhokillu neile sinna, polegi vaja. Koerad ise kohal.

                            Olgem ausad, kui Gervinho täht lööbki seal saapamaal särama, siis võib sellest järeldada vaid üht - Itaalia liiga, mhkmh...ei ole enam see mis ta oli 10-15 aastat tagasi. Pehmelt öeldes. Natuke vara on muidugi veel Gervinho kohta põhjapanevaid järeldusi tegema hakata. Hooaja lõpus saame teada kui sitt see Serie A siis tegelikult ikkagi on.
                            Sa oled päriselt ka olemas või? Täiesti debiiline jutt, ühe mängija läbilöömisest/mitte läbilöömisest otsustad liiga tugevuse ja kedagi ei tohi mainida kes vastupidises olukorras on olnud? Tüüpiline premface, kes muust maailmast ei tea mitte midagi ja oma arvamuse võtab kunagi kuskilt loetud üksiku artikli põhjal.

                            Arsenalilt tubli hooajaalgus muidugi, keep up the good work.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Mida vi#% u siin viimane lehekülg juhtunud on. Käid korra tööl ära ja kohe on kutsikad puhta töö teinud.
                              Gunner since 97

                              Kommentaar


                                Üldiselt tuleks täna õhtul Arsenal kasti lüüa.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X