320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ja see erineb teistest ostmistest-müümistest mismoodi täpsemalt?
    Selle küsimuse point täpsemalt?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Özil, Ramsey ning ka Sagna peaksid olema kõik homseks mängukõlblikud. Walcott aga pidavat veel 2 nädalat eemal olema.
      Need interlullid on jubedad asjad, liiga pikk aeg ilma Arsenali mänguta

      Edit: Deleted text. Marvi poolt juba varasemalt pandud mis mul siin kirjas oli.

      Kommentaar


        Nii wannabe-bossi kui ka siinsete fännikeste reaktsioonist, kes korduvalt on seda lausekest rõhutanud on selgelt tunda pikka mõõna, mis klubis on olnud. Ei osata võita... ei, mis siin võitmisest rääkida - isegi kui pärast mõnda vooru ollakse heas seisus siis tõustakse nii ära, et jalad maad ei puutu. kurb.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Nii wannabe-bossi kui ka siinsete fännikeste reaktsioonist, kes korduvalt on seda lausekest rõhutanud on selgelt tunda pikka mõõna, mis klubis on olnud. Ei osata võita... ei, mis siin võitmisest rääkida - isegi kui pärast mõnda vooru ollakse heas seisus siis tõustakse nii ära, et jalad maad ei puutu. kurb.
          Mis seletad? Loll jutt suhu tagasi
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Nii wannabe-bossi kui ka siinsete fännikeste reaktsioonist, kes korduvalt on seda lausekest rõhutanud on selgelt tunda pikka mõõna, mis klubis on olnud. Ei osata võita... ei, mis siin võitmisest rääkida - isegi kui pärast mõnda vooru ollakse heas seisus siis tõustakse nii ära, et jalad maad ei puutu. kurb.
            kes sul siin ära on tõusnud ?
            Wenger? Gazidis ? fännid ?
            Lihtsalt hetkel läheb hästi ja seega on üldine meeleolu hea. See ei ole veel ära tõusmine. Ega me kurat Tottenhame ei ole, et iga võidu järel DVD sid teeme.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nii wannabe-bossi kui ka siinsete fännikeste reaktsioonist, kes korduvalt on seda lausekest rõhutanud on selgelt tunda pikka mõõna, mis klubis on olnud. Ei osata võita... ei, mis siin võitmisest rääkida - isegi kui pärast mõnda vooru ollakse heas seisus siis tõustakse nii ära, et jalad maad ei puutu. kurb.
              Sa vist räägid endast!

              Kommentaar


                okei, sorry, mul oli mingi pettekujutelm, et siin teemas on intelligentsed inimesed. Et saavad ise aru, millele ma viitan. Et intelligentsetele inimestele ei oe vaja asju nii puust ja punaseks teha. Aga eks ma siin tee, siis - pidasin silmas konkreetset lauset, mida kaks korda oli siia isegi pandud. Nüüd teine kord ära kustutatud.

                Kui see
                Gazidis said that he was “aware of the Gareth Bale poster all over Time Square. But he doesn’t play for Tottenham anymore. Now he plays for one of our rivals.”

                ei ole äratõusmine (khm, alates 2010 aastast on näiteks NLD saldo 3-1-4, ehk Arsenal on suutnud võita 50%). Kaks viimast hooaega on lõpetatud tabelis 1 koht ja 1 punkt eespool...

                Aga nagu korra juba mainisin, ega siis kõik ei oskagi võita ju...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  okei, sorry, mul oli mingi pettekujutelm, et siin teemas on intelligentsed inimesed. Et saavad ise aru, millele ma viitan. Et intelligentsetele inimestele ei oe vaja asju nii puust ja punaseks teha. Aga eks ma siin tee, siis - pidasin silmas konkreetset lauset, mida kaks korda oli siia isegi pandud. Nüüd teine kord ära kustutatud.

                  Kui see
                  Gazidis said that he was “aware of the Gareth Bale poster all over Time Square. But he doesn’t play for Tottenham anymore. Now he plays for one of our rivals.”

                  ei ole äratõusmine (khm, alates 2010 aastast on näiteks NLD saldo 3-1-4, ehk Arsenal on suutnud võita 50%). Kaks viimast hooaega on lõpetatud tabelis 1 koht ja 1 punkt eespool...

                  Aga nagu korra juba mainisin, ega siis kõik ei oskagi võita ju...
                  Ah see lauseke. Noh esiteks ei tea mina kui tõsiselt Gazidis seda mõtles ja pole ka oma kõrvaga seda kuulnu. Aga noh pikas Plaanis ei öelnud ta nüüd suurt midagi valesti. Käib vastastikune lõõp ja tögamine Tottenhami-Arsenali suhetega alati kokku ja üldse tõusete ise igakord ära kui meist tabelis ette saate või mingi mängu võidate. Kuidas see Villaboa ütleski eelmine kevad, et meil hakkab nüüd allakäiguspiraal ? Ka selline veidi ennatlik kiremine ju. Ehk kui eufooria heade tulemuste järel on kuritegu - siis meie pole muidugi süüst puhtad. Aga Tottenhami rahvas võiks enne palki oma silmas hoomata.

                  Kommentaar


                    Sellesmõttes et pole mõtet nüüd liialt solvuda. Kõigile selge, et spurs on surunud meid liigas viimastel aastatel tugevamini kui meile meeldiks, siiani oleme peale jäänud. Andku Bergkamp, et see ei muutuks.

                    Aga olen üsna kindel, et Gazidise kommentaar polnudki mõeldud juudiklubi väravate ees uute sõprade loomiseks. Board ja Gazidis on viimasel ajal fännidele palju hammaste vahele jäänud, 43 milku eest mängija osta on üks viis sealt pääsemiseks, spursi kerge pilkamine see-eest aga 43 miljonit odavam võimalus.

                    Chillax.

                    Kommentaar


                      Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Wilshere, Arteta, Flamini, Cazorla, Ozil, Giroud
                      Subs: Vermaelen, Rosicky, Ramsey, Monreal, Fabianski, Bendtner, Jenkinson

                      Ramsey siis seekord välja jäetud algrivistusest. Ehk mingi knock ikka veel küljes. Sellegipoolest on 3 punkti täna kohustuslikud

                      Kommentaar




                        Arsenal näitab ikka ebanormaalselt enesekindlat mängu täna ja see stiil.. vb kulunud väljend aga ma vaataks nagu parimate päevade Barcat praegu.

                        /

                        Parem nurk väravale:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust


                          Arsenal näitab ikka ebanormaalselt enesekindlat mängu täna ja see stiil.. vb kulunud väljend aga ma vaataks nagu parimate päevade Barcat praegu.
                          Ei, see oli ikka hullumeelne kombinatsioon. Norwichi mehed ei suutnud seda jälgidagi. Juhe jooksis kokku
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            Wilshere - Gibbs - Cazorla - Wilshere - Cazorla - Giroud - Wilshere - Giroud - Wilshere

                            Kommentaar


                              Peab tunnistama, et see oli absoluutselt jõhker kokkumäng.

                              Kommentaar


                                stunning...
                                Love United
                                Hate Glazer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X