320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Khm - kui peatreener ütleb mängu järel, et ta ei tea, miks ükski kaitsja kaitses ei olnud siis no ma ei tea.
    Ma pole küll seda mängu järgset intervjuud lugenud aga eeldades, et jutt käib 0:2 värava olukorrast, siis tegemist on parajalt rumala küsimusega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ma pole küll seda mängu järgset intervjuud lugenud aga eeldades, et jutt käib 0:2 värava olukorrast, siis tegemist on parajalt rumala küsimusega.
      Modernses jalgpallis ei ole kohta "taktikal" - 'just go out and express yourself'. Kõik tipud on filigraanselt distiplineeritud ja tugevad atleedid. Mis on hetkel Arsenal?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Modernses jalgpallis ei ole kohta "taktikal" - 'just go out and express yourself'. Kõik tipud on filigraanselt distiplineeritud ja tugevad atleedid. Mis on hetkel Arsenal?
        Ma saan aru, et sa räägid arsenalist üldiselt, kuid eile oli meeskonnal kindel mänguplaan, mis töötas väga hästi esimesel poolajal ja see pole juba wenger süü, et wilshere nelja meetri pealt de geale vastu kõhtu lõi, mitte tema kõrval jooksvale sanchezile söötu ei andnud.

        Kommentaar


          Kuulge see ei ole ju esimene kord mil arsenal hea mänguga tappa saab. Lõppude lõpuks on põhjus siiski peatreeneris ja mängijate vaimses mannetuses. Ma olen absoluutselt 210% arsenali fänn, aga ma oleks voinud kihla vedada, et selle mängu me kaotame või parimal juhul saame viigi (eriti silmas pidades selle hooaja tendentsi). Lõppude lõpuks jõuab see meie ühishala ikkagi selle juba mitmeid kordi läbikäidud probleemi juurde- Wenger ei suuda seda tiimi vaimselt motiveerida ja neile seda "te olete maailma parimad" tunnet sisestada. Seetõttu tundubki et iga kord kui me mingi tugevama nimega tiimi vastu läheme, siis hakkavad meeste jalad värisema.
          Ühesõnaga Wenger võiks ise aru saada et oleks mõistlik samm tagasi astuda ja kellegile teisele anda võimalus.
          Palun

          Kommentaar


            Ma olen nõus, et Wenger on süüdi. Tra sa paned Ratastooli Jaagu platsile ja kused täiesti korraliku mängu seepärast ära.

            Kommentaar


              Nufci edulugu viimaste mängude närbub kiiremini kui counti naise rinnad aga siiski liiga relegation klubi on arsenalist ees, näitab et arsenalis käärib...

              .. samas ütsin ka nufc foorumi alajaotuses et tibusid loetakse kevadel!
              The One and Only

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kahjuks või õnneks on jalgpalli viimase 15 aastaga nii palju edasi liikunud, et sellest ei piisa organiseeritud tippmeeskondade vastu, eriti kui sul pole mängjaid kes oleks neist igas aspektis üle.
                Oleks siis probleem ainult tippmeeskondade vastu. Eilne vastane oli ikka tippmeeskonnast väga kaugel. Sama lugu ka Anderlechti ja Hulliga, kelle vastu me viimasel ajal ennast täis oleme kusenud.

                Kommentaar


                  OptaJoe

                  17 - 17 points from 12 games is Arsenal’s worst ever start in the Premier League. Flat.

                  Ja ometigi on meist tagapool veel Tottenham, Pool ja Everton. Eile enne Giroud purakat tabasin ennast mõttelt, et päris koomiline ikka, et post-Ferguson Manu suutis Arsenali üle 270 minuti täiesti kuival hoida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kordusi nägemata ei vaidleks üldse vastu, et seal oli ilmselge viga ja kollase koht, aga rääkida punasest ja siis veel neid kahte olukorda omavahel võrrelda on ikka full retard.

                    Mis puudutab Fellaka suluseisu juttu, siis seda jõge võib nutma jäädagi, sest kohtunikele on antud korraldus niisuguseid mitte ära vilistada. Esimesel poolajal oli samasugune, kus RvP oli umbes kilomeetriga sulus, aga kuna Chambers läks ikkagi palli mängima, siis see muutus ebaoluliseks. Tundub ehk veidi ebaloogiline lähenemine, aga mis teha, kui täpselt sellised juhised on kohtunikele antud. Tõuge oli teine asi, seda võinuks märgata. Samas ei tulnud värav otseselt sellest situatsioonist ja eks siis jäädakse vahel vilega kõhklema.
                    full retard??? mille jaoks sa üldse üritad?? vaata siis palun kordusi...seal oli selge punase koht. sirge jalg, tald ees, suur kiirus ja polnud lootustki palli tabada...ja see suluseisu jutt istu endale sisse ja tee reeglid selgeks. Ammu juba on toodud reeglitesse selline punkt nagu impeding...ei maksa targutada, kui teadmisi sama palju nagu lauajalal...

                    Kommentaar


                      Wilshere tegevus oli lihtsalt ebasportlik (punase koht ikkagi) aga no see McNairi kondipurustaja nüüd vähem punane küll polnud.. või noh selline on siis minu arvamus...

                      Kommentaar


                        BvBga naisevahetusse. Kuuldavasti bvb mängijad olla väsinud Klopi ülirangest ja n6udlikust juhendamisstiilist samal ajal kui meie väikesed süütud päkapikud h6ljuvad mööda väljakut muretult ringi, teades et pärast järjekordset häbiväärset kollapsi annab Wenger neile k6igile pärast riietursuumis 6hupalli ja pulgakommi. Paistab, et kuluks m6lemale poolele mängijatest ära veidi teisest äärmusest lähenemine. Ühtede peale oleks vaja karjuda, lihtsalt hästi palju, ja teiste peale on ilmselt juba nii palju karjutud, et vajavad 6lga millel nutta.

                        Väga ei viitsi oma tuju rohkem rikkuma hakata ja järjekordset 'Wenger mine ära' tiraadi käima t6mmata. Kurb reaalsus on see, et kui vanahärrale järsku taevast midagi suurt pähe ei kuku, oleme temaga veel m6nda aega kimpus. Sest ta on ju selline mees, kes austab oma lepinguid ja ilmselt täpselt selline mees, kes meie 6ndaks jäämise korral kindlasti jääb pukki atra sirgeks seadma. Mis on ju iseenesest kiiduväärt omadus inimeses kuniks asi v6tab jäärapäiselt ja pimesi pea ees vastu seina jooksmise m66tme. Mees on varsti 10 aastat samat asja teinud ja me ootame teisi tulemusi? Kes siin hull on?

                        Eile ei olnud ju mingi one-off. Me k6ik oleme näinud seda juba 101 korda üle ja ümber. Domineeri, luhta v6imalused, leia k6ige halenaljakam viis endale sisse imeda, paanika alaku, paiska kogu tiim gung-ho ründesse, mäng läbi. See skript on pealuu sees meil k6igil. Fakt on see, et mees teenib 7,5 miljonit naela aastas. See pole mingi väike raha mida maksta treenerile. Treenerite palgatabelis peaks reastuma 5-6ndale kohale. Temast eespool on vaid kaks 't6elist' treenerit - Pep ja erivajadus. St et fännid pole enam ainsad, kes maksavad rämedalt üle pakutava toote-teenuse kvaliteedi eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanders Vaata postitust
                          ja see suluseisu jutt istu endale sisse ja tee reeglid selgeks. Ammu juba on toodud reeglitesse selline punkt nagu impeding...ei maksa targutada, kui teadmisi sama palju nagu lauajalal...
                          Antud jutt pärineb otse kohtunikelt, kes on tegelikkusega ilmselgelt rohkem kursis kui mingi foorumilämiseja, kes ei oska isegi õieti inglise keelt. Impeding ehk takistamine ei ole antud juhul kindlasti teema, sest ega ta Gibbsile ette ei astunud. Võiks olla interfering, aga see on kohtuniku tõlgendada ja kohtunikele on antud korraldus tõlgendada neid olukordi maksimaalselt ründava meeskonna kasuks. Seda fakti ei muuda mingi idioodi räuskamine kuskil foorumis.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tore sõnavõtt oinalt, kes ei oska isegi "õigesti" kirjutada. Ma tean täpselt, mis juhised on kohtunikele antud, sellepärast ma sel teemal sõna võtsingi. Panen sulle siia ühe lingi, et ka sinusugune foorumiläliseja saaks oma silmaringi laiendada.



                            võta heaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanders Vaata postitust
                              Tore sõnavõtt oinalt, kes ei oska isegi "õigesti" kirjutada.
                              Mitte et mul oleks siin midagi väga lisada, aga no see lause. Kuld no.
                              Special olympic stiilis.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas acca Vaata postitust
                                Oleks siis probleem ainult tippmeeskondade vastu. Eilne vastane oli ikka tippmeeskonnast väga kaugel. Sama lugu ka Anderlechti ja Hulliga, kelle vastu me viimasel ajal ennast täis oleme kusenud.
                                Just, see mu point oligi. Kui iga aastaga süveneb see sündroom siis on asi süstemaatiline. Järjest tihedamini on neid "juhuseid" kus vastastel on "hea päev" või meil on "halb päev". Asi ei ole ju teps mitte selles. Tipud on meil järjest eest ära läinud ja tagaajajad järgi tulnud. Arsenal seisab kohapeal. Iga Southampton ja Swansea mängib sul tehniliselt hästi tänapäeval või on võimeline taktikaliselt kohandama ennast vastavalt vajadusele. 15 aastat tagasi oli Wengeri tiim individuaalselt liiga tipp ja pooled vastased liigas pubimängijad. Enam mitte.

                                Kahjuks ei ole juhtkonnal mune rohkemat nõuda kuna siiani on Wenger alati plaanist kinni pidanud ja CLi raha ära toonud. See on ilmselgelt vägagi oluline osa Arsenali eelarvest ja sellise asjaga juba liiga kergekäeliselt riskima ei hakatud habrastel aegadel. Kuid täiesti selge, et järgmise sammu jaoks on vaja uusi ja värskeid ideid.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X