320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    PFA Fans Player of the Month
    http://www.manchestereveningnews.co....a-fans-8208616 ?

    e. Okei, Sanchez oktoobrikuu oma.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Mulle noor argentiinlane meeldib, kuid me mõlemad teame, et poolakas läheb otse tagasi väravasse. See on siiski Wenger kellest me räägime.
      Shots on target:
      Dortmund 4
      West Brom 1
      Southampton 1
      (allikas: bbc.co.uk)

      Meeldiv, et kolmas väravavaht on pädev, tõepoolest. Kahtlustan siiski, et number üheks ei teeks teda siiski veel ka Wengeri asemel pukki soovitud suvajorss.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Mulle noor argentiinlane meeldib, kuid me mõlemad teame, et poolakas läheb otse tagasi väravasse. See on siiski Wenger kellest me räägime.
        Nii on, mis on ka klubis valitseva lebokultuuri üks p6hjuseid. Mängi nii hästi kui tahad, p6himeeskonnas v6imalusi saad vaid läbi vigastuste. Mis iseenesest on päris suur v6imaluseaken. Wengeri 11, vähemalt see mis ta m6ttes on parim 11, korjab end pea alati ise. Täiesti m6istetavalt ei ole väga suurt motti pingutada kui tiimivalikul selline filosoofia on. Ja ma t6enäoliselt lahendasin ka selle kuramuse vigastustetondi ära praegu...

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Shots on target:
          Dortmund 4
          West Brom 1
          Southampton 1
          (allikas: bbc.co.uk)

          Meeldiv, et kolmas väravavaht on pädev, tõepoolest. Kahtlustan siiski, et number üheks ei teeks teda siiski veel ka Wengeri asemel pukki soovitud suvajorss.
          Samas ma olen suur fänn põhimõttele, et ära muuda võitvat tiimi.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            Shots on target:
            Dortmund 4
            West Brom 1
            Southampton 1
            (allikas: bbc.co.uk)


            Meeldiv, et kolmas väravavaht on pädev, tõepoolest. Kahtlustan siiski, et number üheks ei teeks teda siiski veel ka Wengeri asemel pukki soovitud suvajorss.
            Vv töö on siis ainult löökide t6rjumine? On väga muljetavaldav olnud kogu tema mäng ja üleüldine olek. Nopib k6rgeid palle enesekindlalt, palli laialijaotus on täitsa ok, haistab ohtu ennetavalt ja pole suu peale kukkunud. Ehk siis, k6ik koostisosad on paigas, selle vähe nähtu p6hjal. Vbla järgmises kahes mängus, eeldades et poolakas vahepeal ei naase, paneb kaks rämedat räime järjest. Siis räägime veidi teisel toonil temast. Aga seniks, oleks täiesti 6igustatud säilitada oma p6hikoht, kuniks ilmneb info, et ta siiski ei pruugi seda väärida. Ma saan aru, et see point v6ib k6lada paljudele arsefännidele maavälisena.

            Kommentaar


              Teistpidi. Mida poolakas on teinud selleks, et kaotada nr 1 koht? Võtame siin arvesse ka olukorra kaitseliinis - kolme viimase mängu jooksul taastunud kahe keskkaitsja süsteem tundub olevat täitsa mõistlik ja ilmselt aitab ka väravavahti õige pisut.

              Kommentaar


                Ütleme niipidi, tippvv on väärt tavaliselt +10 punkti hooaja peale. Ütleme näiteks, premmi m6istes - Cech on/oli väärt +10, Almunia -10. Kuskil seal vahepeal on Chesney, ma paigutaks ta +/-2 peale. Mis tähendab, et ta ei tee väga palju valesti ja need harvad korrad mis ta eksib, balansseerib ta nende harvade kordadega, kus ta jänese mütsist välja v6lub. Mis iseenesest on piisav p6hjus anda teistele v6imaluse proovida, äkki nemad saavad vähemalt selleks +5 väravavahiks.

                Mulle hetkel, pealae pealt, ei meenu et poolakas oleks see aasta m6ne prohmaka maha pannud, samuti ei meenu et oleks kastaneid toonud. Seega, suht +/- 0 seni. P6hjus piisav lasta kellelgi teisel proovida saamaks selleks positiivseks meheks kinnastega, ei?

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Vv töö on siis ainult löökide t6rjumine? On väga muljetavaldav olnud kogu tema mäng ja üleüldine olek. Nopib k6rgeid palle enesekindlalt, palli laialijaotus on täitsa ok, haistab ohtu ennetavalt ja pole suu peale kukkunud. Ehk siis, k6ik koostisosad on paigas, selle vähe nähtu p6hjal. Vbla järgmises kahes mängus, eeldades et poolakas vahepeal ei naase, paneb kaks rämedat räime järjest. Siis räägime veidi teisel toonil temast. Aga seniks, oleks täiesti 6igustatud säilitada oma p6hikoht, kuniks ilmneb info, et ta siiski ei pruugi seda väärida. Ma saan aru, et see point v6ib k6lada paljudele arsefännidele maavälisena.

                  Ma olen kahe käega poolt noortele võimaluse andmisega ja noh, eks kõik teavad, et väravavahtidel on kõige raskem neid võimalusi saada. Aga nagu pidi Szczesny neid ootama, peaks ka kõik teised.
                  Sinu lahendus kõlab nagu, et ootaks Martinezelt esimese bläki ära ja siis paneks Szczesny tagasi. Mina arvan, et oleks õigem tule kustutamise asemel profülaktika mõttes üritada selle tule tekkimist üldse vältida.

                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Ütleme niipidi, tippvv on väärt tavaliselt +10 punkti hooaja peale. Ütleme näiteks, premmi m6istes - Cech on/oli väärt +10, Almunia -10. Kuskil seal vahepeal on Chesney, ma paigutaks ta +/-2 peale.
                  pikemas perspektiivis on loomulikult Cech olnud üks paremaid väravavahte ning on kõik kiitused auga välja teeninud, aga kui Cech oli eelmisel hooajal väärt +10, oli seda ka Szczesny, kui nad kahekesi võrdselt liigas enim clean sheete hoidsid.

                  Täna jumala juhuslikult sattusin jälle selle video peale ja võib-olla väike meeldetuletus eelmisest hooajast selgitab, miks ta klubis number 1 on

                  Kommentaar


                    Hea video, hea väravavaht.

                    Kommentaar


                      No aga täpselt, Chesney sai oma v6imaluse juba 20selt. Martinez on 22. Oodatud nagu on, v6imaluse sai, pole jalga veel valesti pannud. Mille pealt me siis poolaka tagasi väravasse laseme? Nime pealt? 15 kliin shiiti pealt eelmine hooaeg? Kui neid tahame lugema hakata, siis on Martinezil neid see hooaeg vist juba rohkem.

                      Ma üldse ei vaidle vastu, poolakas oli valdavalt hea eemine hooaeg, samas mina ei unusta et samuti oli ta suur osa kaitseliinist, mis imes sisse 6, 6 ja 5 väravat.

                      Mis siin ikka jaurata, Wenger paneb poolaka ilmselt homme juba orkide vastu mängu tagasi, Minu soov oleks, et ta ei unustaks, kui poolakas jälle trikitama hakkab, et tal on potensiaalikas asendusmees olemas.

                      Kommentaar


                        Szczesny sai võimaluse, kuna meil polnud too hetk ühtegi adekvaatset väravavahti. Oleks ta ees Seaman või Lehmann olnud, poleks ka teda 20-selt esinumbriks tehtud.

                        Kommentaar


                          Ja ärge unustage ka hetkel katki olevat Ospinat, kes MM'il ja enne seda eelmises klubis oli ka äärmiselt adekvaatne. Seega, Poolakas ei tohiks kindlasti suveräänne #1 olla.

                          Kommentaar


                            Mis kõigil Chensey vastu on ma ei saa aru
                            Martinez on tore ja ilmselt Ospina ka aga Chesney on väga hea siiski, lihtsalt ta stiil on selline et mõjub neurootilisemalt kui ta seda tegelikult on

                            Kommentaar


                              Tõsiselt hea video ning Sesni on väga hea väravavaht, ei näe ka põhjust, miks peaks teda sealt hakkama liigutama. Loo nime any1?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Tõsiselt hea video ning Sesni on väga hea väravavaht, ei näe ka põhjust, miks peaks teda sealt hakkama liigutama. Loo nime any1?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X