320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Wenger täna hommikul: “If everyone is fit we don’t need to go into the transfer market”
      Täislaused:
      Q: “With regard the defensive problems, are you confident you can solve them on the training pitch or do you have to dip into the transfer market and give them some help?”
      A: “Look if everybody is fit and available we don’t need to go on the transfer market. But we have to consider that Koscielny could be a question mark with his fitness and we have to go out on the transfer market, yes.”

      Muidugi tekitab küsimus, et kuidas ei ole kaitses mehi vähe isegi siis kui Kos terve oleks.
      Kaitsvast poolikust aga mõhkugi järjekordselt...

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Hahaa.
        Ei viitsi seda saagi käivitada, aga Alexise positsioon lihtsalt oli Barcelonas selline, mis temast 35 milli mehe tegi. Lihtsalt sel teisel positsioonil oli veel Alexisest 2 x parem mees ees.
        Ja noh, anna ikka aega ka. Olen tšillase fänn, aga tal on teatud miinuseid, mis tast teevad kannibalist odavama mehe. Ja kannibalil sedavõrd plusse, mis natuke roostes.
        Ei viitsi saele õli valada, aga ei saa aru, kas see on pluss või miinus, et "temast 35 milline mees tehti".. Mis positsioonil siis temast parem mees ees oli? tipuründes? Messi? või äärel? neymar? või hoopis pedro :O?
        Ta ei mängi arsenalis ka tipus ja äärel-keskel mängides saab ikka väga hästi hakkama. Pigem tunduks, et just Suarez on see, kelle positsioon täidetud on.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Ei viitsi saele õli valada, aga ei saa aru, kas see on pluss või miinus, et "temast 35 milline mees tehti".. Mis positsioonil siis temast parem mees ees oli? tipuründes? Messi? või äärel? neymar? või hoopis pedro :O?
          Ta ei mängi arsenalis ka tipus ja äärel-keskel mängides saab ikka väga hästi hakkama. Pigem tunduks, et just Suarez on see, kelle positsioon täidetud on.
          Vaata siis rohkem Barca tegemisi. Vihjeks muidugi the greatest of all time.
          Ja need ei ole ei plussid ega miinused, vaid pigem tõdemused, et hispaanalsed polnud peast soojad, vaid olid väga konkreetsed asjaolud... mõned mõistetavad, mõned mitte.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            No tunnistan ausalt, et jälgin Barcat maksimaalselt El Clasicote ja CL mängude ajal, aga kohe üldse ei mahu pähe, kuidas mängib Messi rohkem Sancheze positsiooni kui Suareze oma?

            Kommentaar


              Me oleme siin teemas k6ik m6istagi kirjeldamatult häppid, et see peasoojus nende hispaania hiidude juhtidel kroonline näib olevat. See pole ju esimene ega viimane arusaamatu lüke mida real/barca on teinud mängijateturul. Palju Zlatani eest maksti, tagasi saadi?

              Alexise eelmise hooaja 21 väravat ja 17 söötu on ju täielik maailmaklass. Ma saan aru, et üks asi on Barcas mängimine, kus tuleb ikka ette et loputatakse m6nda vallecanot vahest 6:0 ja seega selline statistika on veidi kallutatud. Aga minu arust 70 milku eest Suarez osta ja 2 aastat noorem Sanchez 2x odavamalt maha müüa on lihtsalt halb bisnes. Vbla asi polegi mittev6rd selles, et Alexis odavalt minema lasti kuiv6rd selles, palju lpool 27 aastase v6imsa pagasiga venna eest välja suutis barcalt lüpsta.

              Aga ega kurta ei maksa, Hispaania suurklubide ukse taga tasub seista. Sealt saab tihti maailmaklassi mehi, kellele ühel v6i teisel p6hjusel ennatlikult vesi peale t6mmatakse. Bayerni fännid v6ivad kindlasti sellel teemal s6na sekka öelda.

              Ja et nüüd barca fännid ei tunneks liiga tehtud minu jutu poolt, siis t6si ta on et see pealinnaklubi on ikka kordades ja kordades absurdsem oma üleminekutega. Barca akadeemiapoliitika on kiiduväärt aga nende ostupoliitika on, ma leian, päeva l6puks ikkagi kehva. Hetkel pealae pealt - Zlatan, Song, Hleb ja see shaktari kaitsja kelle eest 25 milkut välja käidi et aasta ja 14 mängu pärast ta 15ga ukrainlastele tagasi müüa.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                See Gunnerblogi teades, minu meelest antud video mõte ongi, et rahvas võiks selle Cesci hala juba lõpetada - silla alune vesi.
                Ah, sorry, ma mõtlesin seda Gunnerblogi laulude tegemist in general.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ramsey 4 nädalat eemal? Einoh vinge. Loodame, et jutud ei vasta tõele. Sai ta alles Fantasys ka veel sisse toodud ühe teise vigase venna asemel.
                    Coq toodi laenult tagasi kuigi alles eelmine nädal pikendati laenulepingut.

                    Meie puuduolevatest meestest saab päris hea meeskonna kokku:
                    -----------Ospina----------
                    -Chambers-Kos-Nacho-
                    -----------Arteta-----------
                    ----Ramsey-Diaby------
                    -Gnabry-Özil-Wilshere-
                    ----------Walcott----------

                    Vähe ülepingutatud keskväljaga aga pole hullu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Mis ajast nemo trenni teeb? Viimane info oli vist, et jaanuaris tuleb tagasi?
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ah, sorry, ma mõtlesin seda Gunnerblogi laulude tegemist in general.
                        Mulle meeldivad - lasku aga käia

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                          Mis ajast nemo trenni teeb? Viimane info oli vist, et jaanuaris tuleb tagasi?
                          tsss - saladus - näed ju et maskeeritud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Me oleme siin teemas k6ik m6istagi kirjeldamatult häppid, et see peasoojus nende hispaania hiidude juhtidel kroonline näib olevat. See pole ju esimene ega viimane arusaamatu lüke mida real/barca on teinud mängijateturul. Palju Zlatani eest maksti, tagasi saadi?

                            Alexise eelmise hooaja 21 väravat ja 17 söötu on ju täielik maailmaklass. Ma saan aru, et üks asi on Barcas mängimine, kus tuleb ikka ette et loputatakse m6nda vallecanot vahest 6:0 ja seega selline statistika on veidi kallutatud. Aga minu arust 70 milku eest Suarez osta ja 2 aastat noorem Sanchez 2x odavamalt maha müüa on lihtsalt halb bisnes. Vbla asi polegi mittev6rd selles, et Alexis odavalt minema lasti kuiv6rd selles, palju lpool 27 aastase v6imsa pagasiga venna eest välja suutis barcalt lüpsta.

                            Aga ega kurta ei maksa, Hispaania suurklubide ukse taga tasub seista. Sealt saab tihti maailmaklassi mehi, kellele ühel v6i teisel p6hjusel ennatlikult vesi peale t6mmatakse. Bayerni fännid v6ivad kindlasti sellel teemal s6na sekka öelda.

                            Ja et nüüd barca fännid ei tunneks liiga tehtud minu jutu poolt, siis t6si ta on et see pealinnaklubi on ikka kordades ja kordades absurdsem oma üleminekutega. Barca akadeemiapoliitika on kiiduväärt aga nende ostupoliitika on, ma leian, päeva l6puks ikkagi kehva. Hetkel pealae pealt - Zlatan, Song, Hleb ja see shaktari kaitsja kelle eest 25 milkut välja käidi et aasta ja 14 mängu pärast ta 15ga ukrainlastele tagasi müüa.
                            Ei koti see Hispaania pealinnaklubi. Eks need Barcelona üleminekud ongi naerda nii mõneski mõttes, aga fännina olen ma nõus Zlatani ja ukrainlase vms kinni taguma, kui mul see Xavi pilt ette näidata.

                            Kes ei riski, see...
                            Suarez vs Alexis diili koha pealt jään enda juurde, Alexis Barcas oli teatud mõttes positsiooniliselt komplitseeritud, Suarez on teiste omadustega liikumistelt ja sobib mängujoonisesse pisut paremini. muidugi oleks võinud hoopis ühe teise mehe londonisse kärutada, aga siin sekkub juba klubi poliitika ja muud jutud. Sellest on kahju jah.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Enne tänast mängu ja eeldatavat kaitseliini , vaatasin baarikapi kriitilise pilguga üle. Kaks poolikut viskipudelit. good enough!
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                Arteta terviseks tasuks see ka varuda.


                                IMG_2702.jpg
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X