320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tweete saab täitsa tweetidena panna nüüd nagu ükspäev selgus

    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Henry auks veel üks mõnus video. Ülim ründaja ja nimed tema ümber omal ajal... Bergkamp, Pires... vot see oli Arsenal!



      //Teil on väga vahva youtube channel.

      Kommentaar


        Pugeja!
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Pugeja!
          Neid leidub ka Liverpoolis

          Kommentaar


            Arsenal team v Liverpool: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Chambers, Gibbs, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Alexis, Giroud, Welbeck.
            Arsenal subs: Martinez, Monreal, Coquelin, Maitland-Niles, Campbell, Walcott, Podolski .
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              2 pealelööki väravale - 2 väravat, peab vist rahul olema.

              Kommentaar


                Ilus mäng - palli valdamine suurepärane, sööduvigu mitte ühtegi, kaitse oli ka väga hea eriti viimase nurgalöögi ajal. Samamoodi jätkata ning tiitel tuleb iseenesest. Veelkord kiitus imelise 99minuti eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  2 pealelööki väravale - 2 väravat, peab vist rahul olema.
                  mis pläust see on?

                  Kommentaar


                    36.5% - Arsenal's possession figure vs Liverpool today was lower than they've recorded in any other PL game between Aug 2003 and now

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mis pläust see on?
                      Mis sulle arusaamatuks jäi? vähem mõnuaineid pühapäeva õhtul.
                      Tegime 2 pealelööki väravale, saime 2 väravat, olen rahul. Jätkata nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                        Mis sulle arusaamatuks jäi? vähem mõnuaineid pühapäeva õhtul.
                        Tegime 2 pealelööki väravale, saime 2 väravat, olen rahul. Jätkata nii.
                        No see ei vasta tõele

                        Kommentaar


                          Ta peab silmas toda perioodi, kui mäng toimus 11-st 11-le.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Täitsa pekkis. Mu uue aasta lubadus on see, et enne Champions League algust ei vaata ühtegi Arsenali mängu. Vähem stressi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Mis kõigil Chensey vastu on ma ei saa aru

                              poolakas oleks tänagi mängu maksma läinud oma imeliku väljajooksuga,
                              kui Sterlingul oleks veidigi parem realiseerimine

                              (eks eelnevalt taheti ju samamoodi varu-vv Almuniast ka uut põhimeest teha ja mitte eriti õnnestunult)

                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              ta hoidis meid täna pinnal.
                              paar värava keskele suunatud palli tõi lati alt ära,
                              aga üldiselt olid need Gerrardi kauglöögid üsna lootusetud ja keeperile kerge saak,

                              meeskonda tassib ta harva ja kui on tõsine test, siis enamasti ta mäng laguneb

                              2014 apr:Five Goalkeepers Arsenal Could Sign To Replace Wojciech Szczesny
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Mnjaa, pallivaldamine nagu Stokel Barca vastu, ja seda Pooli vastu, kes alles nädalapäevad tagasi ei saanud enamuse mängust Baseli vastu üle poole väljakugi.

                                Häid pealelööke praktiliselt polnudki, need 2 väravat tulid ka sedasi ei-tea-kust, nii et vedas.

                                Ning kas mina olen valesti aru saanud või kas eduseisus olles ei peaks 1-2 kiiret meest ründes vasturünnakuid noolima, kuna on teada, et kõik see vastane on rünnakusse jooksnud?

                                Põhimõtteliselt lõpetati 85. minutil mängimine ära, kuid peale seda oli veel veerand tundi mängid.
                                Muidugi saadi selle ajaga lõpuks aanusesse ära. No ainuke rõõm, et see toimus võõrsil ja ManU (just, see praegune mannetu ManU) sai ka teenitult vaid viigi tänu Benteke individuaalsele meisterlikkusele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X