320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Transfers till 19:30

    Arsenal game starts 19:45

    edasi tead ise
    Positiivne. Kui see nüüd meeles ka püsiks, oleks korras

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

      Ronaldo, Cristiano Ronaldo.
      Pigem näeb välja ikka nagu suvaline Briti OSS

      Kommentaar


        Wilshere on kogu aeg olnud selline, ma ei saa aru miks nüüd suur vahustamine siin foorumis sellel teemal käib.

        Kommentaar


          Suits võiks ka veel ees olla.

          Ahjaa, marv'i õhutusel vaatasin Jaagu sotsiaalmeedia profiili. Pildid on kas jalgpallist (Arsenal või Inglise koondis), trennist/mingist füsiovärgist või siis koos lastega. See, et ta kuskil joogi või suitsuga kellegi telefonikaamera ette jääb on tänapäeva infoajastu paratamatus, mis ei tähenda, et näiteks kaheksa aastat tagasi taolist käitumist veel rohkem ei olnud (rääkimata siis ammusemast ajast, mil tõmmati enne mängu õlu sisse), me lihtsalt ei teadnud sellest nii täpselt või kindlalt.

          Isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest ma saan aru ning olen nõus ka sellega, et Wilshere võiks ennast kokku võtta, aga mingite sigaretipiltide jutuga ja laest võetud statistikaga ei ole seda teemat mõtet üle ujutada. Ja nagu ma eelnevalt mainisin, siis esi XI paneb ikka treener kokku, kui Jack on algrivistuses, siis ega tema selles süüdi pole. Samas, algrivistusse ei ole ka minuarust temal ja Ramseyl korraga praeguse mängujoonise järgi asja. Ja sry coco, aga Jenkinsoni ja Wilshere võrdlus tõmbas juba kergelt retardi.

          Kes on märkanud, siis teemakäsitlused on siin nagu kuu faasid, ainult võibolla kuupäevaliselt mitte nii korrapärased:
          Özil on loid ja laisk (pärast Spu*si mängu tuli jälle).
          Jack on ebaprofessionaalne ülehinnatud inglise oss.
          Arsenalis on ilgelt palju vigastusi ning küllap seal meditsiini ja füsioterapeutide juures ikka midagi mädaneb.
          Wenger on loll, Wenger on koi - Wenger out.
          Kohtunikud teevad rämedalt liiga, mis samas pädeb ka teiste klubide teemades, kuhu kirjutab rohkem kui 2,5 inimest (ehk siis Chelsea ja Spu*s ei loe).

          Luban vabalt täiendada.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Ja sry coco, aga Jenkinsoni ja Wilshere võrdlus tõmbas juba kergelt retardi.
            Mida sa täpsemalt silmas pead? Oma pika essee kirjutasin küll õllese peaga aga selge peaga teksti üle lugedes ongi pigem ju jutu point, et neid kahte poleks mõtet omavahel absoluutselt võrrelda. Õunad ja apelsinid, puhtalt.

            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Kes on märkanud, siis teemakäsitlused on siin nagu kuu faasid, ainult võibolla kuupäevaliselt mitte nii korrapärased:
            Özil on loid ja laisk (pärast Spu*si mängu tuli jälle).
            Jack on ebaprofessionaalne ülehinnatud inglise oss.
            Arsenalis on ilgelt palju vigastusi ning küllap seal meditsiini ja füsioterapeutide juures ikka midagi mädaneb.
            Wenger on loll, Wenger on koi - Wenger out.
            Kohtunikud teevad rämedalt liiga, mis samas pädeb ka teiste klubide teemades, kuhu kirjutab rohkem kui 2,5 inimest (ehk siis Chelsea ja Spu*s ei loe).
            Tohoh üllatust, millest siis sinu arust rääkima peaksime? 2003-2004 hooajast, Kardashiani uuest persest, Wengeri armukestest, sellest kui graatsiline jumal Özil on või et Sanchez paneb mööda platsi ringi nagu kommipaugus pneumaatiline puur.

            Täiesti normaalsed asjad mida arutada ju. See on juba ammu ära tõestatud, et viimase dekaadi vigastustetopi tipus on Arsenal NUFCi järel kindlal teisel kohal.

            Btw, kohtunike teemadel on siin teemas VÄÄÄGA vaikne olnud viimasel ajal. Mis siin ikka jaurata, sittagi ju ei muutu. Kuigi, üllatavalt palju pennusid oleme saanud see aasta. Spursi vastu oli kiilakas koopamees taaskord kohutav ja see on nüüd siin teemas esimene kord, kui keegi selle fakti ära on märkinud. Arsenali mehed said iga liigutuse eest kollase kui samas Rose tahtis lipukohtuniku silme ees Giroudi jalga pooleks teha ja see oli vaid viga väärt. Aga selle võib asetada tähtsuselt kuskile 5ndale reale, kui otsida põhjuseid miks kaotasime. Muideks, isegi Wenger ütles, kui küsiti kohtuniku kohta, et too ei olnud parem kui Arsenal, olles just vahetult enne nentinud, et Arsenal oli halb.

            Ma saan aru, et vahest ajab närvi sama leierdatud juttu kümme korda erineva nurga alt üle lugeda, aga samas jalkafänn on justkui nagu emotsionaalne ühepäevik, seega täiesti normaalne nähtus ma leian. Palju imelikum käitumishäire on korduvalt teiste sõnavõttudele halvustava tooniga viidata. Ma igaks juhuks ütlen, et see mees tavaliselt kellelegi peale ei lähe, kui ta just klassi ees ei seisa.

            Kommentaar


              Arsenal vs. Leicester

              Ospina
              Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Monreal
              Coquelin - Rosicky
              Walcott - Cazorla - Özil
              Alexis

              Vahetused: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Ramsey, Welbeck, Giroud

              "This is the first time ever than Walcott, Alexis and Özil have all started together."

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Mida sa täpsemalt silmas pead? Oma pika essee kirjutasin küll õllese peaga aga selge peaga teksti üle lugedes ongi pigem ju jutu point, et neid kahte poleks mõtet omavahel absoluutselt võrrelda. Õunad ja apelsinid, puhtalt.
                Üks on 23 ja laenul, veidi keskpärane ning talle anname lootust, teine samuti 23, aga rohkem mänginud, palka saanud ja ootused ka kõrgele kruvitud ning temale saabub kohe-kohe tõe tund ja üleüldse võiks pigem rahaks teha. Ja kergelt retard, nagu tsiteerisid, mitte full retard, siin vahe sees.

                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Tohoh üllatust, millest siis sinu arust rääkima peaksime? 2003-2004 hooajast, Kardashiani uuest persest, Wengeri armukestest, sellest kui graatsiline jumal Özil on või et Sanchez paneb mööda platsi ringi nagu kommipaugus pneumaatiline puur.
                Tõsi, et mõned teemad on igihaljad (vigastused, kohtunikud) ja õnneks on sekka ka mängueelset ja -järgset arvustust, uudiseid ja muud huvitavat, aga nt seda "loid Özil" juttu on küll tüütu lugeda. Pealegi ega need mõttearendused mingit uut tõde või teadmust ka juurde anna.

                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Palju imelikum käitumishäire on korduvalt teiste sõnavõttudele halvustava tooniga viidata. Ma igaks juhuks ütlen, et see mees tavaliselt kellelegi peale ei lähe, kui ta just klassi ees ei seisa.
                Et kohe korduvalt ja isegi halvustavalt, mon dieu, järelikult olengi halb inimene. Või ongi selline teema, et kui kaasa ei nooguta ja kõigega ei nõustu, siis GTFO? Ja kuidas see klassi ees seismisega haakub, sest pedagoogikavõttena on halvustamine ikka ilgelt sitt variant.

                Üldiselt rahune maha, iga minu vastupostituse või eriarvamuse pärast ei maksa tupepõhjani solvuda.

                Kommentaar


                  Mul pole Sanchezt fäntasis.

                  #hattrickincumming

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Üks on 23 ja laenul, veidi keskpärane ning talle anname lootust, teine samuti 23, aga rohkem mänginud, palka saanud ja ootused ka kõrgele kruvitud ning temale saabub kohe-kohe tõe tund ja üleüldse võiks pigem rahaks teha. Ja kergelt retard, nagu tsiteerisid, mitte full retard, siin vahe sees.
                    No aga selles kogu point ju seisnebki, et ühel mehel on kõvasti toorest potensiaali rohkem kui teisel aga vigastused, suhtumine ja kurat teab mis veel pole lasknud sellel realiseeruda. Võiks isegi öelda, et näiteks 2011 aastaga on toimunud silmnähtav taandareng. Ma pole kordagi öelnud, et müüge Wilshere maha, viitasin vaid, et on aeg end kokku võtta - nii platsil kui ka selle kõrval - vastasel juhul ootab teda selline tore seltskond, mille esimees võiks näiteks Adriano olla.

                    Jenkinsoni tahan alles jätta, sest müük ei meiki sensi. Ütlesin üsna selgelt, et hetkel tiimis kohta ei näe. Samas Debuchy pole esimeses nooruses ning Bellerin pole veel lõplikult kanda kinnitanud. Potensiaalne koht meeskonnas võib talle tekkida ja kui areng jätkub, võib tast väga korralik fullback sirguda.

                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Et kohe korduvalt ja isegi halvustavalt, mon dieu, järelikult olengi halb inimene. Või ongi selline teema, et kui kaasa ei nooguta ja kõigega ei nõustu, siis GTFO? Ja kuidas see klassi ees seismisega haakub, sest pedagoogikavõttena on halvustamine ikka ilgelt sitt variant.
                    Teiste halvustamine ja näpuga näitamine, kes mida rääkida võib ja mitte, on enamus pedagoogidel veres. Ei loomulikult, vaidlus on alati teretulnud. Mulle väga meeldib vaielda, see peaks ammu selge olema. Kaasa ka ei nooguta, kui on vaja oma seisukohta selgeks teha, siis aeg pole ilmtingimata ressurss. Aga kahtlen, kas olen mõnele 'oma jopele' öelnud, et katsu olla nüüd poja. Ja lähiminevikus oled sa siin teemas tõepoolest korduvalt omasid korrale käinud kutsumas, suhteliselt lampi veel pealekauba.

                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Üldiselt rahune maha, iga minu vastupostituse või eriarvamuse pärast ei maksa tupepõhjani solvuda.
                    Olen väga rahulik. Tuppe ei oma, see osa saab keeruliseks isegi parima tahtmise juures. Pigem võiks asja võtta nii, nagu ta on - sina kirjutasid, mis sulle siin ei meeldi, mina kirjutasin omaltpoolt vastu. Kuhu me sellega muidugi nüüd jõudsime, kurat seda teab. Vähemalt jõudsime niikaugele, et aeg on mängu hakata vaatama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Mul pole Sanchezt fäntasis.

                      #hattrickincumming
                      Panin kapteniks

                      Kommentaar


                        Kvaliteet striimi? Aitäh.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Cesc Vaata postitust
                          Kvaliteet striimi?
                          https://www.reddit.com/r/Gunners/com..._vs_leicester/ Sealt leiad.

                          Aga loodan tõsiselt, et järgmisel poolajal ei näe me platsil Sanchezt. See veel puudus kui ta uuesti laatsaretti läheks. Ja viimase vea olukorras tegi Cazorla samuti väga sidruni nägu, kuid 15 minutit aega tohtritel neid üle vaadata ja lappida sealt kus vaja.

                          Kommentaar


                            Tore, et kolm punkti tuli. Oleks võinud seda siiski teha tunduvalt kindlamalt.
                            Giroudi kollane oli vinge - good job ref. (Video)

                            Kommentaar


                              Ei näinud mängu, miks Ramsey reis nii lühike oli?
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                                Ei näinud mängu, miks Ramsey reis nii lühike oli?
                                Tõmbas ära midagi. Keegi jalga puruks ei sõitnud, oleks kohane Ramsey puhul veel lisada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X