320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Tõmbas ära midagi. Keegi jalga puruks ei sõitnud, oleks kohane Ramsey puhul veel lisada.
    Laatsaretti jääb aga siiski mitmeks nädalaks ilmselt.

    Kommentaar




      Mesut Özil now has 3 goals and 2 assists in his last 4 matches for Arsenal.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Panin kapteniks
        sama hea valik nagu mul cazorla

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kuna Ramsey on vähemalt 4ks nädalaks väljas, siis üsna varsti avaneb ilmselt Wilshere'il võimalus end samas rollis tõestada.

            Alexis, olgu Dennis tänatud, pidavat siiski korras olema.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Tore, et kolm punkti tuli. Oleks võinud seda siiski teha tunduvalt kindlamalt.
              Giroudi kollane oli vinge - good job ref. (Video)
              Kulla mees, see on üks lihtsamaid kollaseid mida anda. VV lahtimängimist ei tohi segada ja Giroud tegi kõik selleks , et väljalööki segada ja see debiilne kaart endale võita. Jah, jooksis eemale ja oli seljaga, aga liikus endiselt kergelt paremale. Kui sa oled erimeelt, siis tutvu lähemalt reeglitega ja teed vähem ebapädevaid märkusi!

              Kommentaar


                Noh kui nüüd aus olla siis on see selline 50-60 olukord. Mina isiklikult oleks ka kollase andnud ja seda põhjusel miks ka antud kohtunik ka seda tegi- ta kaitses oma perset. Selle pallini oleks ilus poiss esimesena jõudnud ja sealt oleks edasi võinud igasugu asju juhtuda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ennustusportaal PaddyPower küsis 250 Ameerika naiselt, kes on nende arvates kuumim mängija maailma mainekaimas jalgpalliliigas, Inglise Premier League'is, ning konkursi võitis Arsenali prantslasest ründaja Olivier Giroud.


                  Võib vast õnne soovida.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Tänud!

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Eks Rooney kõrval on peaagu iga mees Mister Universum, isegi mina.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kuradi Viasat näitab mängu alates teisest poolajast. Lätlastel on ju vaja hokit vahtida. Miks ei võiks Premmi HD tagasi tulla.

                        Kommentaar


                          Arsenal vs. Middlesbrough (FA Cup)

                          Szczesny
                          Chambers - Gabriel - Koscielny - Gibbs
                          Flamini - Cazorla
                          Welbeck - Özil - Alexis
                          Giroud

                          Vahetused: Martinez, Mertesacker, Monreal, Rosicky, Walcott, Coquelin, Akpom

                          Kommentaar


                            Endal jääb täna nägemine vahele kuna olen täpselt sellel ajal lennus ja eriti seal vist levi pole (või on Estonian Air nii vinge, et neil on lennukis Wifi?). Kurb muidugi kuna Gabrieli mängu tahaks näha küll.
                            Igaljuhul peab täna võidu ära võtma.

                            Edit: Koosseisuga jõuti juba ette.

                            Kommentaar


                              Ja järgmises voorus Old Toilet, kui just Preston nüüd tubli pole.
                              Once a Gooner, always a Gooner

                              Kommentaar


                                Ole meheks Preston!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X