320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk
    . Seeviimase minuti sisse lastud värav oli veel viimane kirss tordil - only Arsenal can do that (Ospina oleks selle minu silmis pidanud ka ära võtma).
    See oli nii täpselt posti kõrvale lükatud, et mina isiklikult küll Ospinat seal ei süüdistaks.

    Kommentaar


      Wtf, Arsenali fännid on ikka korralikud lambad siin enamus, need kes mängu ei jälginud ärge siint midagi lugege, Bussiparkimine? Hale

      Kommentaar


        Sellesmõttes, et sellistel õhtutel tekib küsimus, mis on täpselt selle klubi point praegusel hetkel? Eesmärk on ma saan aru maailma ülerahvastatuse vastu võitlemine inimesi vaimuhaiguste, suitsiidide ja infarktide viimiseni...aga mis see faking point on? uute telerahade tuleku valguses kaotab wengeri kuulus top4 trofee oma põhimõttelise mõtte. See faking 30 miljonit siia sinna pole enam mingi raha suuremate klubide jaoks. Ilmselgelt on Arsenal ju ainult kahuriliha seal, Wengeri 18 aastat CLis ja ainult 1 fakken finaal ette näidata, seda statistikat ei kaitse te mitte kuidagi.

        Wengeril ja Arsenalil on värdjas harjumus mingitsorti hoog sisse saada ja fännides asjatud lootused tekitada, et need siis järjekordse suursuguse fuck-upiga mutta tampida, aastast aastasse. Eelmine aasta tehti liigas nii, see aasta saadi parim võimalik loos, mis üldse saada oli võimalik...ja siis lasti endale, kuradi koduväljakul, lüüa tiimil kes lööb keskmiselt vaevu-vaevu ühe värava mängu kohta, KOLM türastunud väravat.

        Selle asja nimi on taktikaline küündimatus ja sügavale juurdunud mentaalsed probleemid, mis on täiesti sümptomaatilised Wengeri viimase 10 aasta tiimidele. Me kõik oleme selle aja jooksul tänast mängu näinud mingi 48 korda meie silme ees lahti hargnemas. Stsenaarium on ju alati sama olnud, meeskond tuleb bussi parkima Emiratesele, meie vasikavaimustuses hakkama seda lahti harutama aga unustame ära, et võibolla tähtsam oleks kõigepealt seis nullis hoida kui riskida ise sisse imemisega. Mis täpselt ka alati juhtub, kobistavad ühe ära, buss läheb veelgi bussimaks, Arsenalis paanika, Wenger teeb mingid suvalised rändom vahetused mis üldjuhul mingit loogilist tagamaad ei oma, Arsenali lahmides üritab midagi aga kontrast/standardist karistatakse meid uuesti ära ja lõpptulemus on grandioosne taktikaline fuckup.

        Aga ei, teiste klubide fännid said ilmselt jälle hea kõhutäie naerda. Milline selgrootu, isutu võib üks tiim olla. Ma ütlen ausalt, mul oli füüsiliselt valus seda vaadata. Arvaks, et loll võiks ära juba harjuda ükskord...

        Kommentaar


          Wengeril oli vundament sellist valu täis, et ei suutnud isegi kätt suruma minna, jope paistis ka eest lahti olevat.. isegi sellega ei saanud hakkama. Giroud ka.. Viikmäe oleks täna vähemalt kaks löönud. Üldises plaanis siiski põnev mäng minu jaoks, Monaco noored poisid panid väga vingelt ikka (vanad ka muidugi).

          Kommentaar


            Kommentaar


              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Arsenali klass Euroopas ongi selline.. Ükskōik, kes vastu tuleb
                Alexisest on kahju, et mees sellisesse hädaorgu sattus..
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  15.detsember:
                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                  endiselt manku parim poiss.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Tänks selle eest muidugi, ma saan oma raevu nüüd lollustega võitlemisse suunata.

                    Kuuldavasti oli Arsenali suurim konkurent Alexise signatuurile Liverpool ja seal mail on ju elu kordades roosilisem eksole. Tuletage mulle nüüd meelde, keda pool eile võitis? Oh wait, nad ei saanud Baselist grupis jagu...

                    Ma arvan, et ainus jalgpallur kellest inimlikul tasemel võiks kahju olla, on Abou Diaby, ülejäänud on räigelt ülemakstud omas mullis elav seltskond, kellele on langenud sülle see õnn olla 1-1000st mees, kes sinna mulli sisse lastakse.

                    Aga su point on legaalne, Arsenal on meeskond kes on alati CLis, meeskond kes lõpetab lihtsates gruppides 2na ja saab karistuseks endale üliraske vastase ja läheb koju. Seekord selle erinevusega, et vähemalt paberil saadi parim loos, tulemus muidugi tavapärane. Kuid samas pole Wengeri tiimid ka hiilgusaastatel teabmis hiilanud Euroopas, paar üsna tummist tulemust on võetud nii Hispaaniast kui Itaaliast jms aga päeva lõpuks, arvestades kui igipõline osavõtja ta on, on lati alt siiski läbi joostud.

                    Nüüd on veel vaja aind vanas sitamajas oma harjumuspärane koosa kätte saada ja siis võib sellele hooajale joone alla tõmmata. Liiga läks selle nahka, et Wenger susserdas esimeses pooles mingeid uusi formatsioone, selleks ajaks kui mäng käima saadi, olid venelased 15 punkti ees. Ma lihtsalt küsingi, mis see kuradi point on??? Ma saan aru, et point on rikkad rikkamaks teha, nagu iga äriasutuse oma, aga jalgpalliklubina on mingi mõte veel olemas või?

                    Kõige rohkem ajab närvi, kui vaadata kui rahulikult Wenger mängujärgset intekat andis, jutt oli aus mida rääkis aga mitte mingit viha helkigi polnud silmis. Kui minu tiim niimoodi minu mängujoonist eiranud oleks ja sellist kamikazevutti mänginud, pead lendaks riietusruumis nii et vähe pole. Ta ehk varjab seda paremini, igaljuhul, mulle meeldis see Wenger rohkem, kes veepudeleid loopis ja 4ndaid kohtunikke ahistas ning kohtunikke siunas.

                    Kommentaar


                      Monacol lihtsalt õnnestus täna kõik mis nad tegid, ainuke väljamängitud värav oli Berba oma, ülejäänud on 1/10st.
                      90 minutit veel ees, esimene poolaeg lööme 0:1, teise alguses 0:2 ja 76ndal minutil 0:3 ja oleme edasi. Sweet as

                      Ja ärge üldse hakake ajama, et Monaco on nii super kaitsetiim, et võimatu. Allianzil panime 2 nii, et teist nägu ka ei teinud, mis seal üks rohkem lüüa on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                        Ja ärge üldse hakake ajama, et Monaco on nii super kaitsetiim, et võimatu. Allianzil panime 2 nii, et teist nägu ka ei teinud, mis seal üks rohkem lüüa on.
                        Jah, sest eks Bayern on ju vana kaitsest lähtuva vuti mängija ju, täiesti üks-ühele võrreldav tiim ja olukord...

                        Kommentaar


                          Krt usku teil ikka on "allianzil panime 2, mis seal monacos 3 siis ära pole"
                          Krt siit tulevad CL winnerid vist
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            "Arsenal have excellent individuals, but this is a team sport and we were able to render them harmless. We were very organised, but also able to attack with quality.
                            Võtab ilusti kokku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              See oli nii täpselt posti kõrvale lükatud, et mina isiklikult küll Ospinat seal ei süüdistaks.
                              Ospina sai seal näpud vahele ning temast läks see posti kõrvale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                                Monacol lihtsalt õnnestus täna kõik mis nad tegid, ainuke väljamängitud värav oli Berba oma, ülejäänud on 1/10st.
                                90 minutit veel ees, esimene poolaeg lööme 0:1, teise alguses 0:2 ja 76ndal minutil 0:3 ja oleme edasi. Sweet as

                                Ja ärge üldse hakake ajama, et Monaco on nii super kaitsetiim, et võimatu. Allianzil panime 2 nii, et teist nägu ka ei teinud, mis seal üks rohkem lüüa on.
                                Kusjuures 1-0 seisu pealt ma tegin nalja, et saame selle mängu 3-1 pähe ja lähme monacosse, võidame 2-0 ja läheb nii nagu alati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X