320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult on mõlemad üsna kehvakesed ja suvel prioriteet number 1 ja/või 2 peaks olema uus väravavaht ja Kondogbia sugune elukas.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Teil ja mõlemad väravavahid üks-kaks sammu puudu tõsiset tipp-väravavahist, kuid see samm jääbki arvatavasti astumata.

      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Kõik kolm olid suht lihtsad ning tipp vv pidanuks taga nulli hoidma selle Monaco hambutu ründe vastu
      Ei olnud midagi nii lihtsad need. Näiteks viimane oli eriti täpselt ära pargitud. Ja käed/sõnad eemale Berbatovist!

      Kommentaar


        Räägite, et DDG, Courtois või Neuer oleks nullimängu teinud ? Kolmanda oleks vast ära võtnud aga see oleks ka kõik, mis muidugi oleks teile kõvasti suuremad šansud andnud. Väravavahi asemel peaks pikemalt peeglisse vaatama Mertesacker ja no mõneti Ox ka , indu oli kõvasti aga prohmakas kust kolmas värav tuli suur. Samas normaalses formatsioonis ja situatsioonis oleks mõni kaitsev poolik temast allpool pidanud olema.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Mina Ospinial küll süüd üheski väravas ei näe. Esimene oli loll rikosett. Teine ja kolmas kontratest. Teise puhul peale kornerit ei viitsitud kohe tagasi töötada ja kolmanda puhul joosti rünnakule, et viigivarav lüüa, samas unustati kaitse ja see karistati ära.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Tänks selle eest muidugi, ma saan oma raevu nüüd lollustega võitlemisse suunata.

            Kuuldavasti oli Arsenali suurim konkurent Alexise signatuurile Liverpool ja seal mail on ju elu kordades roosilisem eksole. Tuletage mulle nüüd meelde, keda pool eile võitis? Oh wait, nad ei saanud Baselist grupis jagu...
            Ei midagi uut siin mail. Tuleb järjekordne komistus Arsenalilt ja peale esimesi kõik-mängijad-ja-Wengerid-on-mun*id-ränte läheb atensioone ei-tea-kust-kohast mõne teise klubi suunas, et end kõrgemal pilotaažil jälle tunda.
            Pealegi oleks eilse esitusega Basel ka teile kotid taha pand. Või siis, teil oleks palju reaalsem lootus Prantsusmaale minna, kui soengupoiss oleks paar tükki ära ka löönud. Nii palju siis heast loosiõnnest.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Kui keegi suudab ära tuvastada kus on Gibbs kolmanda värava ajal, oleks tänuväärne.

              Öösel vaatasin neid fantv videosid ja täpselt need kaks, mis marv postitas, jäid kõrvus kumisema. Põmst mõlema mehe jutuga 100% nõus. Eilses debaaklis paraku peavad pea langetama kõik, mängijad ja fännid samamoodi. Täpselt nagu mängijad ilmselt on põhjendamatut ülbust täis, kui tuleb natuke nõrgem vastane vastu, on ka fännid kes arvavad, et normaalse atmosfääri loomine staadionile on mingi privileeg, mis tuleks hoida barca suguste tiimide jaoks.

              Nädalavahetusel tahaks Gaabrieli näha ja ilmselt pole enam aeg kaugel kui poolakas esikindad tagasi saab. Ospina on peale esimest 4-5 soliidset mängu iga mänguga järjest ebakindlam tundunud ja tippväravavaht oleks eile kolmest võimalust vähemalt ühe ära võtnud, millise, see pigem ehk maitse asi.

              Gibbsi alustamine ei mahu mulle siiani pähe, Monreal on elu hooaega tegemas, lisab kaitsesse soliidsust ja ründemängus kasti lähistel saab temaga hästi veeretada. gibbs lisab selle, et ta on enamuse aja lootusetult positsioonist väljas teeseldes, et ta on maailma parim winger aga enamus tsenderdusi lõpetavad maiteakus. Lisaks, Wenger alustas eile KAHE! ründava fullbackiga. Wenger on alati ise öelnud, et õige balanss meeskonnas on ühe ründava, ühe kaitsva fullbackiga. Ja siis alustab tähtsas mängus kahega. Ilmselgelt alahinnati vastast ja eeldati, et tulevad vaid kaitsma. Tulid küll aga neil olid muud plaanid ka varuks.

              Ja noh, Giroud, 4 tükki jätsid löömata mees. Ma olen sama vihane sinu peale, kui Wengeri peale, kes arvas et kui Giroudil on stinker, siis paneme Walcotti sisse tipuründesse. Walcott-Welbeck oleks sensi meikinud. Löömatajätmised löömatajätmisteks, vähemalt midagi juhtus kui Giroud platsil oli. Walcotti platsilolek tõi endaga kaasa ühe korraliku võimaluse, mille manu reject suutis 5lt meetrilt vastu maaslamavat Theot suunata. Samamoodi Özil-Rosicky. Santi oli siiski meie üks parimaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Ei midagi uut siin mail. Tuleb järjekordne komistus Arsenalilt ja peale esimesi kõik-mängijad-ja-Wengerid-on-mun*id-ränte läheb atensioone ei-tea-kust-kohast mõne teise klubi suunas, et end kõrgemal pilotaažil jälle tunda.
                Kõik olidki eile munnid, ja ma muide oma sellesamuse posti alguses veel selges eesti keeles kirjutasin, et parem on oma raevu kuskile mujale suunata. Liverpooli mahategemine on hea auro väljalaskmisviis.

                Sul on ilmselt õigus, oleks isegi Baselilt selliselt mängides ploomid saanud. Muust mida sa räägid või arvad on mul paraku pohhui.

                Kommentaar


                  Teise värava puhul.. kus on suur sakslane?

                  Kommentaar


                    No eks mul on üldiselt su tekstiplokkide viisi räntimistest samuti pohhui, aga te võiksite koos marvelusega mingi huviringi või hobi otsida, kus toda iga nädal kogunevat auru välja lasta, mitte jalgpallifoorumis pidevalt seent toksimas käia. Mulle meeldib kõigil inglise jalgpalli teemadel pidevalt silma peal hoida, et olla kursis toimuvaga ja teiste tihti targemate arvamustega, kaasa-arvatud Arsenali teemas. Tihti peab pettuma, sest igasugu arutelu või kasvõi oma tiimi toetamise kui sellise asemel tuleb nimetet tavalistelt kahtlusalustelt pigem rohkem kui vähem mingit misiganes muudest puudujääkidest tulenevat eneserahuldamis-möga. Vabandan ülejäänud Arsenali kaadri ees OT pärast ja ei taha tüli üles keerata, usun et niigi pettumus eilsest suur.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Ei olnud midagi nii lihtsad need. Näiteks viimane oli eriti täpselt ära pargitud. Ja käed/sõnad eemale Berbatovist!
                      Said valesti aru.. Minu arvates pole ükski värav seline, mille puhul peaks vv olema see mees, kes esmajärjekorras (või üldse) peaks peeglisse vaatama. Esimene oli kaitsja põrkest liikumise vastu lati alla, teine väga täpselt ning hoolimata 3 kaitsja tagasitöötamisest löödud tagumisse nurka (vv pidi valvama pigem esimest..) ning kolmas lihtsalt hea sooritus madalalt, kuhu vastu tuleval vv ikka kuradima raske reageerida kui sa oled veel jalgadel löögi hetkel...
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        No eks mul on üldiselt su tekstiplokkide viisi räntimistest samuti pohhui, aga te võiksite koos marvelusega mingi huviringi või hobi otsida, kus toda iga nädal kogunevat auru välja lasta, mitte jalgpallifoorumis pidevalt seent toksimas käia. Mulle meeldib kõigil inglise jalgpalli teemadel pidevalt silma peal hoida, et olla kursis toimuvaga ja teiste tihti targemate arvamustega, kaasa-arvatud Arsenali teemas. Tihti peab pettuma, sest igasugu arutelu või kasvõi oma tiimi toetamise kui sellise asemel tuleb nimetet tavalistelt kahtlusalustelt pigem rohkem kui vähem mingit misiganes muudest puudujääkidest tulenevat eneserahuldamis-möga. Vabandan ülejäänud Arsenali kaadri ees OT pärast ja ei taha tüli üles keerata, usun et niigi pettumus eilsest suur.
                        Oota, sa tahad hoida teemal silma peal aga sulle ei meeldi kui kohalikud fännid lasevad kas oma tiimi või mõne äratõusnud vastasfänni pihta auru välja mõnikord, kui selleks põhjust on? Miks sa sel juhul lihtsalt siis uudiseid ei loe, kui need osad ebameeldivad on? Ma ei ole kindel, et sa jalkafoorumi kontseptsioonist sel juhul väga hästi aru saad.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas acca Vaata postitust


                          Praegune sats on nende mees-jumalate kõrval igas mõttes nagu poisikesed.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            No eks mul on üldiselt su tekstiplokkide viisi räntimistest samuti pohhui, aga te võiksite koos marvelusega mingi huviringi või hobi otsida, kus toda iga nädal kogunevat auru välja lasta
                            Keegi ei käse lugeda, ausaltöeldes, on parem kui ei loe. Need rändid polegi mõeldud pooli ega mänu fännidele.

                            Kui sa aga tahad öelda, et mina ja näiteks marv ei paku siia teemasse asjalikku arutelu, võid sirge molliga vänta imeda. Sa oled obv butthurt et ma su armsa klubi kohta midagi julgesin kobiseda, kuigi, vastasin pigem kellegi teise postitusele ja ei mõelnud ju ometigi asju välja.

                            Ühes on sul muidugi õigus, see post-Arsenalkollapsis räntimine ja idiootidekarjaga vaidlemine, kes nagu seened peale vihma välja ilmuvad, hakkab ennast tõesti ära ammendama.

                            Kusjuures, jutu lõpetuseks, ma saan aru et pooli avatariga vennad ei saa aru negatiivsest jutust ja omadepihta suunatud kriitikast, sest nähtavasti pooli toetamisega kaasneb mingi tõsine mentaalne patoloogia, mille tulemusena kaob inimesel võime näha asju nii nagu nad on ja alustada elu kuskil õhulossides, 30 aasta tagustes glooripäevades ja valetada endale sõna otseses mõttes näkku, iga päev.

                            Hoidsin rändi võrdlemisi lühikese, sinu jaoks, teed veel mõnele tähtsale lihasele liiga muidu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              https://pbs.twimg.com/media/B-x6Nz5UsAEDGfs.jpg:large
                              meesjumalad (lol) said ju samamoodi stabiilselt peeru vahele Euroopas?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Väga skisofreeniline. marv kutsub teisi äratõusnuteks ja coco arust ei suuda teised kriitikat võtta.
                                Pohhui, as you were.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X