320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nice. Kaua tehtud kaunikene. ManU ise muidugi kandikul pakkus seda võitu, õnneks seekord otsustati ära võtta.

    Kommentaar


      Objektiivselt võttes meie väravale suurt ohtu kokkuvõttes polnudki, aga olin valmis selleks, et poolajal suusoojaks mainitud 2:2 viigivärav 90+min lüüakse. Emotsionaalselt väga kurnav mäng. Ega poolfinaal ka kergem tule, Arsenali tundes.
      Supplies!

      Kommentaar




        Manchester on meile sel hooajal hea koht olnud. Üks mäng on seal veel tulemas ...

        Coq, taaskord fantastiline. Pressis, võitles, kraakles vastastega nii verbaalselt kui füüsiliselt, alati üks esimesi kohtunikku töötlemas. Üks parimaid, kui mitte parim täna.
        Alexis üritas meeletult ja ei olnud kaugel aga mõnikord tuleks kiiremini söötu näha ja teinekord tuleks usaldada oma oskusi raskemat sorti sööt ära teha. Tema söödu panemise probleem on sama masti nagu Welbeckil löögiga.
        Welbeck, tööd teeb aga võrreldes Giroud'iga jääb tipuründajana ikka natuke lahjemaks küll. Vähemalt tuli seekord töö eest tasu Valencia kingituse näol ja vähemalt oli mehel mune, et tähistada. Usun, et oli PRi mõttes fännidega vajalik tegu.
        Kaitseliinis tegi parima esituse Nacho, isegi kui väravat mitte arvestada üldse, see on lihtsalt suurepäraseks boonuseks.
        Koscielny oli ka üsna tubli, aga Peri ja Bellerini pealt kärises muidugi kohutavalt. Aga eks nende külge ka sihilikult rünnati ja neid surve alla pandi. Debuchy oleks küll ülivajalik tagasi saada eesolevateks otsustavateks mängudeks.
        Özil, Cazorla, Ox ja Ramsey olid kõik tublid. Kõigis oli võitluslikkust ja julgust proovida ning see tõi ka edu. Kahju, et Oxil õhtu taas vigastusega lõppes.
        Szczesny võib suveni pingil edasi redutada minu poolest ja siis kohvrid pakkida.

        Ning kurat, kui me nüüd Liverpooli käest finaalis kotid saame, või veel hullem - mõnele väiksemale ära kingime selle karika. No ei!

        Muideks, tänases koosseisus polnud ühtki meest kel oleks Old Traffordilt võit kirjas olnud karjääri jooksul. Nii väideti. Nüüd on.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Özilil oli üks võit ennegi kirjas vist.

          Kommentaar


            Minu arvates olid mängu kenamad hetked siis, kui ox paremalt äärel mitu manu kaitsjat kohvile saatis ja nende vahelt lihtsalt läbi jooksis ning siis palli kenasti monreali jalale lükkas. Paar minutit ennem tegi samuti kena spurdi 2-3 kaitsja vahelt ja punased said lihtsalt järgi joosta. Loodan, et vigastus tõsine ei olnud. Tema tõi alguses ikka palju energiat. GG
            Alexis oli kuidagi kehva ja no Ramsey võiks ka nüüd lõpuks terve pikemalt olla ning eelmise hooaja vormi näidata

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Coq, taaskord fantastiline. Pressis, võitles, kraakles vastastega nii verbaalselt kui füüsiliselt, alati üks esimesi kohtunikku töötlemas. Üks parimaid, kui mitte parim täna.
              Nõustun, kuigi arvasin, et nägin asja läbi liiga punavalgete prillide. Sümpaatne kuidas ta Fellainiga majandas, olgugi, et vahel jättis see koomilise mulje.

              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Welbeck, tööd teeb aga võrreldes Giroud'iga jääb tipuründajana ikka natuke lahjemaks küll. Vähemalt tuli seekord töö eest tasu Valencia kingituse näol ja vähemalt oli mehel mune, et tähistada. Usun, et oli PRi mõttes fännidega vajalik tegu.
              Wenger võttis Welbecki mängitamisega muarust kalkuleeritud riski, sest tipus jääb ta üksinda nõrgaks, isegi kui ta kompenseerib seda oma töövõimega, kuid ilmselt oli mängija ise tahtmist täis ja sai siis "selle asja" nüüd kaelast ära. Samas Giroud töötab väga hästi ka impact subina.

              Mittetähistamine oleks olnud ka täiesti okei ja arusaadav, ikkagi klubi oma kasvandik, mitte mingi suvaline leegionär.

              Mulle meenus selle tähistamisjutuga hoopis Monacoga mäng ja see, et Wenger ei surunud Jardimil kätt ja kuidas mingid tondid siin selle üle kraaksusid (väidetavalt jooksis Jardim hoopis platsile?). Wenger on sitt kaotaja, aga ikkagi kolm korda džentelmenim kui see ennasttäis venelaste tü*apea. Saage üle.

              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Szczesny võib suveni pingil edasi redutada minu poolest ja siis kohvrid pakkida.
              Kui tõrjete jms kohta pole mul väga midagi öelda, siis väljasöödud olid poolakal täiesti kohutavad. Ospina võib natuke rabistada ja võibolla pole ka kõik vastased nii kõvad olnud, aga vähemalt ta ei anna palli kohe vastase jalale ega tee Barthezi.

              Kommentaar


                Eilse mängu juures meeldis mulle lisaks väravatele see, kuidas pressingu all käituti. Kollapsimängudes Tottenhami, Chelskite või Liverpooli vastu üritati palli lihtsalt kastist välja peksta või liigutada ühepuutesöötu. Ühepuutesööt aga ei toimi absoluutselt, kui pallita mängijad õigesti ei liigu. Ja tavaliselt nad meil sellistes mängudes justnimelt ei liigu vaid seisavad paralüseeritult silmad maas.

                Eile aga vanas peldikus mängides käituti pisut teisiti kui tavaliselt. Kahevõitluse võitnud gunnerid (nähes, et järgmine pressija tuleb peale) liikus esimesed 3 sekundit palliga ise vabamasse tsooni ja andis alles siis läbimõelduma söödu. Ehk siis visuaalselt ei paistnud seda paanikat, et "appi ma sain palli, kuhu ma selle nüüd ära kütan", vaid palliga oldi enesekindlam. Ning tänu sellele oli ka mäng hulga vaadatavam kui tavaliselt. Ideaalist kaugel, aga hulga parem igastahes.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Nõustun, kuigi arvasin, et nägin asja läbi liiga punavalgete prillide. Sümpaatne kuidas ta Fellainiga majandas, olgugi, et vahel jättis see koomilise mulje.
                    Üsna ilmekas fakt, et prillid polnud mitte punased vaid tõepoolest nii oligi: Francis Coquelin at 5'10, won 10 out of 12 duels vs the 6'4 Marouane Fellaini. Ärme unusta, et Fellakas endale kohaselt üritas teda alguses ka kohe töödelda, virutades vastu sedasama nina mille peal Coq alles eelmine mäng maski kandis.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus, kes arvab, et Özilile ei sobi väga see vuntsikirme seal nina all ja lõua peal? nagu ebakindel teismeline oleks..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                          Kas ma olen ainus, kes arvab, et Özilile ei sobi väga see vuntsikirme seal nina all ja lõua peal? nagu ebakindel teismeline oleks..
                          Dont give a shit TBH.
                          Olgu kasvõi roosa kolmnurk kaelale tatoveeritud, hoidku ainult enda praegust mänguvormi
                          Mind That Gap!

                          Kommentaar


                            Arsenal vs. West Ham

                            Ospina
                            Chambers - Mertesacker - Koscielny - Monreal
                            Coquelin - Ramsey
                            Walcott - Özil - Alexis
                            Giroud

                            Vahetused: Szczesny, Gibbs, Bellerin, Flamini, Cazorla, Welbeck, Akpom

                            ---

                            Santi saab teenitud puhkuse. Väga hea võimalus Theol ja Ramseyl nüüd natuke mänguvormi koguda.

                            Kommentaar


                              Santi pingile panek ka väiksemat sorti üllatus, on täitsa kobedalt viimasel ajal mänginud. Aga eks ta nn puhkus ole.

                              Kommentaar


                                Põnev koosseis, ning arvestades vastaseid kollitavaid vigastustemuresid, siis kindlasti sooviks kolme punkti.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X