320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    Rohkem kui muigama paneb.

    Kui teistes teemades arutatakse seda, et keda soetada, siis siin käib ajast aega hoopis arutelu, et kas/keda ja kui kallilt müüa. Kas klubil on komme mängijatulu uutesse oskustesse inveesteerida? Või muutub klubi müügiga tugavamaks? Või on pink ülerahvastatud? Või on vigastusi vähevõitu? Või saate te iga müügi pealt komisjonitasu?

    Klounaad.
    Ei saa vahendustasu ja pole vana harjumus. Mulle Jack ei meeldi ja minu meelest on tal tänu vigastustele ka mängijana areng selgelt toppama jäänud. Mõistliku pakkumise eest müüks ta rõõmuga maha ja asendaks kellegi parema tervisega ja ehk ka mängujoonisesse paremini sobiva mängijaga. Ma ei arva, et me oleme müüv klubi aga lithsalt Jacki koha pealt saaks kergesti upgradeda, eriti kuna tema eest võiks tänu inglise premiumile ka hea hinna saada.

    Kommentaar


      Kiindumuseks ma seda ei nimetaks, aga olen Wilsheret siin teemas kaitsnud küll. Paljudes vigastustes ei ole tema süüdi ja mängujoonisesse mittesobitumine on juba treeneri probleem. Samas ma arvan, et on hädavajalik, kui klubis on omatoodangut ja ka üks-kaks sellist mängijat, kes vastastega ülbitseb. Vahel võiks muidugi natuke tagasi tõmmata, aga kirjutame selle nooruse uljuse arvele.

      Selles mõttes on jah naljakas, et alles sai klubi igasugu muidusööjatest (Denilson, Bendtner jt) lahti kui juba asutakse järgmiste kallale, kes enam nii muidusööjad ei ole. Meeskonda on alati sügavust vaja ja kui ta on valmis squad playeri rolliga ning oma koha eest võitlemisega-tõestamisega, siis on ju kõik hästi, sest paremini sobituvate mängijate leidmine ei ole vist ikka nii lihtne. Prevaleeriv arvamus on, et algkoosseisus tal praegu kohta ei ole ja loodetavasti saab Wenger sellest samamoodi aru.

      Et lihtsalt vana trummi ei taoks, siis ärritan mõnd peeru ja meenutan, et üks endine legendaarne kapten ei olnud ka just mingi maailma tippkaitsja, kuid võitles vihaselt ja armastas klubi, ent oli kõige selle hea kõrval ka pesueht alkohoolik. Siis oli muidugi muru rohelisem ja mehed rauast.

      Kommentaar


        Arsenal vs. Burnley

        Ospina
        Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Monreal
        Coquelin - Cazorla
        Ramsey - Özil - Alexis
        Giroud

        Vahetused: Szczesny, Gibbs, Chambers, Flamini, Rosicky, Walcott, Welbeck

        Kommentaar


          Viasati kommentaator väitis, et Arsenal on see hooaeg 20 väravat standarditest saanud, millega Premmi parim. Kas see on mingi loll nali või päriselt ka?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Viasati kommentaator väitis, et Arsenal on see hooaeg 20 väravat standarditest saanud, millega Premmi parim. Kas see on mingi loll nali või päriselt ka?

            set piece goals
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              Tänud!
              See tundub sellepärast uskumatuna, sest ca. 90% nurgalöökidest ei ulatu 5-kastini välja... Ju siis need vähesed, mis ulatuvad, ongi kõik ära realiseeritud.

              Edit: Nurgalöögid on iseäranis pehmed just Emiratesil.

              Kommentaar


                Kui oleks pimedana täna epicu (kes on üldiselt vägagi adekvaatne) kommentaaride põhjal jalgpalliga tutvuma asunud, arvaks küll, et see Arsenal on üks kohutav meeskond. Eriti kohutavad on väravavaht ja tema lahtilöögid. Lisaks on nurgalöögid mannetud - kuigi standarditest on päris palju ära kobistatud sel hooajal. Ja see Sanchez. Ning kogu mängupilt. Piinlik. Mannetu, abitu, kummaline.

                Kaheksas järjestikune võit (esimest korda pärast Vieira klubist lahkumist - Coq presidendiks!).

                Kommentaar


                  Tulemus käes. Selline mõnus töövõit - järgmine palun

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    (esimest korda pärast Vieira klubist lahkumist - Coq presidendiks!).
                    Nõustun.
                    Minu jaoks vajab läbimõtlemist see, kas 4-2-3-1 taktikas peaks Coquelini "kõrval" olema Ramsey või Arteta või Rosicky või Cazorla tüüpi mängija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Kui oleks pimedana täna epicu (kes on üldiselt vägagi adekvaatne) kommentaaride põhjal jalgpalliga tutvuma asunud, arvaks küll, et see Arsenal on üks kohutav meeskond. Eriti kohutavad on väravavaht ja tema lahtilöögid. Lisaks on nurgalöögid mannetud - kuigi standarditest on päris palju ära kobistatud sel hooajal. Ja see Sanchez. Ning kogu mängupilt. Piinlik. Mannetu, abitu, kummaline.

                      Kaheksas järjestikune võit (esimest korda pärast Vieira klubist lahkumist - Coq presidendiks!).

                      täielik plussüks. Selline tunne oli nagu vaataks sunnitöölisi, Burnley oleks ühe ära kobistanud ja olekski asi moos olnud. Boydil oli üks sigahea võimalus, aga hui teab mis valemiga ta pallist mööda suutis lüüa. Ospina väljalöögid - ommaigaad. Bellerin päris aktiivne rünnakul, aga Mee pani vähemalt 2x perseli kaitses ka, ühest tuli Boydi olukord. Ainult üks nimi tuleb hetkel silme ette, kes oli ikka faking kunn ja see on sinu tekstis ka mainitud, Francis Coquelin. BOSS in the making.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        täielik plussüks. Selline tunne oli nagu vaataks sunnitöölisi, Burnley oleks ühe ära kobistanud ja olekski asi moos olnud. Boydil oli üks sigahea võimalus, aga hui teab mis valemiga ta pallist mööda suutis lüüa. Ospina väljalöögid - ommaigaad. Bellerin päris aktiivne rünnakul, aga Mee pani vähemalt 2x perseli kaitses ka, ühest tuli Boydi olukord. Ainult üks nimi tuleb hetkel silme ette, kes oli ikka faking kunn ja see on sinu tekstis ka mainitud, Francis Coquelin. BOSS in the making.
                        Ma usun, et see SW'le saadetud "plussüks" läks nüüd vähe aiataha.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mulle jälle tundus, et enesekindel meeskond mängis hästi organiseeritud ja pääsemise eest võitleva meeskonnaga ühe hooaja enesekindlaima mängu. Kogu aeg oli tunne, et kui midagi peaks vastu tulema, lüüakse veel ja tehakse täpselt niipalju kui vaja. Arsenaliga ei ole muidu peaaegu kunagi sellist tunnet nagu näiteks täna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Mulle jälle tundus, et enesekindel meeskond mängis hästi organiseeritud ja pääsemise eest võitleva meeskonnaga ühe hooaja enesekindlaima mängu. Kogu aeg oli tunne, et kui midagi peaks vastu tulema, lüüakse veel ja tehakse täpselt niipalju kui vaja. Arsenaliga ei ole muidu peaaegu kunagi sellist tunnet nagu näiteks täna.
                            ahnii
                            Mnjah, mulle sellist tunnet ei jäänud. Alexise puuted olid suht sitad, Giroud pm palli ei saanudki ja Burnely istus väga ilusti kaitses. Özil, Cazorla ja Ramsey ei suutnud suurt midagi korraldada.
                            Eks igale ühele oma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Ning kogu mängupilt. Piinlik. Mannetu, abitu, kummaline.
                              Nutune värk. Aga peab alla neelama ja leppima. Punahabe, vahvad cheat chantiad jpt.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Minimaalsete jõupingutustega toodud võit. Nüüd hea tänaseid mänge jälgida kuna igaljuhul läheb meie seis tabelis paremaks
                                Coq oli taaskord võimas.


                                Wilshere jääb nagunii Arsenali ja ma ei nurise, olegtoivo tõi ilusti juba välja ka põhjuseid miks tasub alles hoida.
                                That's all folks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X