320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    see Ospina olukord, kus ilmselt päästis meid halvimast see, et Oscar jõudis oma löögiürituse sekundijagu varem ära teha nii et tehniliselt oli olukord selles faasis läbi.
    Pigem päästis see, et kohtunik jälgis palli ja ei näinud seda olukorda. Või siis kui nägi on ta ikka päris halb kohtunik.

    Kommentaar


      Seda ennegi ette tulnud, kus pole sellist olukorda ära vilistatud. Üks on endal vägagi hästi meeles kuna olin isiklikult sel hetkel staadionil. Jutt siis sellest kuidas Giroud tõmmati pmst analoogselt 2013 aastal maha Readingu vastu ning ka siis ei antud midagi.

      Alates ~2.30st saab seda Giroud olukorda näha - http://rutube.ru/video/78496df8745fb...2fe73a2714833/

      Samamoodi kui kaitsja lendab peale lööki ründajale tuimalt sisse sisse siis ausalt öeldes ei tulegi meelde millal selline asi veaks on üldse vilistatud kastis sees olles.
      Tekib küsimus, et kas tõesti ei tohiks seal olukorras viga anda ükskõik kuidas sulle sisse lennatakse peale löögi tegemist?

      Kommentaar


        Palun teha tekst selgeks ja laulda iga hommik!

        Kommentaar


          Ma annaks Ospina vs Oscari olukordade eest, kus pall juba läinud aga viga tehti, lihtsalt karistuslöögi kastist sees. Nagu tagasöödu puhul väravavahile, kui too selle kätte võtab. Penalti oleks minu arvates natukene karm olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma annaks Ospina vs Oscari olukordade eest, kus pall juba läinud aga viga tehti, lihtsalt karistuslöögi kastist sees. Nagu tagasöödu puhul väravavahile, kui too selle kätte võtab. Penalti oleks minu arvates natukene karm olnud.
            Karistuslöök kastis on penalti.
            Tagasisööt väravavahile ja kätte võtmine on vabalöök.
            Vabalöök sellise asja eest oleks ikka nali. See oli pigem pennu.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Mänguliselt oldi siiski enamjaolt üle eks Chelsea tegi seda mida nad kõige paremini oskavad. Aga nende kiituseks veel siis täna üritasid nad tegelikult ka rünnata ning tekitasid kenasti ohtlike olukordi.

              All in all
              Chelsea players jump in the air to celebrate this deadlock. Goes on to show you what they set out to do today.
              Mis asi see "mänguliselt" tähendab? Mänguliselt on vahe 10 punkti ja mänguliselt pole Wenger kunagi Mourinhot üle mänginud Ja ei juhtunud seda ka seekord.
              YNWA

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma annaks Ospina vs Oscari olukordade eest, kus pall juba läinud aga viga tehti, lihtsalt karistuslöögi kastist sees. Nagu tagasöödu puhul väravavahile, kui too selle kätte võtab. Penalti oleks minu arvates natukene karm olnud.
                Naer. Ja siis sa vaidled mulle Marseille/Prantsusmaa teemades vastu
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  See oli pigem pennu.
                  Njah, Bellerin lõi palli joonelt ära, siis aetakse penaltit taga. Oleks see sisse läinud ja penalt antud, siis oleks jälle probleem olnud Penalti realiseerimisel ilmselt mitte nii suur, aga sellegi poolest selline liha-kala olukord, mille puhul leiab alati kedagi, kes tulemusega rahul pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                    Njah, Bellerin lõi palli joonelt ära, siis aetakse penaltit taga. Oleks see sisse läinud ja penalt antud, siis oleks jälle probleem olnud Penalti realiseerimisel ilmselt mitte nii suur, aga sellegi poolest selline liha-kala olukord, mille puhul leiab alati kedagi, kes tulemusega rahul pole.
                    Mulle isiklikult sobis, et pennut ei antud.
                    Kui ma oma punased prillid eest ära võtan ja natuke erapooletult asjale lähenen, siis oli see pennu.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Chelsea vs ArsenalCourtesy of BBCCourtesy of MOTD


                      Sügisel näiteks pääses Cahill sellise asjaga puhtalt. See oli mingi 10ndal minutil, mõelge ise kuidas selline asi mängu võiks mõjutada.

                      Cahilli mängis üleeile veidi võrkpalli ka seal kastis, oli nii?

                      See Fibreglass olukord, selelst pole üldse mõtet rääkima hakata. Diving scum.

                      Ja see Ospina vs ossu olukord, kaine peaga mõeldes, ta sooritas oma löögi ära, Bellerin lõi selle joonelt puhtaks. Kui Opsina teda puutunud ei oleks, oleks löök ikka sama olnud ja tulemus sama, mitte kuidagi poleks lõplik tulemus sellest muutunud, et Oscar jalgadele oleks jäänud. Ma saan aru, et ilmselt ei tohiks vastaseid lambist nokauteerida aga minu silmis see ei ole penalt.

                      Kommentaar


                        Õnneks sa ei ole kohtunik ka. Ospina jäi olukorda korralikult hiljaks. Ilmselge viga ja kuna kastis siis penalti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Õnneks sa ei ole kohtunik ka. Ospina jäi olukorda korralikult hiljaks. Ilmselge viga ja kuna kastis siis penalti.
                          Kui tihti muidu selliseid penaltiteks eelnevalt on antud, oskad öelda?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Naer. Ja siis sa vaidled mulle Marseille/Prantsusmaa teemades vastu
                            Esiteks,

                            sinuga on tore vaielda. Saab end Eesti tippväitleja vastu proovile panna.

                            Teiseks,

                            ma vaidleks ka kui keegi mu koduhoovile, till pükste peal, laiama tuleb.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kui tihti muidu selliseid penaltiteks eelnevalt on antud, oskad öelda?
                              Ei tee statistikat.

                              Muideks, kui pall oleks auti läinud selleks hetkeks, kui Ospina Oscari sisse sõitis. Siis oleks tulemuseks väravaesine lahtilöök ja kollane, aga kuna pall jäi väljakule siis ilmselge penalti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Naer. Ja siis sa vaidled mulle Marseille/Prantsusmaa teemades vastu
                                Esiteks, saa üle.

                                Teiseks, ei olegi kuskil väitnud, et selline reegel on ka reaalselt olemas.

                                Kolmandaks, miks ei võiks kergemate vigade eest, mis ei ole otseselt olukorras tehtud või tavaliselt äre vilistamist ei saa (särgist rebimised ja vastasmängija küljes rippumised karistus-ja nurgalöökide ajal. Antud olukord, kui Oscar oli juba olukorrast väljas jne), selline reegel tekkida? Penalti minu arvates on karm antud olukorras. Coco põhjendas ka eelnevalt kenasti miks.

                                Aga eks ma pooldangi igasuguste alternatiivsete uute reeglite tekkimist. A la penalti peab lööma selle teeninud mängija näiteks (et igasugu Ibrad ja Ronaldod ei saaks oma väravatearvu kergelt kahekordistada) või võõrsilvärava reegli kaotamine.jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X