320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Esiteks, saa üle.

    Teiseks, ei olegi kuskil väitnud, et selline reegel on ka reaalselt olemas.

    Kolmandaks, miks ei võiks kergemate vigade eest, mis ei ole otseselt olukorras tehtud või tavaliselt äre vilistamist ei saa (särgist rebimised ja vastasmängija küljes rippumised karistus-ja nurgalöökide ajal. Antud olukord, kui Oscar oli juba olukorrast väljas jne), selline reegel tekkida? Penalti minu arvates on karm antud olukorras. Coco põhjendas ka eelnevalt kenasti miks.

    Aga eks ma pooldangi igasuguste alternatiivsete uute reeglite tekkimist. A la penalti peab lööma selle teeninud mängija näiteks (et igasugu Ibrad ja Ronaldod ei saaks oma väravatearvu kergelt kahekordistada) või võõrsilvärava reegli kaotamine.jne.
    Ega uute reeglite (mänguliste) tekkimine ei pruugi tingimata hea olla, niigi teevad kohtunikud ise palju vigu.
    Sellise reegli seadustamine tundub mulle veidi ebareaalne, nügimisi, särgist tõmbamisi ja väikesi kõkse on kas või juba nurgalöökide ajal niivõrd palju, et nende äravilistamine paneks mängu täitsa seisma. Lisaks, miks ei võiks väike jõulisus lubatud olla, penalti määramine on ikkagi põhimõtteliselt värava määramine. Profesionaalselt välja mängitud vabalöök samuti.
    Teiste uute reeglitega nõustuksin. (penalti peab lööma selle teeninud mängija, võõrsilvärava reegli kaotamine)

    Kommentaar


      Räägitakse juba, et Casillas olla Arsenali esindajatega vestlemas. Arvestades, et viimaste uudiste kohaselt (mida tuleb uksest ja aknast) tahab Real temast vabaneda.. ma seda välistama ei ruttaks. On võimalik, et Real maksab talle lepingu viimased aastad välja ja võib liituga kellegagi tasuta ja ilmselt mitte kuigi kõrgete palgasoovidega.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Siis oleks tulemuseks väravaesine lahtilöök ja kollane, aga kuna pall jäi väljakule siis ilmselge penalti.

        Kuidas Sa seda selgitaksid siis? Et kohtunik "mängiks edu", kuni pall välja läheb, ja siis "tagantjärgi" annaks kollase, kuigi pall on "vea tegija" tiimi käes? Ainult, et see ei oleks siis edu saamine, kui kohe pall auti läheb, ja peaks ikkagi vea ka andma ju. ehk ilma veata kollane ja pall arsenalile ei meigi nagu üldse senssi.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Kuidas Sa seda selgitaksid siis? Et kohtunik "mängiks edu", kuni pall välja läheb, ja siis "tagantjärgi" annaks kollase, kuigi pall on "vea tegija" tiimi käes? Ainult, et see ei oleks siis edu saamine, kui kohe pall auti läheb, ja peaks ikkagi vea ka andma ju. ehk ilma veata kollane ja pall arsenalile ei meigi nagu üldse senssi.
          Räägin olukorrast kus pall on juba audis ja alles siis sõidab keegi kellegile sisse.

          Kommentaar


            Ma ei tea mida te siin klubis teete ja kuidas, aga ManU'le tuule alla tegemiseks tehke kõik õigesti! Make war not peace!

            Kommentaar


              Happy St Totteringham's Day?
              Loodetavasti
              Mind That Gap!

              Kommentaar


                Arsenal vs. Hull

                Ospina
                Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Monreal
                Coquelin - Cazorla
                Ramsey - Özil - Alexis
                Giroud

                Vahetused: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Wilshere, Rosicky, Walcott

                Kommentaar


                  Kus siis Welbz on?
                  Mind That Gap!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                    Kus siis Welbz on?
                    Poleks uskunud, et saaks sellist optsiooni Arsenali puhul kunagi üldse pakkuda, aga järsku ei mahtunud pingile....?

                    Kommentaar


                      Põlvega mingi pisiprobleem. Järgmine nädal või hilisemalt peale seda tagasi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Alexis Alexis

                        Kommentaar


                          Korralik lustimine käib väljakul.

                          Kommentaar


                            Tra mul pole Alexist fäntasis.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Head Püha Totteringhami päeva kõigile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X