320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi kuradi kepp on IMG-ga. Alguses kuvas mõlemat, siis kordamööda ühte. Nüüd pikemalt ei kumbagi. Oeh...

    Kommentaar


      aga sa kasuta proovitud kvaliteeti.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        jajaa. 11 mängu võitmatuna ja siis teisigi suuri murdnud pluss üldiselt head minekut näidanud swansealt kotti saada ning juba hakkab vaikselt mingit wenger out susinat tulema. labiilne.
        Eks igalühel ole õigus oma arvamusele. Arsenal on juba mitu aastat stagnatsioonis. PL 3 või 4 mind küll igatahes ei rahulda. Samuti ei huvita eriti FA cup. Kahes suuremas tiitlivõitluses vahime juba aastaid teisest reast. See kaotus Monacole oli küll ikka täielik lagi. Mõttetu neid vabandusi välja mõelda koguaeg (ala ise ei löönud ära, kõik vigased, ei vedanud jne). Arsenal vajab treenerivahetust ja see on fakt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mted Vaata postitust
          Eks igalühel ole õigus oma arvamusele. Arsenal on juba mitu aastat stagnatsioonis. PL 3 või 4 mind küll igatahes ei rahulda. Samuti ei huvita eriti FA cup. Kahes suuremas tiitlivõitluses vahime juba aastaid teisest reast. See kaotus Monacole oli küll ikka täielik lagi. Mõttetu neid vabandusi välja mõelda koguaeg (ala ise ei löönud ära, kõik vigased, ei vedanud jne). Arsenal vajab treenerivahetust ja see on fakt.
          2 viimast aastat küll stagnatsioniks nimetada ei saa ja eelnevad 8 aastat olid osa nn pikema perspektiiviga plaanist. Imelik, et mõni arsenali fänn sellest aru ei saa.

          Kommentaar


            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mted Vaata postitust
              Eks igalühel ole õigus oma arvamusele. Arsenal on juba mitu aastat stagnatsioonis. PL 3 või 4 mind küll igatahes ei rahulda. Samuti ei huvita eriti FA cup.
              No tere tali tänapäeva vutifännidele. Ja stagnatsioon mu teada on see, kui ikka kukud teistest jätkusuutlikult tahapoole. Aga nagu sa ütlesid, õigus jääb oma arvamusele.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Mted Vaata postitust
                Eks igalühel ole õigus oma arvamusele. Arsenal on juba mitu aastat stagnatsioonis. PL 3 või 4 mind küll igatahes ei rahulda. Samuti ei huvita eriti FA cup. Kahes suuremas tiitlivõitluses vahime juba aastaid teisest reast. See kaotus Monacole oli küll ikka täielik lagi. Mõttetu neid vabandusi välja mõelda koguaeg (ala ise ei löönud ära, kõik vigased, ei vedanud jne). Arsenal vajab treenerivahetust ja see on fakt.
                Sind võibolla ei huvita karikas. ma teiste eest kõneleda ei saa, aga mind huvitab kohe väga. 10 aastase mõõna järel eriti. Ja eriti lahe oleks teist korda järjest võita, sest seda pole vist enne tehtud kah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Ja eriti lahe oleks teist korda järjest võita, sest seda pole vist enne tehtud kah.
                  On. Isegi Arsenal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    On. Isegi Arsenal.
                    Krt kuskilt jäi mingi tsitaat meelde, et Karika kaitsmine oleks miski saavutus ja ei viitsind üle kontrollida - minu viga krt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Krt kuskilt jäi mingi tsitaat meelde, et Karika kaitsmine oleks miski saavutus ja ei viitsind üle kontrollida - minu viga krt.
                      On ka kolm korda järjest võidetud. Wanderers ja Blackburn - mõlemad 19. sajandil. Viimati võitis kaks korda järjest Chelsea 2009-2010.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Krt kuskilt jäi mingi tsitaat meelde, et Karika kaitsmine oleks miski saavutus ja ei viitsind üle kontrollida - minu viga krt.
                        CLi karika ühekordne võitmine on juba saavutus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Karika kaitsmine oleks miski saavutus
                          Saavutus oleks see igal juhul, sest praegu jagame Mankuga 11 võiduga antud kategoorias esikohta.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            CLi karika ühekordne võitmine on juba saavutus.
                            Mõne sadamalinna väikeklubi jaoks võib-olla tõesti (trollisin).
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Eks see, et FA Cup on oma prestiizi ja väärtust paljude silmis kaotanud, tuleneb ilmselt suuresti sellest, et raha mis sealt sarjast tuleb, on võrdlemisi väike võrreldes CLi või PLiga. Siin mõned vennad arvavad, et EL on täiesti mõtetu asi sest sealt saadud raha on kehvake võrdluses CLiga. Eks ta muidugi segab jah neljapäevaõhtuti kuskil Ukrainas käia ja siis PLi nädalavahetusteti mängida, aga see pigem kivi ka FA kapsaaeda. Bundesligas kui klubi mängib teisipäeval CLi, tõstetakse nende mäng varakule reedesse, pole probleemi. Dnipro mehed ilmselt küll ei arva, et EL mõtetu asi on.

                              Et jutt liialt laiali ei valguks, FA Cup on minuarust väga tähtis võistlus. On alati olnud ja Arsenali 11 karikat näitavad ka seda, et samamoodi mõeldakse ka sealpool. Raha ei ole küll jah teabmis suur, mis sellest sarjast peale tuleb, aga sitta see raha. Kõike ei saa ka rahal lasta ära rikkuda. Las mõni asi jääb puhtaks, rikkumata, traditsioonidele truuks. Muidugi FA annab endast parimat, et seda teha oma poolfinaali/finaali piletijaotustega(25k piletit mingitele kuramuse corporate partners bullshit).




                              Eelmine aasta Londonis tuhandete fännidega Holloway Roadil peale mängu juubeldades ja sadade tuhandetega ilusal pühapäevahommikul paraadil käies saaksid aru, et väike mõte on ilmselt sellel karikavõidul sees.

                              Kommentaar


                                Alates 16/17 hooajast peaks premmis ka reedesed mängud tulema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X