320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei tea kas manu mängu ka kuskilt näeb eestis?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      No tere tali tänapäeva vutifännidele. Ja stagnatsioon mu teada on see, kui ikka kukud teistest jätkusuutlikult tahapoole. Aga nagu sa ütlesid, õigus jääb oma arvamusele.
      Stagnatsioon on seisak, soikumine, peatumine, tardumine, liikumatus.
      Panen ka siia viimase seitsme aasta pildi. Poolfinaal, veerandfiinal ja siis neli aastat kaheksandikfinaale. Ei näe küll erilist arengut siin, pigem sinu räägitud tagasiminekut. Nagu ma ütlesin, siis kaotus Monacole oli ikka kõige tipp.

      Ma ei hakka viimase seitsme aasta Premmi tabelit siia panemagi. Seda teame me vast kõik. Pidevalt siis, kas neljas või kolmas.
      FA Cupi võit oleks tore, ma ei alahinda seda, kuid ma nendin seda, et muudes liigades ei ole me juba aastaid midagi korda saatnud. Tuletaks meelde, et 2008-2009 oli hooaeg, kui Juventus näiteks jälle CL mängida sai. Nüüd mängivad nad finaalis.
      Nagu on öelnud paljud, et selle hooaja tugev lõpp ja FA Cupi võit arvatavasti lõpetab need jutud, et Wengerit välja hakatakse vahetama ja siis järgmine hooaeg lähme me järgmisele ringile.
      Mulle meeldib Arsenal ja ma lihtsalt tahaks, et Arsenal oleks jalgpalli fännide seas jälle tõsiseltvõetav klubi. Praegu, olgem ausad, on Arsenal ikka natuke naljanumber kelle üle nalja tehakse. Iga hooaja alguses on jutud, et nüüd hakkame panema ja siis sama jama. Ma lihtsalt tahaks lõpuks muutust klubisse. Over and out. Enda rõõmuks on vähemalt olemas Liverpool, kelle olukord veel humoorikam
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Arsenal vs. Manchester United

        Ospina
        Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Monreal
        Coquelin - Cazorla
        Ramsey - Özil - Alexis
        Giroud

        Vahetused: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Wilshere, Walcott

        ---

        Endiselt muutuseta. Welbecki "nothing serious" vigastus tähendab meile omaselt, et ta on nüüd vist juba kolmandat(?) nädalat väljas.

        Kommentaar


          Esimese poolaja annab nii kokku võtta: Meie meestel vabsee pohhui, ei viitsi lillegi liigutada.

          Kommentaar


            Esimene poolaeg 0 pealelööki. Viimati tegime nii sita poolaja aastal 2004. Õnneks Manu on ka suht kehva

            Kommentaar


              Algselt postitas Mted Vaata postitust
              Esimene poolaeg 0 pealelööki. Viimati tegime nii sita poolaja aastal 2004. Õnneks Manu on ka suht kehva

              ole nüüd, kindlasti saab käesolevast hooajast ka mõned lahedad näited tuua

              Kommentaar


                Sitt mäng aga hea tulemus ja tähtis punkt käes.

                Kommentaar


                  Viimane kord, kui vanast peldikust liigamängus punktiga tagasi tulime, oli hooaeg 08/09. Selles mõttes on ju ilmselge progress.

                  Mängupilt oli jah esimesel poolajal üsna nutune. Manku võitis kõik kahevõitlused ja lahtised pallid, meie vaatasime abitute nägudega pealt.

                  Teine poolaeg märksa parem. Värav oli küll õnnelik juhus aga oli ka tagumine aeg, et peldikus veidi ka meie jobistaksime. Päeva lõpuks tähtis punn käes ja kolmanda kohaga peaks siis nüüd sotid selged olema.

                  Headest asjadest, Rambo, minu MoM, vbla koos Koscielnyga. Halbadest asjadest, Youngi messistumine võtab kukalt kratsima.

                  Ahjaa, Mike Dean on eesel, juhuks kui vajab kellelegi meeldetuletamist.

                  Kommentaar


                    Love me like Giroud, la la love me like Giroud ...
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Nagu eile näha oli siis oldi juba suvise puhkuse mõtetel ning nagu rusikas silmaauku saab kohe ka suvise emiraatide karika line-upi välja hõigata.


                      Näeb taaskord Lord Bendtnerit Ashburtoni murule jooksmas 25. ja 26. juulil (eeldusel et ta sealt jeehat ei tee vahepeal)

                      Kommentaar


                        Arsenal vs. Sunderland

                        Ospina
                        Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Gibbs
                        Ramsey - Cazorla
                        Wilshere - Özil - Alexis
                        Giroud

                        Vahetused: Szczesny, Gabriel, Monreal, Coquelin, Flamini, Rosicky, Walcott

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust


                          Näeb taaskord Lord Bendtnerit Ashburtoni murule jooksmas 25. ja 26. juulil (eeldusel et ta sealt jeehat ei tee vahepeal)
                          Mingi "otsime-uut-ründajat" turniir või? Lacazette, Vietto, Dost teie vastas ju .
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Mingi "otsime-uut-ründajat" turniir või? Lacazette, Vietto, Dost teie vastas ju .
                            eks nende klubidega arsenal hiljuti üht või teistmoodi äri teinud
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              2 mängu saadud nüüd kenasti harjutada FA karika vastaste taktikaga hakkama saada, mõlemad korrad üsna võimsalt põrutud. Tea kas meie mehed ei oska enam üldse lüüa või oli tõesti Flappyl ja nüüd täna Costelil sünnipäev, et kõik meie löögid ja olukorrad suutsid nad ära võtta.
                              Viimasest 3st mängust 2 punkti - mannetu.

                              Kommentaar


                                Great. Meeskond töötab, sügavust on, kuid järgmiseks hooajaks paluks ramsey killer instincti tagasi ja mingit tüüpi, kes suudaks arsenali väravasaldot vähemalt 15 palli võrra kergitada. Welbeck on väga hea mängija kolmanda valiku kohta, kuid sama võiks sanogo, campbelli või gnabry kohta õelda. Giroud on tasemel, kuid temast ei saa arvatavasti kunagi keegi, kes suudaks rahulikult 20 väravat hooajaga lüüa ja otsutavatel momentidel enda võimalused ära realiseerida. Vaatamata vigastustele on tegelikult hooaeg väga hea olnud.
                                Fan of Who...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X