320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Niimoodi esineb dzentelmen, õppige punased jobid:
    "There is always a next season" mõttetera on kõigile nii pähe juba kulunud, et selle tüübi esinemistest küll väga midagi õppida pole.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      "There is always a next season" mõttetera on kõigile nii pähe juba kulunud, et selle tüübi esinemistest küll väga midagi õppida pole.
      Ma natuke küll kahtlen, et kas lämin teemal, et kui me ei oleks kaotanud vaid hoopis võitnud, oleks meil rohkem punkte, ikka on märkimisväärselt intelligentsem.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Ma natuke küll kahtlen, et kas lämin teemal, et kui me ei oleks kaotanud vaid hoopis võitnud, oleks meil rohkem punkte, ikka on märkimisväärselt intelligentsem.
        A ei-ei, jumala eest mitte. Ei kiitnudki hollandlase etteastet takka.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Mida siis järgmisest hooajast oodatakse? Top4, CL'is alagrupist edasi jõudmine, vbla mingi FA Cupil poolfinaali jõudmine?
          slimm.ee

          Kommentaar


            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              positiivne. Ma loodan, et Arteta ka jätkab - isegi kui nad enam algkoosseisu ei mahu on siiski hea kui meeskonnas kogenud pead ka olemas on.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                positiivne. Ma loodan, et Arteta ka jätkab - isegi kui nad enam algkoosseisu ei mahu on siiski hea kui meeskonnas kogenud pead ka olemas on.
                Suure tõenäosusega ka nii läheb. Teistele keskvälja "vanakestele" aga ilmselt tähendab see Arsenali karjääri lõppu.

                Kommentaar


                  Vääääääga rõõmustav sõnum tõesti! Kui mees on ise oma rolliga rahul, siis minul etteheiteid pole. Mõni veteran on alati vajalik meeskonnas ja seniks kuni ka väljakul panustatav on positiivne on kõik korras.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Diaby ning Flamini minema saata, Arteta ja Rozza eeskujuks ning rotationiks alles jätta. Kõik õnnelikud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Mida siis järgmisest hooajast oodatakse? Top4, CL'is alagrupist edasi jõudmine, vbla mingi FA Cupil poolfinaali jõudmine?
                      Minu jaoks piisab kui hooaja lõppedes edestatakse Man Ut.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Miinimumnõueteks kõlbavad need küll. CLi grupifaasist edasijõudmine on meie spetsialiteet, nagu ka top4. Eks Chelseale saab raske olema nüüd vastu saada, erivajadus on tiimi kokku saamas, Wenger võiks pasa kokku võtta, kerida tosinkond aastat tagasi, paar pitsat dzooseele näkku visata ja näidata, mida tähendab võidutahe ja motivatsioon.

                        ManU fänne teiste teemades trollimas näha on muidugi lagi, viimne kui üks neist nüüd ilmselt jälle arvab, et suur taktikaline geenius LvG viib neid jälle tippu ja juba ärgmine aasta. Fucking hell, tule taevas appi ma ütlen. Te võite ka 10 Di Mariat osta, LvG keerab need kõik metsa ja paneb ikka Valencia ja Youngi mängu. Ilma De Geata, kes sõna otseses mõttes tassis üskinda teid umbes pool hooaega, on Top4 teie jaoks ikka üle oma varju hüppamine. Olen nõus oma raha sinna panema, kus on mu suu. Kuni 100 euri, kes lõpetab kõrgemal, arsenal v manu. Võtan vastu pakkumisi.

                        Kommentaar


                          Eriti meeldib see "FA Cupi poolfinaali" jõudmise osa. Nagu me poleks hetkel tiitlikaitsjad ning võib olla ka järgmine aasta.

                          Maailmas on hetkel mingi 3 klubi kes saavad 100% kindlusega väita, et CLis kõik alla poolfinaali on absoluutne ebaõnnestumine. Grupist edasipääsemine on Arsenali miinimumeesmärk, mida on 13 aastat järjest ka edukalt täidetud.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Miinimumnõueteks kõlbavad need küll. CLi grupifaasist edasijõudmine on meie spetsialiteet, nagu ka top4. Eks Chelseale saab raske olema nüüd vastu saada, erivajadus on tiimi kokku saamas, Wenger võiks pasa kokku võtta, kerida tosinkond aastat tagasi, paar pitsat dzooseele näkku visata ja näidata, mida tähendab võidutahe ja motivatsioon.

                            ManU fänne teiste teemades trollimas näha on muidugi lagi, viimne kui üks neist nüüd ilmselt jälle arvab, et suur taktikaline geenius LvG viib neid jälle tippu ja juba ärgmine aasta. Fucking hell, tule taevas appi ma ütlen. Te võite ka 10 Di Mariat osta, LvG keerab need kõik metsa ja paneb ikka Valencia ja Youngi mängu. Ilma De Geata, kes sõna otseses mõttes tassis üskinda teid umbes pool hooaega, on Top4 teie jaoks ikka üle oma varju hüppamine. Olen nõus oma raha sinna panema, kus on mu suu. Kuni 100 euri, kes lõpetab kõrgemal, arsenal v manu. Võtan vastu pakkumisi.
                            Võtan 100 €.

                            Kommentaar


                              Siis on vaja veel keegi usaldusväärne inimene escrow'ma saada. Omalt poolt pakun välja näiteks Reinu, kui see muidugi sinu ja Reinu jaoks vastuvõetav on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Siis on vaja veel keegi usaldusväärne inimene escrow'ma saada. Omalt poolt pakun välja näiteks Reinu, kui see muidugi sinu ja Reinu jaoks vastuvõetav on?
                                Ma ei ole väga kursis, kes n.ö. kasutajate taga on, sest minu liitumiskuupäev on sama hetk, mil hakkasin foorumit lugema. Ainuke, kelle kasutajat seostan päris nimega on mõnuagent. Aga escrow süsteemiga nõus jah. Vb visata mingi 10 juurde per naase teenustasuna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X