320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein, mõnuagent, Vincent. Mul pole vahet, peaasi, et on teada-tuntud inimene, sellega peaks teatud usaldusväärsus kaasnema. Me võime ka teha a la nii, et mina kannan Vincentile, sina Reinule vms. 10 juurde kõlab mõistlik, kui keegi tahab lihtsat 20t teenida aastakese raha hoidmise eest, andku teada ja visaku oma kontoandmed privasse.

    Pakkumine on veel laual, kuni 4 klienti on veel oodatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Miinimumnõueteks kõlbavad need küll. CLi grupifaasist edasijõudmine on meie spetsialiteet, nagu ka top4.
      Minu arust siit tulebki suurem erinevus ManU ja Arsenali vahel. Üks meeskond läheb võitma, teine läheb ennast mängima esinelikusse. Mitte paha pärast, aga selline mulje on jäänud.

      Ka van Persie üle-eelmine aasta mainis seda, et sellepärast ka otsus ManU-sse minna, sest seal minnakse tiitlit võitma.
      YNWA

      Kommentaar


        Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
        Minu arust siit tulebki suurem erinevus ManU ja Arsenali vahel. Üks meeskond läheb võitma, teine läheb ennast mängima esinelikusse. Mitte paha pärast, aga selline mulje on jäänud.

        Ka van Persie üle-eelmine aasta mainis seda, et sellepärast ka otsus ManU-sse minna, sest seal minnakse tiitlit võitma.
        Vahe on lihtsalt mentaliteedis ja selles milline on klubi reaalne hetkeseis midagi saavutada.

        Unitedi fännid on teada-tuntud "kõvatajad" kuna ajalooliselt on nad edukaim meeskond PLi ajastul. Ehk nende fännide suust tulebki enne hooaega alati sihtmärgiks 'treble'. Hiljem, kui midagi valesti läheb nenditakse, et pohhui - oleme võitnud niigi kõige rohkem ja võidame tulevikus veelgi, ärge te konnad üldse köhige siin. Muidugi viimase kahe aasta tulemuste valguses ootaks natuke tagasihoidlikkumat juttu, kuna käimas on suur ja raske rebuild. Aga millal ülbikud varem tagasihoidlikud on olnud?

        Arsenal on aga viimased kümme aastat olnud muu inglise vutiga võrreldes pretsenditus olukorras kus näiliselt ollakse suur klubi kes peaks justkui iga aasta sama juttu ajama nagu ManU, kuid tegelikult on võimalused täpselt seal kus enamasti lõpetatakse. Sellest tulenevalt on ka klubi ja fännide mentaliteet vastav - räägitakse miinimumprogrammist mille täitmine on vajalik ja kui tuleb midagi rohkemat siis väga hea. See ei tähenda, et ei tahetaks võita, vaid lihtsalt võetakse asja realistlikult.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Arsenal team to play West Brom: Ospina, Bellerin, Gabriel, Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Wilshere, Ozil, Alexis, Walcott.
          Arsenal subs: Szczesny, Koscielny, Monreal, Flamini, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Giroud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Oh sa Ospinakene küll...

            Kommentaar


              Kui Jack vaid tihedamini nii mängiks...

              Theole peaks tihedamini ees proovida andma, püsiks meie esiründaja kah värskem ja motiveeritum.

              Mängu parim oli minu arust WBA väravavaht. Ospina tegi jah täna trikke. Poolakas on finaaliks väravas enivei, seal paluks mitte trikitada.

              PS! Rein viitsid viska mulle ja plasticule oma rekvisiidid.

              Kommentaar


                Premmi hooaeg lõpetati adekvaatse tulemusega, 4-1. Välgukotilt 3 ning Wheelchairilt 1. Võinuks muidugi korralikult suurem olla vaadates mis võimalusi tekitati ja see üks mis sisse lasti oli ka "võimas" Ospina poolt.




                Kommentaar


                  3. koht, tubli. Paremaks oleks vaja investeerida mingi +100m ja terve püsida. Hooaja pikema kokkuvõtte teeb järgmine nädalavahetus.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Siis on vaja veel keegi usaldusväärne inimene escrow'ma saada. Omalt poolt pakun välja näiteks Reinu, kui see muidugi sinu ja Reinu jaoks vastuvõetav on?
                    Olen nõus olema.

                    Edit: saatsin sulle ja plasticule ära.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      hei-hei.

                      nagu varasemalt mainisin, siis olen foorumis aktiivne olnud/lugenud alates 2014. a lõpust. Seega ei ole kursis, kes keegi on. Kuigi rein olnud siin aktiivne olnud alates 2005, siis tekib väike vastuolu siiski saata oma raha escrowle, kelle kohta midagi ei tea (ühiseid tuttavaid ka kahjuks ei ole) - veel enam, maksta selle eest ette peale.

                      Ei tundu kuidagi loogiline süsteem.

                      Seega pakuks kaks varianti:

                      a) escrow - nt. Mõnuagent, keda küll isiklikult ei tunne, kuid kellele usaldaks selle raha aastaks, arvestades ta n.ö. ametit/töökohta, küll. Siinkohal muidugi imelik sellel teemal arutada, sest ei ole üldse teada, kas ta nõus.

                      b) mingit moodi idenfitseerida ennast sarnaselt läbi escrow süsteemi. Nt võin paarile adminnile või muidu toredale isikule saata skanneeritud kujul dokumendi andmed vms. Ühesõnaga läbi isiku tuvastuse. Et kui tekib olukord, kus emb-kumb osapool ei soovi kohustusi täita, siis avalikku häbiposti nime ja näoga. Arvestades mu ametikohta ja tööandjat avalikus sektoris, siis puudub igasugune huvi seal 100 euro pärast olla.

                      Ühesõnaga, kui Mõnu nõus või sa variandiga 2 nõus, siis anna teada.

                      Sorry for OT.

                      Kommentaar


                        Paneme suve esimese kuuma kõlaka ka käima!



                        Väidetavalt Arturo Vidal tehtud, peale Copa Americat teeme ametlikult teatavaks. Allikaks Tsiili ajakirjanik/meedia. Vidalil on Alexisega sama agent, kellele kuuldavasti pidavat meeldima Arsenaliga asju ajada: https://twitter.com/ffelicevich



                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          hei-hei.


                          Sorry for OT.
                          Ma kandsin Reinule raha ära juba, aga kui ei sobi siis ei sobi. Saada mõnule priva ja uuri, mis ta asjast arvab. Rein siis äkki on nii lahke ja kannab mu raha ise talle edasi, kui too peaks nõus olema.

                          Teine variant on ka ok, aga escrow siiski eelisvariant mu jaoks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Rein siis äkki on nii lahke ja kannab mu raha ise talle edasi, kui too peaks nõus olema.
                            Kannan üle kui mõnu oma rekvisiidid saadab.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vidal? Vot see oleks juba ost. Arsenalist hakkab asja saama! Nagu ma aru sain, siis peale hooaega tehakse officialiks.
                              YNWA

                              Kommentaar




                                Naljakas, et see Briti meedia viitsib igal aastal jahuda. Sisuliselt kopipeist eelmise aastaga, ainult Manchster Unitedi nimi on Arsenali omaga vahetatud, aga loogika on sama- on mingi Tšiili meedia, kes teab asja ja samal ajal jäetakse täiesti tähelepanutu Juventuse asjapulkade, kes räägivad meediaga läbivalt väga avatud kaartidega, sõnavõtud, et Vidal hetkeseisuga lahkumas pole.

                                Eelmine suvi siis
                                "According to reports in Chile, Vidal told his agent, Fernando Felicevich, that he wants to join United. His agent then made contact with the Red Devils to discuss a deal and now the Chilean Daily El Mercurio understands that the player has ‘verbally agreed’ to join Manchester United."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X