320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu see Vidali jutt pole üldse tõsiseltvõetav nagu eika ka juba välja tõi. Meid seostatakse lihtsalt tänu sellele et on hapukurgihooaeg ja Sanchez meil mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Kogu see Vidali jutt pole üldse tõsiseltvõetav nagu eika ka juba välja tõi. Meid seostatakse lihtsalt tänu sellele et on hapukurgihooaeg ja Sanchez meil mängib.
      Ei teadnud isegi, kas nutta või naerda, kui seda juttu twitteris lugesin. Ainus infokilluke, millega positiivsemate fännide meelt üleval hoida on see, et väidetavalt olevat ajakirjanik sama, kes esimesena kohalikus meedias Alexise üleminekust rääkis. (Marvi jagatud säuts)

      Kommentaar


        Lugesin eile meediast erinevate uudiste peale kokku, et klubi on soetanud Vidali, Cassillase, Cechi, Jackson Martineze, Khedira, Sterlingu ja Pogba. Milnerist jäime kahjuks ilma.

        Kommentaar


          Tohoh, kuhu Salomon Kalou nüüd jäi? Või on ta lõpuks pensionile läinud, et enam ei lingita.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Lugesin eile meediast erinevate uudiste peale kokku, et klubi on soetanud Vidali, Cassillase, Cechi, Jackson Martineze, Khedira, Sterlingu ja Pogba. Milnerist jäime kahjuks ilma.
            Vali hoolikamaid kanaleid mida loed
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              hei-hei.

              nagu varasemalt mainisin, siis olen foorumis aktiivne olnud/lugenud alates 2014. a lõpust. Seega ei ole kursis, kes keegi on. Kuigi rein olnud siin aktiivne olnud alates 2005, siis tekib väike vastuolu siiski saata oma raha escrowle, kelle kohta midagi ei tea (ühiseid tuttavaid ka kahjuks ei ole) - veel enam, maksta selle eest ette peale.

              Ei tundu kuidagi loogiline süsteem.

              Seega pakuks kaks varianti:

              a) escrow - nt. Mõnuagent, keda küll isiklikult ei tunne, kuid kellele usaldaks selle raha aastaks, arvestades ta n.ö. ametit/töökohta, küll. Siinkohal muidugi imelik sellel teemal arutada, sest ei ole üldse teada, kas ta nõus.

              b) mingit moodi idenfitseerida ennast sarnaselt läbi escrow süsteemi. Nt võin paarile adminnile või muidu toredale isikule saata skanneeritud kujul dokumendi andmed vms. Ühesõnaga läbi isiku tuvastuse. Et kui tekib olukord, kus emb-kumb osapool ei soovi kohustusi täita, siis avalikku häbiposti nime ja näoga. Arvestades mu ametikohta ja tööandjat avalikus sektoris, siis puudub igasugune huvi seal 100 euro pärast olla.

              Ühesõnaga, kui Mõnu nõus või sa variandiga 2 nõus, siis anna teada.

              Sorry for OT.
              Ühesõnaga on coco rahh minu käes. Olen nõus.

              Kommentaar


                diil, kannan õhtul!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  diil, kannan õhtul!
                  coco kandis 110 millest 10 on teenustasu.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    diil, kannan õhtul!
                    done 100 +10!

                    Kommentaar


                      Viimasel ajal on ilmunud nii Portugali kui ka Inglismaa meedias mitmeid lugusid, kus kirjutatakse, et Londoni Arsenal jalgpalliklubi ostab endale sel suvel FC Porto Kolumbia koondislasest ründaja Jackson Martineze.


                      Jackson Martinez.. iseenesest väga huvitav kui saabukski.

                      Kommentaar


                        Martinez on juba igasuvine jutt nagu miski Frey omal ajal.

                        Kommentaar


                          Kuna homne päev on veel ülemõistusekaugel, veedan aega spekuleerimisega. Näiteks alustav 11 võiks minu nägemusel välja näha siis nii:

                          --------------Poolakas-----------

                          Bellerin---BFG---Koss----Monreal

                          ---------------Coq----------------

                          ------Ramsey-------Nemo-----

                          Walcott--------------------Alexis

                          --------------Tširuu---------------

                          Cazorla jätaks pingile ja 64 min. vahetaks Coq'i vastu sisse.
                          Mind That Gap!

                          Kommentaar




                            Usun, et ta ei alusta ja on suvel klubist läinud anyway.

                            Podolski muide olevat isiklikes tingimustes Galatasarayga kokkuleppele saanud (hind £9m) ja Joel Campbelli tahab soetada Real Sociedad. Kahepeale kokku mingi £15m saaks, oleks juba väga hea algus suvele.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Arsenal are embarrassing and Per Mertesacker is a rhino!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Arsenal are embarrassing and Per Mertesacker is a rhino!
                                ... pmst Szczesny isa on see cunt, kes kuskil noortemängudel üksinda närvitseb väljaku ääres.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X