320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teate, mul on täiesti pohhui teie väikeklubist, kuid mu üks väga hea sõber sai paar tundi tagasi teada, et ta sai finaaliks vabapääsme.
    Seega, tema heaolu nimel, ma loodan, et te võidate.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Teate, mul on täiesti pohhui teie väikeklubist, kuid mu üks väga hea sõber sai paar tundi tagasi teada, et ta sai finaaliks vabapääsme.
      Seega, tema heaolu nimel, ma loodan, et te võidate.
      Täname poolehoiu eest, igatahes!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kapten räägib:

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ei viitsi moblas otsida, aga mis värk Arsenalil üldse kollasega on? Kas see mingi sügavalt ajalooline asi või mis ajal see esimest korda tekkis?

          Kommentaar


            Tuleb!
            Team in full: Szczesny, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Walcott.
            Subs: Ospina, Gibbs, Gabriel, Flamini, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Giroud.

            Kommentaar


              4-0, väga kena, eriti Alexise pommlöök. Tore on hooaeg sellise võiduga lõpetada, aga nagu ma eelnevalt ütlesin, siis selline lõpp jätab Wengeri Arsenali etteotsa edasi. Aston Villa oli ikka väga kehvake täna ja kohtuniku viled olid ka enamasti Arsenali kasuks. Siiski, kena mäng Arsenalilt. Ilusat suve kõigile!

              Kommentaar


                Nice. Well done. las Shampa voolab

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Nice. Well done. las Shampa voolab
                  Šampa voolab! Tervitan anonüümseid kaasfoorumlasi-vaatajaid, olime seda võitu väärt. Ja, gunners, ja!
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Kirjutamine või mittekurjutamine ei pruugi väljendada emotsioone. Aga. Mulle Arsenal täitsa meeldib.

                    Nullpäevakarikavõidust.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Tänud poistele kena sünnipäeva kingituse eest! Peale kolme erinevat šoti viskit ja highlight'ide vaatamist tundub, et me ei andnud vastasele isegi võimalust mitte!
                      She wore a yellow ribbon!
                      Mis minu jaoks on oluline, ma ei tundud terve mängu jooksul kordagi, et Villa võiks meid kuidagi ära karistadal. Klass!
                      edit. Alexis'ise värav

                      We are very happy now no? We played very well no? title next year no?
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Pärast sellist mängu hakkan Chelsea fänniks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Pärast sellist mängu hakkan Chelsea fänniks
                          Jeeram, mis su avatariga juhtunud on ? Linnugripp ?

                          Kommentaar


                            Mõistan põhjust, miks Wenger nõnda hilja vahetused tegi - alustajad oli täna kõik tasemel ning mängisid hästi või väga hästi.
                            Ning refreshin Selli lauset - FA karika finaalide viimased 7 väravat Wembleyl on löönud ARSENAL!

                            Kommentaar


                              3 arsenali karu ja fifa president

                              hic!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ei viitsi moblas otsida, aga mis värk Arsenalil üldse kollasega on? Kas see mingi sügavalt ajalooline asi või mis ajal see esimest korda tekkis?
                                Lühike kokkuvõte:

                                The Arsenal first wore a golden Yellow shirt in the FA CUP final in 1950 and again in the 1971 final. From elder fan’s I have spoke to the “she wore a yellow ribbon” song was sung…


                                Palun
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X