320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    ... Chechi tuleku juttu ülearu tõsiselt. ...
    Miks mitte? Ma saan aru, et konkurendile ei müüda, aga praeguste teadmiste järgi on päris tugevad märgid õhus. Muidugi võib alati olla, et ei müüdagi, aga Cech ma usun pingil ei istu, seega peaks ta kuhugi mujale minema. Raske öelda kui suur on selle jutu õigsus, et tahab Londonisse jääda (võiks arvata, et enam-vähem). Muid tõsiseltvõetavaid klubisid ju Londonis ei ole

    Kommentaar


      Kuuldavasti on Mourinho sellele väga vastu, et Cech konkurentidele siirduks, igati loogiline muidugi. Ju siis näha ole, kui palju spets üks omab oma mune või enamus on ikkagid vene pomo käes.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
        Miks mitte? Ma saan aru, et konkurendile ei müüda, aga praeguste teadmiste järgi on päris tugevad märgid õhus. Muidugi võib alati olla, et ei müüdagi, aga Cech ma usun pingil ei istu, seega peaks ta kuhugi mujale minema. Raske öelda kui suur on selle jutu õigsus, et tahab Londonisse jääda (võiks arvata, et enam-vähem). Muid tõsiseltvõetavaid klubisid ju Londonis ei ole
        Sest mitte ükski neist märkidest ei tule usaldusväärsest allikast. Noh Londonisse jäämise soov võib argument hea olla aga Wenger ja kulutab 10 milli väravavahile ??? Ei usu ausalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Sest mitte ükski neist märkidest ei tule usaldusväärsest allikast. Noh Londonisse jäämise soov võib argument hea olla aga Wenger ja kulutab 10 milli väravavahile ??? Ei usu ausalt.
          Relax mate, its done
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Mis kuradi relaks - mul pole miskit Chechi vaimustust - mul on tema ja Ospinaga sama väike nagin - mõlemad on liiga kenad ja viisakad. See ei tähenda et nad head pole, lihtsalt mulle meeldivad kurjad ja füüsiliselt tugevad väravavahid a la Kahn, Neuer, Lehmann. Smeichel. Noh mõni sakslane võiks olla kui uuendada vaja - kindlasti leiab mõne ullikese kuskilt

            Kommentaar


              Selliseid ei ole turult võtta. Cech on meie praegustest tase kõrgemal ja Wengeril on võimalus viia meie üks nõrgemaid positsioone väljakul maailmaklassi veerele, kui mitte päris sinna kohale. Kindlasti üks Wengeri viimase kümne aasta kõvematest transferitest, peale paari suure ja ilmselge.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Leno on turul ja Premmi jaoks oleks kindlasti saadaval.

                Kommentaar


                  Ei tea, pole suurem asi Bundesliga ekspert. Tundub noor ja vajab liiga ning meeskonnaga kohanemiseks kindlasti aega. Maksab ilmselt suuremat hinda ka.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Natuke Bergkampi ülistamist kulub igal päeval marjaks ära
                    Dennis Bergkamp 20th anniversary: The man who changed Arsenal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Leno on turul ja Premmi jaoks oleks kindlasti saadaval.
                      noor ja sakslane kõlab hästi

                      Kommentaar


                        Ospina kahjuks räägib ka see, et Szczesny täidab homegrown kvooti, aga tema mitte.

                        Kommentaar


                          Lisaks sellele on üks siiski 10 aastat klubis olnud ja potensiaalselt on tema lagi siiski kõrgem kui Ospinal?!? Selge on see, et Cech tuleb põhiväravavahiks ja kui just see aastake varumeeste pingil tema vormile laastavalt pole mõjunud, jääb selleks 3-4 aastaks, vbla isegi kauemaks. Ospina vaevalt viitsiks teist kipperit sellel ajal mängida. Iseasi muidugi jah, kas särtsakas poolakaski sellest mõttest vaimustunud on... Muidugi kõik teed on valla õppida kogenud proffi pealt ja siis ta seejärel pingile mängida.

                          Kui tõeks saab siis väga tõsine täiendus positsioonile, mis peale 'Mad Jensi' on pehmelt öeldes natuke alla arvestust olnud...

                          Lisaks, Ospina oma 1.83-ga ei ole ilmselt siiski loodud premieri väravavahiks. Sellises kasvus mees peaks ilmselt kuskil päikselisemas liigas mängima, kus palli pigem maas hoitakse. Premieris ju ManU sugused tiimid panevad keskmiselt 88 crossi mängu jooksul - Operation Codename: Fellaini, Modus Operandi: cross the fucking ball.

                          Kommentaar


                            Its done

                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Its done

                              Zahovaiko?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X