320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diaby-st on kahju muidugi, et ta karjäär nii pekki on läinud seni. Potensiaali oli/on mehel ju küllaga. Need mängud, mis ta tervelt mängida suutis olid kohati ikka väga lust vaadata.

    PS: Olen siin foorumis uus ja ei leia kus ma saan valida omale custom avatari. Kes oskab aidata?

    Kommentaar


      Algselt postitas MargusKask Vaata postitust

      PS: Olen siin foorumis uus ja ei leia kus ma saan valida omale custom avatari. Kes oskab aidata?
      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...Custom-avatars
      Tasuline lugu, esimeses postituses toodud juhendi korrektsuses kindel ei ole.
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar


        Algselt postitas mongol Vaata postitust
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...Custom-avatars
        Tasuline lugu, esimeses postituses toodud juhendi korrektsuses kindel ei ole.
        Tänan

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Diaby-st on kahju muidugi, et ta karjäär nii pekki on läinud seni. Potensiaali oli/on mehel ju küllaga. Need mängud, mis ta tervelt mängida suutis olid kohati ikka väga lust vaadata.

          PS: Olen siin foorumis uus ja ei leia kus ma saan valida omale custom avatari. Kes oskab aidata?
          Diaby võiks ju idee järgi saada lepingu "you play, we pay", et kui laatsaretis õdesid sebib, siis oma raha eest
          The One and Only

          Kommentaar


            pigem võiks ikka lasta tal minna, muidu tuleb härra wengeril veel härdus hetk peale ja voilaa aasta-kahene leping jälle taskus

            Kommentaar


              Ei, see võtaks siiski meeskonnas registreeritud mängija koha. London Colney gym membershipist piisab talle täiesti minuarust. Ega temast mängijat enam niikuinii saa - see peaks juba küll nüüd selge olema. Samas on see ikka üks ääretult kurb lugu ning seda enam peab iga Arsenali fänn tänulik olema, et Ramsey siiski suutis paraneda. Kahjuks on iga sellise eduloo varjus mitu Diabyt ja Eduardot kelle karjäär on ühe rumala teo tõttu rikutud.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Saatsite Podolski türki http://www.galatasaray.org/haber/gs-...baslandi/27303

                Kommentaar


                  Saatsime jah. Kahjuks ei hakkanud see Podolski "projekt" Arsenalis tööle. Ei teagi täpselt miks. Tüüp jäi kohati nagu veidi laisaks platsil. Kahju, sümpaatne mängija on.
                  Podoldi võiks tulevkus Arsenali PR-meheks hakata See töö tuli tal vahepeal juba väga hästi välja. Käis mööda maailma ja postitas Instagrami ja twitteris ikka väga hoolega.

                  Kommentaar


                    Kahju jh natukene sellest, aga samas kui ta wengeri plaanides enam piisavalt tähtsal kohal polnud siis mis seal ikka. Tuleb loota, et keegi järgmine võtab nüüd selle lõbusa mehe rolli üle tiimis

                    Kommentaar


                      Arsenali mõttes elas mees oma aja lihtsalt ära. Nagu Arshavin enne teda - andekas ja tore jalgpallur aga teatud limiteeringutega. £100k p/w palgaraha sai ka hoopis Suurele Petrile antud = hea majandamine taaskord klubi poolt. Edu Türgis Poldi! #aha

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Keegi Twitteris postitas just:

                        Lukas Podolski at Arsenal:

                        Played: 82
                        Goals: 31
                        Instagram posts: 851

                        Pole iseenesest halb väravate saldo aga naljaga pooleks näitab see ära kuhu mees oma põhienergia pani

                        Kommentaar


                          Järjekornde nr 9 needuse ohver mis seal parata.. Kokkuvõttes 82 mängu ja 31 väravat polegi ju paha. Kahju et paremini ei läind -tore poiss on.

                          Kommentaar


                            Telegraphi järgi läks Vidal ära Madridi http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...al-Madrid.html
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              No vb läks kah aga samas Telegraph ei ole just kõige usaldusväärsem väljaanne. Praegu liigub tohutul hulgal kõlakaid, millest julgelt 95% on puhas sitt. Eks umbes pooleteise kuu pärast näeme, kes kuhu läks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                aga samas Telegraph ei ole just kõige usaldusväärsem väljaanne.
                                Telegraph on üks usaldusväärsemaid Inglismaal. Kõlakad kõlakateks, aga usaldusväärsuses ma ei kahtleks
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X