320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, Madriidiga seostatakse mingit Zlatani nimelist tegelast ka. Ei tasu unustada, et neil on ka Moratale tagasiostuõigus. Ehk on veel ka teistsuguseid keerdkäike mismoodi Vend Karim seal üleliigseks võib osutuda. Selge, et see on raske aga kes oleks osanud paar aastat tagasi oodata, et Özil saadavale tuleb, või et Alexis ja Cech üleliigseteks osutuvad? Mis põhiline, et kui midagi sellist peaks taas juhtuma, siis just meie oleme uksetaga enne teisi taaskord kohal.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Di Maria hooaeg manus oli lõpuks väga nukker, kahtlane tunne on, et see suur ost võib tema olla.

      Teine pakkumine oleks Häärra Zlatan aga teades mis juhtus kunagi nooruses ja mis egoga Zlatan on.

      Samas hind vs vanus, selle mehe oskused oleks seal ees väga head, kas ka riietus ruumis.. võib valus laks olla.
      Last edited by decrakas; 09.07.15, 04:54. Põhjus: banaani kohuke
      The One and Only

      Kommentaar


        Esialgne koosseis singapuri turneeks :

        Chuba Akpom,Mikel Arteta.Hector Bellerin,Santi Cazorla,Petr Cech,Calum Chambers,Francis Coquelin,Dan Crowley,Mathieu Debuchy,Mathieu Flamini,Gabriel,Kieran Gibbs,Olivier Giroud,Alex Iwobi,Laurent Koscielny,Emiliano Martinez,Per Mertesacker,Nacho Monreal,Alex Oxlade-Chamberlain,Mesut Ozil,Aaron Ramsey,Jeff Reine-Adelaide,Wojciech Szczesny,Theo Walcott,Chris Willock,Jack Wilshere,Gedion Zelalem .
        Sanches, Ospina ja Gnabry saavad veel puhkust ning Rosicky ja Welbeck on minor vigastustega väljas

        Kommentaar


          Algselt postitas decrakas Vaata postitust
          Di Maria hooaeg manus oli lõpuks väga nukker, kahtlane tunne on, et see suur ost võib tema olla.

          Teine pakkumine oleks Häärra Zlatan aga teades mis juhtus kunagi nooruses ja mis egoga Zlatan on.

          Samas hind vs vanus, selle mehe oskused oleks seal ees väga head, kas ka riietus ruumis.. võib valus laks olla.
          Äkki Wenger pöördub tagasi Ligue 1 poole ja toob teile Lacazette?

          Kommentaar


            Aubameyang?

            Kommentaar


              Welbeck on siiani/jälle vigane ja tuurile ei sõida vist?

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Jajah, ma just tahtsin enne küsida, kas see oleks kellegi arvates mõistlik rahakulutamisviis?!? Ma olen marviga samas paadis, Gonzalo minu arvates ei lisaks meile suurt midagi ja selle peast sooja Napoli esimehega äri teha ei oleks mõistlik niikuinii. Lisaks on Higuain tõepoolest pudelisse ajaja, järjekordne Nasri. Ei aitähh!

                Benzema saaks ju ainult siis võimalikuks, kui Madrid endale Aguero ostab. Vastasel juhul pole ju turul ühtegi potensiaalset galactico-ründajat, kes neile huvi võiks pakkuda. Ja ausalt öeldes pole mind Benzemagi väga kikki kunagi ajanud, kliinilisust napib täiega. Tema puhul jällegi võib öelda, et ta reaalselt annaks midagi juurde meeskonnale.

                Pigem ala kus meeskonda täiendada, võiks olla äärerünne. Ei suuda Theo ja Ox piisavalt kaua terved püsida lisaks on Oxi lõpprodukt ikka üsna kehva, üks Sancheze sugune vennike veel kuskilt ära napsata ja 10-15 kolli juurde panna hooajale ja me võiksime juba rääkida mingist tiitlivõitlusest.
                Tahaks ka teada, mida inimesed näevad Higuainis ja Benzemas, kaks venda, kes teravaimas tipus ja reali suguses meeskonnas suht keskpärast tulemit näidanud ründajad tuleks ning taoks Arsenali eest puuri täis? Pane Giroud valgete tipuründajaks ja skoorib ka 20+ kolli hooajal.. Suurt kvaliteedi hüpet selle materjaliga nüüd küll ei saavuta.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Higuain on ju korralik väravamasin. Pennusid pange Alexis või keegi teine lööma...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Tahaks ka teada, mida inimesed näevad Higuainis ja Benzemas
                    Ma isegi argumenteeriks, et eelmise hooaja vormi pealt on meil neist kolmest parim ründaja juba olemas:
                    Giroud 19 väravat 2376 minuti kohta = 1/125
                    Higuain 29 väravat 4186 minuti kohta = 1/144 - 5 neist olid pendlad, tegelik on 1/174
                    Benz 22 väravat 3640 minuti kohta = 1/165

                    Lisaks on Giroud juba aklimatiseerunud liigaga ja tunneb meie mänguplaani läbi ja lõhki ning on lisaks väravatele oluliseks pidepunktiks ees ründes, seljaga mäng üks tema trumpe. Higuain on minu jaoks üks suur EiEi, Benzema ma ilmselt kiidaks heaks, aga ainult sellepärast, et ta suudab midagi, mida Giroud ei suuda...kiiresti joosta - lisaks ehk uue dimensiooni meie rünnakutele. Samas kui meil on Sanchez ja Walcott siis saame ehk lubada endale, et kesktormaja on aeglane?!? Mina olen täiesti rahul Giroudiga ja palju neist kriitikanooltest mis tema pihta on aastate jooksul visatud, on minu arust täiesti ebaõiglased. Jah, Giroudi sugune mees sind üksinda tiitlini ei kõmmuta, aga erinevalt ühe legendi arvamusest, ei ole ta kindlasti takistuseks hästiõlitatud tiimis. Trikk seisneb selles, et talle tuleb iga tosina mängu järel 2-3 mänguline puhkus anda, selliselt püsib mees teravana. Walcott/Giroud ees ründes rotatsioonis toimiks piisavalt hästi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      Tahaks ka teada, mida inimesed näevad Higuainis ja Benzemas, kaks venda, kes teravaimas tipus ja reali suguses meeskonnas suht keskpärast tulemit näidanud ründajad tuleks ning taoks Arsenali eest puuri täis?
                      Higuain viimasel kuuel hooajal Reali eest: värav ca 111 minuti kohta
                      Neymar kahe hooajaga Barca eest: värav ca 139 minuti kohta
                      Sesmõttes, pole küll võrreldavad numbrid, aga ma ei ütleks, et järjepidev väravapeks keskpärane oleks. Ma muidugi saan aru, et Barca fännide silmis on kõik alla 50 värava per hooaeg keskpärane, aga siiski. coco stati vastu muidugi ei saa, kuid see Rafa Napoli oli nii nihkes tiim, et Higuain seal ei saanud kindlasti omi täis võimeid välja mängida.

                      Sesmõttes, ma täpselt ei saagi aru, et kuidas Higuain selliseks alahinnatud peksukotiks muutunud on. Jah, mees on kohutav penaltilööja ja pendlapunkti lähedale ei tohiks teda lasta. Miks seda peatreenerid teevad- raske öelda. Jah, mees raiskab hooti naljakalt. Aga samas on Higuain stabiilselt löönud väravaid viimased 7 hooaega ja düüd on alles 27. Milles prõub?

                      Kommentaar


                        Noh palju on üldse peale Messi ja Krissu vendi, kes on viimase 10a jooksul Hispaania liigas kütnud mingi 100+ väravat ja on parema värav/mäng või värav/mänguminutid suhtega kui Higuain?

                        Giroud viimase hooaja väravad/per minu on ju tubli, aga see on mingi napilt paarikümne alustatud mängu statistika. Pikemas plaanis vaadates sööb Higuain Ziruu suguseid hommikuks Kelloggs helveste asemele piimaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Higuain viimasel kuuel hooajal Reali eest: värav ca 111 minuti kohta
                          Neymar kahe hooajaga Barca eest: värav ca 139 minuti kohta
                          Sesmõttes, pole küll võrreldavad numbrid, aga ma ei ütleks, et järjepidev väravapeks keskpärane oleks. Ma muidugi saan aru, et Barca fännide silmis on kõik alla 50 värava per hooaeg keskpärane, aga siiski. coco stati vastu muidugi ei saa, kuid see Rafa Napoli oli nii nihkes tiim, et Higuain seal ei saanud kindlasti omi täis võimeid välja mängida.

                          Sesmõttes, ma täpselt ei saagi aru, et kuidas Higuain selliseks alahinnatud peksukotiks muutunud on. Jah, mees on kohutav penaltilööja ja pendlapunkti lähedale ei tohiks teda lasta. Miks seda peatreenerid teevad- raske öelda. Jah, mees raiskab hooti naljakalt. Aga samas on Higuain stabiilselt löönud väravaid viimased 7 hooaega ja düüd on alles 27. Milles prõub?
                          Higuain oli vähemasti Reali ajal paras puujalg, mõlemad koos Benzemaga tegelikult. Raiskasid oma võimalusi uskumatult palju aga umbes sama on ka Giroud'ga, jällegi.. räägin enda poolt nähtu põhjal. Viimastel hooaegadel on Benzema minu arust muutunud kliinilisemaks ning ka need statid ei peegelda täit tõtt tema kohta. Realis on ta rohkem Bale'i ja Ronaldo abimees, seda tööd teeb ta üpris hästi minu arust (eelmisel hooajal liigas 10 assisti 2293 minutiga, võrdluseks Giroud 3 / 1856 ja Higuain 8 / 2777).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Higuain viimasel kuuel hooajal Reali eest: värav ca 111 minuti kohta
                            Tunnustust väärt näitaja, kahtlemata. Ära ei maksaks muidugi unustada, et see on RMi eest Hispaania liigas! Kaks suurt hiidu Hispaanias löövad keskmiselt 100+ väravat hooaja peale suht alati täis. Premieri rekord on 103! Wengeri Arsenal on tavaliselt sinna nõks üle 70 värava kanti hooaja kohta, Wengeri parim on 87(04-05 hooajal).

                            Kommentaar


                              Noh võta siis Higuaini aeg Itaalias. Ma ütleks et väga korralikud numbrid.

                              Ja no ma saan aru et see on hispaania ja värki. Aga palju on siis mehi kes samas liigas on kütnud paremini kui Higuain?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Noh võta siis Higuaini aeg Itaalias. Ma ütleks et väga korralikud numbrid.
                                Mis sellest kasu oleks ? Seal löövad ju 36 aastased ka 10+ väravat.

                                Liiga, kus Bundesligas ja PLis soosingust langenud mehed ilma teevad (Gervinho, Balo, Tevez, Klose, Toni, isegi Spursis mitte pildile pääsenud Falque suutis Serie A's 13 väravat põrutada; vastupidise näitena Lamela, kes Romas lammutas, PLis kaugel sellest).

                                (that being said, Higuaini slate'imisega päris sellisel määral ei nõustu)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X