320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis sellest kasu oleks ? Seal löövad ju 36 aastased ka 10+ väravat.

    Liiga, kus Bundesligas ja PLis soosingust langenud mehed ilma teevad (Gervinho, Balo, Tevez, Klose, Toni, isegi Spursis mitte pildile pääsenud Falque suutis Serie A's 13 väravat põrutada; vastupidise näitena Lamela, kes Romas lammutas, PLis kaugel sellest).

    (that being said, Higuaini slate'imisega päris sellisel määral ei nõustu)
    1) Kantoss lõi Arsenalis minuti kohta rohkem kui Romas.
    2) Tevez oli Premmis elajas, ei viitsi statti isegi vaatam hakata.
    3) Balo on neeger
    4) Lamela oli esimene premmi aasta ju audis, teine aasta juba parem vist. Aga jah pole teravamaisse tippu tõusnud.
    5) Klose ja Toni on ju monsterid igal pool.

    Ja lõpetuseks, kuidas Henry Itaalias hakkama sai? Ma saan aru et premm on maailma parim ja värki, aga näiteks viimase 3a tulemuste põhjal ei mahuta euroopas kolme hulka.

    Kommentaar


      Oehoeh, Gervinho numbrid olid Premmis ja Itaalias ju samad, Balotelli viimane Itaalia hooaeg oli Meh ja oli näha, et sealt enam midagi ei tule (miks muidu Milan oma kuldse poisi nii lihtsalt minema lasi), Õnnelik Tevez lammutas Premmis samamoodi nagu Itaalias. Et väga need näited ei päde. Sama hästi võiks ma rääkida mingist Pellest, kes Itaalias on ainult käkk olnud.

      Ja seesama 36a Klose alustas aasta tagasi MMil mängu võitnud koondise algkoosseisus ja lõi üksi rohkem väravaid kui nt Iglismaa koondis. Päris piinlik värk tõesti, et selline mängija 10+ väravat liigas lööb.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Tunnustust väärt näitaja, kahtlemata. Ära ei maksaks muidugi unustada, et see on RMi eest Hispaania liigas! Kaks suurt hiidu Hispaanias löövad keskmiselt 100+ väravat hooaja peale suht alati täis. Premieri rekord on 103! Wengeri Arsenal on tavaliselt sinna nõks üle 70 värava kanti hooaja kohta, Wengeri parim on 87(04-05 hooajal).
        No ei tasu ka ära unustada, et sellised mängijad nagu Messi ja Ronaldo löövad nendest 100st suheliselt suure osa ja kuni eelmise hooajani oli enamvähem vist üks aasta kui keegi veel peale Ronaldo üle 20 värava La ligas lõi Reali eest (2011/12 kui mõlemad nii Benzema kui Higuain sellega hakkama said). Maailma kõige kallim mees Bale lõi eelmine hooaeg näiteks 13 ja enne seda 15 väravat.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Higuain viimasel kuuel hooajal Reali eest: värav ca 111 minuti kohta
          Neymar kahe hooajaga Barca eest: värav ca 139 minuti kohta
          Sesmõttes, pole küll võrreldavad numbrid, aga ma ei ütleks, et järjepidev väravapeks keskpärane oleks. Ma muidugi saan aru, et Barca fännide silmis on kõik alla 50 värava per hooaeg keskpärane, aga siiski. coco stati vastu muidugi ei saa, kuid see Rafa Napoli oli nii nihkes tiim, et Higuain seal ei saanud kindlasti omi täis võimeid välja mängida.

          Sesmõttes, ma täpselt ei saagi aru, et kuidas Higuain selliseks alahinnatud peksukotiks muutunud on. Jah, mees on kohutav penaltilööja ja pendlapunkti lähedale ei tohiks teda lasta. Miks seda peatreenerid teevad- raske öelda. Jah, mees raiskab hooti naljakalt. Aga samas on Higuain stabiilselt löönud väravaid viimased 7 hooaega ja düüd on alles 27. Milles prõub?
          Neymari esimene hooaeg oligi tagasihoidlikum (9 väravat vs 22 eelmine hooaeg, väravad minuti kohta siis 193 vs 116), meeskonda sulandumine võtab aega, täpselt nagu Suarez ka esimene hooaja pool oli suht tagasihoidlik.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Neymari esimene hooaeg oligi tagasihoidlikum (9 väravat vs 22 eelmine hooaeg, väravad minuti kohta siis 193 vs 116), meeskonda sulandumine võtab aega, täpselt nagu Suarez ka esimene hooaja pool oli suht tagasihoidlik.
            No Suarezt ja Neymari raske võrrelda, ühel on ikka kogemuste pagas kolmest Euroopa liigast, neist viimane olla täielik vedur Premier League tiitli jahis. Neymar aga oli Brasiilias superboy123 ja andis sama palju poppkontserte kui palli mängis vahepeal.

            Kommentaar


              Higuaini mõtekusest potensiaalse Arsenali mängijana Neymari pop-staari kultuseni jõudsime me nüüd täpselt kuidas?!?

              Võta RM-st Ronaldo välja, saaksid teised mehed särada, lööks Bale ka 25+ vabalt, hooaja kogusaldo väheneks võibolla veidike. Mõlemad, nii Barca kui RM on ju kahe mehe ümber ehitatud. Fakt on see, et üleüldine meeskondade kvaliteedi vahe võrreldes teiste la liga meeskondadega on lihtsalt meeletu. Toon kiired võrdlused, La ligas viimased kolm hooaega punktivahed:
              1. koht vs 5. koht - 35, 27, 28 Premieris sama näitaja 17, 14, 23
              1. koht vs 10. koht - 53, 42, 45 Premieris sama näitaja 43, 37, 39
              1. koht vs 15. koht - 58, 49 , 57 Premeiris sama näitaja 48, 48, 48

              Liigade taseme ühtluse võtavad need numbrid minu arust hästi kokku. Hispaania hiidude ründestaaride kogusaldod ei peegelda nende tõelist taset, sest tasemevahed teiste võistlevate satsidega on lihtsalt liiga suured. Messi ja Ronaldo võivad seal lüüa ju 40-50 väravat hooaja peale, too nad mõnda premieri tippklubisse mängima ja võiksime koheselt nende saldodelt 10-15 väravat maha arvata.

              Kommentaar


                Mul on veel üks hea idee - kuidas oleks, kui reaalselt vaataks neid kõnealuseid ründajaid mängimas ja teeks selle põhjalt otsuse?

                Laias laastus olen ma cocoga nõus - Giroud on saanud palju ebaausat kriitikat ning suures plaanis olen ma temaga rahul, kuid uut dimensiooni temaga ilmselt ka ei saavuta. Giroud on väga efektiivne ründaja ja sobib Arsenali mängujoonisesse väga hästi kuna ta korvab oma puudujäägid kiiruses teiste positiivsete omadustega. Ainuke nö. saadaolev tipuründaja maailmas kelle vastu ma hetkel Giroud vahetaks, on Benzema. Benz on aastaid Madriidis jonnipunni meele järgi olnud ja teist-kolmandat viiulit mänginud. Tal on olemas kõik need samad tugevused lisaks ise löömisele mis Giroudil, pluss see, et ta suudab joosta nii palli kui pallita mis teeks vend Mesuti tuju ilmselt väga heaks.

                Ning siinkohal kordan oma eelpool öeldut - Higuain võib perse käia. See millise stabiilsusega see vend on aastast aastasse raisanud võimalusi või kui palju puudulikum on tema mängust see füüsiline pool mis Benzemal ja Giroudil olemas ei kannata lihtsalt kriitikat. Ei kujuta ette mismoodi sellise närvisüsteemiga mees PLis ja eriti Arsenalis esikahuri staatust kannaks arvestades seda kadalippu millest Giroud on pidanud läbi käima seni. Arsenali ma võiks ta võtta, lisaks Giroudile, umbes £20m-£25m eest nagu me teda omal ajal ostmas olime. That's it.

                Benz or bust!

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ok, mehed. Tundub, et Arsenali head ajad on paari aasta pärast läbi kui Spurs oma uue WC-poti kujulise staadioni valmis saab.
                  Vähemalt nii väidab üks "erapooletu" ajakirjanik

                  Kommentaar


                    spursil on täitsa ilus staadion

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
                      spursil on täitsa ilus staadion
                      Kas sa mõtled praegust või ? See uus ei oma veel kõiki vajalike finantslepinguid isegi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                        Ok, mehed. Tundub, et Arsenali head ajad on paari aasta pärast läbi kui Spurs oma uue WC-poti kujulise staadioni valmis saab.
                        Vähemalt nii väidab üks "erapooletu" ajakirjanik

                        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...n-Arsenal.html
                        Palun ära levita clickbaiti, muidu nad teevad seda veel
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Tekkis väike plaan sügisel Arsenali Emirates'ile vaatama minna.
                          Sai uuritud Estravelist aga kahjuks sealt ei tahetud mängupiletitega pakkumist teha.
                          Uuriks siin targemata tegijate käest (kes ehk ise käind), et mis allikaid pidi kõige mõistlikum oleks tänapäeval pileteid bronnida?

                          Tänud ette ja ärge jalaga näkku lööge kui kuskil sub-foorumis selliste teemade jaoks thread olemas

                          Kommentaar


                            * Arsenal.com - teed Red Memberi, mis maksab £40. Sulle saadetakse koju pakike kus on sees magnetkaart sinu nimega. Sellega saad Emirates Stadiumi väravast sisse, sellele mängule millele sul pilet on ostetud.
                            * Vaatad siit millal tuleb Red Memberitele müüki see mäng kuhu sa tahad minna: http://www.arsenal.com/tickets
                            * Oled sel kellajal online ja ostad pileti.
                            * Kui jääd hiljaks siis on olemas selline asi nagu Ticket Exchange, see nupp tekib sinnasamasse nimekirja mängude kõrvale - seal müüvad need inimesed oma pileteid, kes ise mängule minna ei saa mingil põhjusel. Passid peale kuni tekib müüki selline istekoht kus sa tahaksid istuda (pileteid müüakse nö. "face value" ehk liigkasuvõtmist pole).
                            * Ostad pileti.
                            * Piletid on virtuaalselt sinu konto peal ja väravast saad läbi viibutades kaarti piletikontrolli väravas staadionil.

                            Kui on veel küsimusi siis lase tulla (võid ka privas).
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Peeter olla valinud endale sellise särgnumbri kuna on 33 aastane ja mänginud 333 mängu premier leagues .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X