320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Viimane kord kui marv sosistas vaikselt- Peter Cech is a gooner, irvitasid paljud. Mõni aeg hiljem see nii ka läks.

    Loodan, et sa ka see kord ei eksi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      No nii, täna ujus siis pinnale selline kõlakas, et Arsenal tahab Busquetsi osta On palju kuulujutte mida vb vaikselt salaja isegi natuke usud aga seda ma küll ei usu absoluutselt

      Kommentaar


        Ja Benzema teema ümber veskid muudkui jahvatavad ja jahvatavad. Asi on juba nii pikalt ilma märgatava progressita veninud, et mul hakkab tekkima tunne, et see võib olla suitsukate mõnele teisele tehingule.

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Asi on juba nii pikalt ilma märgatava progressita veninud, et mul hakkab tekkima tunne, et see võib olla suitsukate mõnele teisele tehingule.
          Llorente
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Llorente
            see küll nüüd suitsukatet ei vajaks. See onu tundub nii vabalt saadaval hetkel

            Kommentaar


              Diaby suundus siis Marseille`sse.
              Igatahes edu talle, ehk saab mängida ka natukenegi enne kui vigastada saab.

              Kommentaar


                Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                enne kui vigastada saab.
                Marseille kirurgid desinfitseerivad skalpelle juba.
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Jahutame ruumoreid
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Diabyle soovin kindlasti edu ja loodan, et tervis vastu peab. Kui jutud selle kohta, et Diaby keeldus Liverpooli pakutud lepingust ja valis Marseille, vastavad tõele, siis on tegu ikka tõelise Gunneriga, müts maha.

                    Kommentaar


                      Phhh miks Pool Diabyt oleks pidanud tahtma.
                      Marseille aga hea koht ennast pildile mängida küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                        Diabyle soovin kindlasti edu ja loodan, et tervis vastu peab. Kui jutud selle kohta, et Diaby keeldus Liverpooli pakutud lepingust ja valis Marseille, vastavad tõele, siis on tegu ikka tõelise Gunneriga, müts maha.
                        Margus oled tubli, et oled lugema õppinud, aga iga ruumorit ja muud artiklihakatist ei maksa ka siia foorumisse kohe tuua. Lase see ikka läbi isikliku filtri, enne kui posti lükkad.
                        Võib küll arvata, et senioor on täiuslik Gunnar nagu sa arvad, sest ta oli koguaeg vigastatud jne. Reaalsuses on ilmselt olulisem see, et seal ta sai püsiva lepingu peale. Ja kui sa oled olnud viimased krt teab kui kaua aastat vigastatud ja 0 mängupraktikaga, siis kindlasti ei ole mõistlik jätkata jõulist mängustiili armastavas premieris klubi 2-3 valikuna oma positsioonil pay-as-you-play diiliga.

                        Kommentaar


                          Szczesny laen ametlik:



                          Arsenal's Poland international goalkeeper moves to Serie A side for the 2015/16 season
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                            Margus oled tubli, et oled lugema õppinud, aga iga ruumorit ja muud artiklihakatist ei maksa ka siia foorumisse kohe tuua. Lase see ikka läbi isikliku filtri, enne kui posti lükkad.
                            Võib küll arvata, et senioor on täiuslik Gunnar nagu sa arvad, sest ta oli koguaeg vigastatud jne. Reaalsuses on ilmselt olulisem see, et seal ta sai püsiva lepingu peale. Ja kui sa oled olnud viimased krt teab kui kaua aastat vigastatud ja 0 mängupraktikaga, siis kindlasti ei ole mõistlik jätkata jõulist mängustiili armastavas premieris klubi 2-3 valikuna oma positsioonil pay-as-you-play diiliga.
                            Tänan väga, et mu lugemisoskust hindad aga ma ei postita kaugeltki iga kõlakat ja artiklihakatist vastasel juhul oleks, mul postitusi juba tugev neljakohaline arv. Vabnadan ka sest ma ei teadnud, et sa siin Arsenali teemas mingi moderaator oled, et pead korrale kutsuma teisi
                            Kui ma midagi postitan siis enamasti selleks, et diskuteerida mingil teemal (kas huvitaval, naljakal või lihtsalt tobedal)
                            ja kogu austuse juures ja tahtmata sulle kuidagi halvasti öelda, siis ei ole küll mitte kuidagi sinu asi, mida ma postitan, kui ma just sind või sinu meeskonda ei solva.

                            Seda miks Diaby valis just Marseille teab tema ise kõige paremini, meie võime vaid spekuleerida.

                            Kommentaar


                              Tahaks midagi kirjutada, aga enam ei julge, sest muidu coco jälle arvab, et ma kuri ja ebapopulaarne.

                              Kommentaar


                                Selleasemel et siin üksteisele peeruvahele kütta, uurige parem välja, kas Romal on õigus Szczesny välja osta aasta pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X