320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    See mängujärgne komejant näitab kui väikese mehega on ikka tegu. Ta ei oska isegi kaotada väärikalt. Täielik kloun.
    Sa ei oska võita väärikalt...

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Sa ei oska võita väärikalt...
      Mina ei võitnud, Arsenal ja Wenger võitsid. Mourinho kaotas. Mina räägin võitjatest ja kaotajatest.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Sorry. Millegipärast eeldasin et sa oled Arsenali fänn.

        Kommentaar


          Mis tähendab, et ma räägin foorumis asjadest mis meeldivad ja mis ei meeldi seoses võidetud ja kaotatud mängudega. Kui kellegi halva käitumise väljatoomine on "mitte võita oskamine" siis olgu. Pole vaja jätkata seda teemat sul.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Milles täpsemalt see moro "pure ass" siin seisneb? Selles, et Wenger ei suutnud bigger man olla?
            Wenger ongi bigger man. Ta ei allu ühe egomaniaki korduvatele provokatsioonidele.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Wenger ongi bigger man. Ta ei allu ühe egomaniaki korduvatele provokatsioonidele.
              Kas teil on seal siis nii, et üks prantsmann, keda natukene töödeldakse, ei suuda pärast (võidetud!) mängu vastastel kätt suruda? Mina oma klubilt nt. ootan oma treeneri ja kaasvõitlejate eest seisjat. Seda imelikum oli vaadata, kuidas kõik arsenali mängijad moroga nagu vana sõbraga kätt surusid ja põsemusi tegid. Kellel see respekt nüüd puuduski?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kas teil on seal siis nii, et üks prantsmann, keda natukene töödeldakse, ei suuda pärast (võidetud!) mängu vastastel kätt suruda? Mina oma klubilt nt. ootan oma treeneri ja kaasvõitlejate eest seisjat. Seda imelikum oli vaadata, kuidas kõik arsenali mängijad moroga nagu vana sõbraga kätt surusid ja põsemusi tegid. Kellel see respekt nüüd puuduski?
                ManU fänni moraalne kompass on maailma lühim anekdoot.

                Päris huvitavad arusaamad muidugi - lase ennast avalikult mõnitada ja siis pead veel kätt ka suruma selle eest.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kas teil on seal siis nii, et üks prantsmann, keda natukene töödeldakse, ei suuda pärast (võidetud!) mängu vastastel kätt suruda? Mina oma klubilt nt. ootan oma treeneri ja kaasvõitlejate eest seisjat. Seda imelikum oli vaadata, kuidas kõik arsenali mängijad moroga nagu vana sõbraga kätt surusid ja põsemusi tegid. Kellel see respekt nüüd puuduski?
                  Minule meeldiks treener kes Mourinhole jalaga keraadesse annaks, aga noh selle eest saaks küll vist eluaegse bänni nii et parem mitte. Mis puutub käe surumisse siis mina leian, et aus mees limukatega kätt ei suru ja ma kiidan Wenger tegevuse sajaga heaks.

                  Kommentaar


                    Teie papi kartis lõuksi saada lihtsalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Teie papi kartis lõuksi saada lihtsalt.
                      Ära nüüd liialda, nii vapper mees see Mou ka pole. Talle meeldib rohkem ikka vähihaigeid inimesi seljatagant ja odavate trikkidega rünnata.

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        ManU fänni moraalne kompass on maailma lühim anekdoot.

                        Päris huvitavad arusaamad muidugi - lase ennast avalikult mõnitada ja siis pead veel kätt ka suruma selle eest.
                        Selle vastu on üks lihtne asi. Ära lase ennast avalikult mõnitada.

                        p.s. kiidan wengeri käitumise ise heaks. Aga mu küsimus ei olnud seotud sellega. Vaid sinu postiga, kus toodi see käesurumise tweet. Ja sellele sa ei vastanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Selle vastu on üks lihtne asi. Ära lase ennast avalikult mõnitada. .
                          küsin huvi pärast, et kuidas ta oleks pidanud takistama Mourinhot teda ja Arsenali avalikult mõnitamast? Valvama pressikatel ja sekkuma kui Special One hakkab liialt lõugu laksutama?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                            küsin huvi pärast, et kuidas ta oleks pidanud takistama Mourinhot teda ja Arsenali avalikult mõnitamast? Valvama pressikatel ja sekkuma kui Special One hakkab liialt lõugu laksutama?
                            Üks võimalus oleks näiteks palliplatsil, ei? Eile isegi õnnestus. Paar korda õnnestub veel, siis on moro vait. Kui aga ei õnnestu, siis kaldun siiski arvama, et antud lahendus ei olnud parimatest parim.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Teie papi kartis lõuksi saada lihtsalt.
                              , basically confirms ->

                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kujutan ette, kui vähe ajukapatsiteeti peab olema sel inimesel
                              Aga seda, et

                              odavate trikkidega rünnata.
                              talking of which

                              vähihaigeid inimesi seljatagant
                              Päris kavalasti tehtud.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                ok, sellega võib pm nõus olla kuigi Mourinho puhulei pruugi see aidata. Nagu pärast eilset mängu näha oli siis tema jaoks ei ole tähtis, mis tegelikult toimub, see kibestunud ahv ajab ikka oma joru - a la "better team lost" "we played organized game and dominated it" jne.

                                Aga jah eks kõige kindlam vahend selle tolguse vaigistamiseks on teda võita siiski. Eks paistab, mis hooaeg toob.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X