320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mul pole mitte mingit arvamust Pedro kohta, aga mõned argumendid siin on päris huvitavad.



    3) Kui ta tõesti 28-aastane on, siis ta alles läheneb oma võimete tipule ju? Kui ta just Michael Owen ei ole, muidugi.
    5) Jupatsid on ex-ilmameistrid ja valitsevad Euroopa meistrid nii klubi kui koondisega. Ja mis argument see on üldse, kas Arsenal on hakanud pikka palli taguma ja kasti riputama?
    6) Teil nii palju spanjardeid/latiinosid, et sisseelamine peaks tal väga sujuv olema. Ja see on niikuinii mõttetu argument, Hispaania liigast on küllalt kahureid tulnud. Või vähemalt Atleticost.
    Pedro sai paar päeva tagasi 28.
    Küll aga Hispaania liigast viimasel ajal Premmi parimad mehed tulevadki.
    Kuid isiklikult ma arvan küll, et Arsenalil on vähe teisi kohti vaja pisut parandada, kui töökat äärt ning ses mõttes jagan pigem gunnerite seiukohti mr. Pedro küsimuses
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Wilshere on uus Diaby - poiss on uuesti karkudel. Mirrori väitel vasaku jala fibulas juusmõra ja 2 kuud väljas.
      See on ikka same old, same oled. Jaak on juba enne hooaja algust ratastoolis.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        See on ikka same old, same oled. Jaak on juba enne hooaja algust ratastoolis.
        thank you for valuable insight!
        Mind That Gap!

        Kommentaar


          Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
          thank you for valuable insight!
          Miks see ei üllata, et esimene Arsenali fänn sellise kommentaari paneb. lol.

          Kommentaar


            Härra Giulianelli postitas täna siis sellise asja: https://twitter.com/gjcxafc/status/6...810176/photo/1

            Eks jäägu igaühe enda otsustada, kas tüüp tahab lihtsalt tähelepanu või võib tal äkki tõsi taga olla.

            Kommentaar


              Ma ka eilsest taas tavapärasest rohkem IKT-de twittereid jälginud, aga keeran natuke kuuma maha - too sama Giulianelli on eelmisel aastal twiitinud ka Manolase ning Vargase Arsenali tuleku kohta väga kindlas kõneviisis.

              Kommentaar


                Olgem ausad, Arsenali selle suve big signing on tehtud ja hoidis Chelsea vastu puuri puhtana. Kui Benzema ka tuleks siis see oleks midagi üle mõistuse suurepärast ja kui ei tule on ka hästi, sest kõige vajalikum positsioon sai kindlustatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Olgem ausad, Arsenali selle suve big signing on tehtud ja hoidis Chelsea vastu puuri puhtana. Kui Benzema ka tuleks siis see oleks midagi üle mõistuse suurepärast ja kui ei tule on ka hästi, sest kõige vajalikum positsioon sai kindlustatud.
                  Kõige vajalikum positsioon on ikka veel täitmata. See on ründeliin. Cech võeti ära lihtsalt sellepärast, et oli võimalus ja selle lihtsalt pidi ära kasutama. Vaevalt keegi meist oleks ennem eelmise hooaja lõpus öelnud, et meil on vaja uut väravavahti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                    Kõige vajalikum positsioon on ikka veel täitmata. See on ründeliin. Cech võeti ära lihtsalt sellepärast, et oli võimalus ja selle lihtsalt pidi ära kasutama. Vaevalt keegi meist oleks ennem eelmise hooaja lõpus öelnud, et meil on vaja uut väravavahti.
                    Ma mäletan küll, et kriitikanooli Ospina osas jagus - pallide tõrjumine keskele. Üsna suur miinus.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma vist üldse jagan ebapopulaarset arvamust, et Szczęsny on Ospinast parem väravavaht. Siis kui tema platsil oli kaitsesid tema ees vasakkaitsja, vasakkaitsja keskkaitses, elusitas vormis BFG, nooruke keskkaitsja äärekaitses. Neid omakorda kaitses fckin Flamini. Ja mängust mängu toimus veel mingi variatsioon nende viie sees ehk pidevat sama liini tema ees ei olnudki. Sealt ei saanudki saia loota tagasivaadates.
                      Ospina aga sai nädalast nädalasse mängida ühe ja sama tugevama kaitseliini (Nacho-Kos-BFG-Bellerin) ning reaalse lõhkuva pooliku (Coq Blocker) taga. Eks tema aitas ka tekkinud kindlusele kindlasti kaasa kuid siiski see nende ees olev kaitseliini vahe on juba mäekõrgune.
                      Jah poolaka vorm ei olnud hea, oli lohh ja tegi tobi, aga siiski minu jaoks on ta üldises mõttes parem väravavaht kui Ospina.
                      Õnneks ei pea aga sel teemal enam nagunii vaidlema kuna nüüd on veel parem väravavaht väravasuule panna

                      Kommentaar


                        nojaa mõlemad, nii ospina, kui szczesny jäeti klubile tegelikult alles ja seda saab siis ehk kunagi näha, kumb neist parem on. vanust pole tegelikult kummalgi veel kohutavalt palju.

                        Kommentaar


                          Ma usun, et Ospina ja Sczenzny vahe ongi selles, et poolakas on küll parem, aga kolumbialane on stabiilsem

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Väravavahtide hindamiskriteeriumide järgi peaks need ju sünonüümid olema. Mis kasu on mingist pedõk-prinsist, kes jätab igas viiendas mängus piruka küpsetamata?
                            Jah, ma olen su ütlemisega igal juhul nõus, lihtsalt väljendasin end puiselt. Nimelt poolaka "paremus" seisneb selles, et minu meelest suudab ta ära tuua selliseid palle, mille Ospina suurema tõenäosusega sisse laseks. Poolaka brainfartid ning ebakindlus on need mis ta nn stabiilsust rikuvad. Aga jah, Cech on world-class kombinatsioon mõlemast ning ükskõik mis definitsioonis parem väravavaht.

                            Kommentaar


                              Oskab ehk keegi öelda, kas tänast mängu WHU vastu näeb ka Elioni kanalite kaudu või peab hakkama jaurama jälle selle streamiga?

                              Kommentaar


                                Viasat Sport Baltic peaks edastama
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X