320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
    Korralik pink kah. Ootan normi sissejuhatust järgmisele mängule.
    ei pidanud pettuma

    Kommentaar


      Jah, ei ole siin midagi ilustada, sitt mäng tervelt meeskonnalt. Cech oli ikka päris pask täna. Kahe tõsisema mängu pealt veel põhjapanevat hinnangut ei taha anda aga teeb veidi murelikuks. Esimene värav oli kaitse ja väravavahi kollektiivne sitt. Kaitse lasi Couyate löögile ja Cech tegi mingi eriti optimistliku väljajooksu. Teine värav läheb meeskondliku kaitse kapsaaeda, ei tohi krt jätta nii palju ruumi trahvikasti ääres. Coquelin oli vb minu jaoks väheke meeldejäävam mängija täna. Võitles kõvasti. Kui Sanchez mängu tuli siis olin vb juba liiga keema aetud ja mulle tundus, et mees tahab natuke liiga palju ise ära teha, söötu jagas vähe.

      Ühesõnaga kui kohe mingit mängupildi paranemist ei tule siis unustame igasugused tiitlilootused kohe ära.

      Üks hea asi võib kogu selle sita juures muidugi olla - Nimelt ehk raputab see Wengerit piisavalt tugevalt, et hakkab nüüd järeleäänud 3 nädala jooksul mängijateturul oluliselt aktiivsemalt ringi vaatama.

      Kommentaar


        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust

        Üks hea asi võib kogu selle sita juures muidugi olla - Nimelt ehk raputab see Wengerit piisavalt tugevalt, et hakkab nüüd järeleäänud 3 nädala jooksul mängijateturul oluliselt aktiivsemalt ringi vaatama.
        Mis, sa jälgid esimest aastat Arsenali tegemisi?
        Ahjaa, eksperdid väitsid, et hea keeper toob +12 punga aastas, esialgu -3. Saab ainult paremaks minna...

        Kommentaar


          Algselt postitas Joks Vaata postitust
          Mis, sa jälgid esimest aastat Arsenali tegemisi?
          Ahjaa, eksperdid väitsid, et hea keeper toob +12 punga aastas, esialgu -3. Saab ainult paremaks minna...
          -2 on õiglasem

          Kommentaar


            Algselt postitas Joks Vaata postitust
            Mis, sa jälgid esimest aastat Arsenali tegemisi?
            Ahjaa, eksperdid väitsid, et hea keeper toob +12 punga aastas, esialgu -3. Saab ainult paremaks minna...
            Ei, ma jälgin Arsenali tegemisi juba julgelt 15 aastat aga ilmselt olen loll ja loodan alati, et ehk see aasta on teisiti

            Kommentaar


              näed, sünnist saadik fänn, born a gooner and die a gooner eks
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Algselt postitas författare Vaata postitust
                näed, sünnist saadik fänn, born a gooner and die a gooner eks
                Kui nüüd proovisid sellega mu vanusele läbi nalja viidata siis eksid. Minu Arsenali fännamise aastad võid rohkem kui kahega korrutada siis saad mu vanuse

                Su lause teise poolega olen pm nõus.

                Kommentaar


                  Juba ainuüksi selliste meltdownide pärast tasub vahepeal tala saada. Tänane AFTV tuleb jälle special.

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Same shit, different year.

                    Kommentaar


                      Krt see Giroud mängustiil käib ka pinda. Tüüp suudab pm ainult palli omaks võtta ja seda hoida veidi aega, sellega on rünnakust hoog maha võetud ja vastased juba kaitses omade kohtade peal. Walcott on kiire ja teeb kohati super häid avanemisi kaitseliini selja taha aga temal jääb minu arust puudu just võitlejahingest. Teda on vastastel liiga kerge palli pealt minema lükata kui keha-keha vastu võitluseks läheb

                      Ei ole küll kuigi originaalne mõte aga meil on vaja tippründajat, kes läheb iga palli peale, kellel on kiirust ja kes ei pidurda rünnakuhoogu maha.

                      Arvan, et Arsenal võiks proovida mängida rohkem vasturünnakutele. Meil on olemas materjal kiireks eesliiniks (Ox, Sanchez ja Walcott, kelle võiks ideaalis asendada Benzemaga) ja head söötjad (Cazorla, Özil ja Ramsey). Palli on küll tore hoida aga see muutub ilgelt frustreerivaks kui näed, et seda ainult kiigutatakse ümber kasti ja üritatakse leida väikeseid auke kuhu pall suruda.
                      Kui ma ei eksi siis Barca muutis oma mängustiili veidi ja tulemused paranesid. Kui nähti, et nn. tiki-taka enam ei toida siis hakati mängima rohkem kiiretele vasturünnakutele ja ka kaugemalt peale lööma (eks Barca fännid parandage mind kui eksin).

                      Kommentaar


                        *** *** ****** ****

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Juba ainuüksi selliste meltdownide pärast tasub vahepeal tala saada. Tänane AFTV tuleb jälle special.

                          Claude annab varsti otsad, kui Arsenal igal aastal sama sitta pakub

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Joks Vaata postitust
                            Ahjaa, eksperdid väitsid, et hea keeper toob +12 punga aastas, esialgu -3. Saab ainult paremaks minna...
                            Aga mitu nulli toob impotentne rünnak?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ps. viidates oma üle-eelmisele postitusele siis ma ei süüdista tänases kaotuses Giroud vaid kogu tiimi.

                              Kommentaar



                                Kommentaar

                                Working...
                                X