320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    nu kle....keown adams.....sa t6esti arvad, et nad saavad mm-il p6hisse????

    nu tore j22 siis oma arvamuse juurde

    SleepWalking kle praegu on k6ik tipptasemel ryndajad palju kiiremad kui need kax k2ndu...
    keown adams v6tavad nurgal88gid 2ra, aga kiirrynakutel nad j22vad kohe v2ga h2tta.....martin sa rahune maha ma lihtsalt ytlesin mida mina arvan...k6ik

    Kommentaar


      #32
      Issanda rist. Kes rääkis, et nad peavad põhisse saama? Sinna nad niikuinii ei saa kui Ferdinand ja Camp terved on. Kuid koondisse saab üks neist kahest kindlasti, kui mitte mõlemad.

      Ja oma kiirrünnakute jutu võid ka parem kohe nurka visata. Tavapäraselt on kiirrünnaku nö. kontra võimalus siis kui kaitseliin on üles liikunud nt. nurgalöök. Kui sa aga midagi Arsenalist jagaksid, siis ehk teaksid ka seda, et Adams ja Keown mõlemad on nurgalöökide ajal nt. vastase katsis, mistõttu kaitsetööga tegelevad mõned teised mehed.

      Vaata natuke sellist asja ka kui palju väravaid lüüakse sellistest toredatest kiirrünnakutest ning igakord pole kaitses ka No Leg Luzhny't, kes Riisele 10 meetril 9-ga alla jääb.

      Mis puutub kiirusse, siis kõik tippründajad pole Owenid või Henry'd. Ei taha just uskuda, et nt. Shearer mingi eriline sprinter nüüd oleks või kasvõi Viduka.

      Mis puutub oma arvamuse ütlemisse, siis seda võiks ka natuke põhjendada - näited ehk lähiminevikust? Lihtsalt lahmimine (ManU sucks, Adams on koba jne...) on nõme.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        ma r22kisin euroopast (tippryndajate koha pealt)
        ja ma ei r22gi nurgal88gij2rgsest kiirrynnakust...vid sellisest, mis n2it algab v2ravavahist

        Kommentaar


          #34
          Aaaaa, no siis küll, jah, muidugi, miks ma kohe selle peale ei tulnud, nojah, kui ikka Euroopa tippründajad, siis Shearerti ma mainima ei hakka, tõesti, vabandan. Euroopas ju ikka aint sprenterid, kes jooksevad 100 meetrit nelja sekundiga.

          Äkki tood mingi näite ka kui Adams või Keown on nii üle mängitud? Kardan, et jääd sellega rohkem kui hätta.

          Ja põhjust ei ole vist vaja just kaugelt otsima hakata.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #35
            Too mulle see näide kuna nad kellegi poolt kiiruslikel põhjustel üle mängiti. Kui sa ei suuda, siis ära lahmi kah.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Orginally posted by coco

              V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
              tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour
              Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

              Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju
              Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel
              Kuule, v2ike Goebbels, n2ita mulle, palun, kus ma seda 8elnud olen. Eriti veel epiteediga "kindlalt".

              Martin, Adams loobus koondise eest m2ngimisest. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?

              Ja selline kysimus, kui Vieirat asendavad Parlour ja van Bronckhorst, siis kes on p6his? Loodetavasti ma ei tunne Arsenali h2sti ja m6ni hea mees.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #37
                Orginally posted by Jaan
                Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?
                Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

                Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

                Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

                P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Taheti näidet kuidas Keown-Adams kiirusega üle mängiti. Aga palun, näide väga meeldejäävast mängust: 2001 FA Cup finaal. 1:1 seisult jooksis Owen Keowni üle ja lõi vasakuga paremasse alanurka. Minut oli umbes 85+.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #39
                    Orginally posted by Martin

                    Orginally posted by Jaan
                    Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?
                    Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

                    Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

                    Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

                    P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.
                    Ma m6tlesin seda, et sa t6id vaidlusesse sisse Newcastle'i kaitseliini, mis asjasse ei puutu. Ja kui argumendid otsa saavad, siis asutakse tavaliselt rynnakule (arusaamatuste v2ltimiseks - kaudses t2henduses) kuskilt teist pidi.

                    Alan tuleb tagasi? Miks? Ta ei taha.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      selles oweni fa cupi teises väravas süüdistaks eelkõige lee dixonit, kel pärast seda mängu ka eriti pole põhisse asja olnud

                      Kommentaar


                        #41
                        kle mis n2idet siin vaja on....ei tule midagi t2pset praegu meelde...aga seda on enne nendega ikka v22222222222ga plju juhtund

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by Martin

                          P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.
                          Martin, Tony Adams ei tule koondisesse tagasi. Tal on ju selg täiesti läbi - üritab kuidagi Arsenalis selle hooaja lõpuni punnitada, vahest mõne mängu ka mängida. Alan? Shearer või? Kui Newcastle nii jätkeb, siis kes teab... Aga Inglismaa peatreener ei ole sedapuhku inglane, seega ei mõjuta teda niipalju kohalike huvigruppide soovid. Usun, et loobunuid tagasi tuua pole vaja ja Seaman võiks ka heaga kõrvale jääda.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            öööääääüüüü, chobram teeme nii et ava aken, ja visku alla

                            Kui tõesti ei tea ühtegitki näidet tuua, ära üldse seleta eks
                            Väääääääga palju.........yeah
                            Ja veel üks väike tähelepanek, kaitsjad ongi tegelt aeglasemad kui ründajad, ja see kui Owen kellegi üle jookseb, mhmhmh mis siin imelikku on???

                            see on umbes sama loomulik et campbell võidab Oweni vastu kõik õhuvõitlused

                            Ja 15 sekundiga 100 meetrit jookseks arsene Wenger targurpidi ristisammus kah ära ma pakuks ..........rääkimatta adamsist, keownist

                            Kommentaar


                              #44
                              To Chobram: kui on niiiiiii palju näited, siis sinusugusel tarkuril poel ju ometi raske tuua siia ÜHTE, ainult ühte ning ikka ainult ühte, näidet. Aga nagu sa ise ütlesid - sulle ei meenu. Äkki siis polegi neid kordi "v22222222222ga plju juhtund".

                              To Jaan: see ei olnud tahtlikult mõeldud rünnakuna, pigem Chabramile väike mõtteaine nende tugevuste osas. Nagu tähele paned ei puutunud seda rohkem kah ning jäin edaspidistes postitustes Arsenali juurde.

                              Mis puutub Alanisse, siis mina ka ei tahaks teda tagasi, kuid tundub, et Sven tahab ning ehk mõtleb Euroopa tippklubi, kuhu kõik mängijad mängima tahavad tulla, ründaja ikka ümber.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                See on kyll mõttetu, et Seaman koondisest välja visata. aga kas ta põhikoosseisu tuleks panna on eraldi küsimus. Aga keda siis panna Seamani asemel väravasse Inglise koondises??? Nigel Martyn? See on suht halb variant. Võibolla tasuks kaaluda David Jamesi, sest ta on päris khästi mänginud viimasel ajal. Ma pakukski, et koondisse väravasse võiksid saada mõlemad Davidid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X