320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ega Newcastle'i fännid ainukesed ole, kes teemast mööda kirjutanud on Erik. Tõsi teema on oma nimest väljunud ning Inglise koonidse teema jätkub vastava teema nime all-.

    Kommentaar


      #62
      Orginally posted by eston

      ilmselt lähevad mm-ile, martyn, james ja walker

      kuigi stuart taylor võiks ju olla koondises. näeb mis värk on. ja sellest poisist saab veel asja

      mitte mingil juhul ei tohiks lasta väravasse david jamesi, kes aegajalt suurepäraseid esitusi teeb, kuid tähtsates mängudes alati midagi kihva keerab. harakate pooldajad kindlasti mäletavad legendaarset väravavahtide duot james-hislop. meenub ka villa-chelsea FA karikafinaal kahe aasta tagant, kui james trahvikastist välja triblama hakkas ... yleöö (yle kahe aasta siis) geeniuseks ei muututa ...

      "What do David James and Dracula have in common? They're both afraid of crosses!"
      TMV!

      Kommentaar


        #63
        Miks peaksid harakate polehoidjad Jamesi m2letama? Oli suurep2rane duo Hislop-Srnicek, kes imem2ngudele vahelduseks purakaid tegid. Ja tsenderdusi kardavad nad ka.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #64
          muhahaaahaa..........ja seda räägib manu poolehoidja
          Ärgem unustage et samasugune pirukameister on Barthez ju, kes nimelt Prantsusmaa koondise kindel 1väravavaht........ja sama ka manus, hoolimatta tema naljadest.
          James on hea

          Kommentaar


            #65
            [quote]Orginally posted by Devil

            [quote]Orginally posted by eston



            Kuule sa Devil oled vist rohkem nagu male või curlingu mees, sest tundub,et jalgpallist sa küll mitte sittagi ei jaga. Mis jutt see on ,et Arsenal ilma Henryta liiga keskmik oleks. Henry on Arsenali parim ründaja, sellega olen ma täiesti nõus, aga see ei tähenda, et teised ründajad ei oskaks väravaid lüüa ja väravasööte jagada. Kui tahad veel tarka juttu ajada siis trüki omale menüüribale WWW.MALENET.EE.
            Marka

            Kommentaar


              #66
              Orginally posted by Chobram

              nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)
              Kuule Chobram, tohib äkki küsida kust kurat sa võtad neid andmeid,et Owen nad 10st 10 või üheksa korda üle jookseb. sul on äkki mingi oma väike salajane WWW.CHOBRAMSTATS.COM site vä. või istud teleka ees ja teed pastakaga oma väiksesse märkmikku ristikesi ja ringikesi kui liverpool Arsenali vastu mängib. Aa ma tean sa näed unes nägemusi. Ei no siis küll
              Marka

              Kommentaar


                #67
                Orginally posted by marka25

                Kuule Chobram, tohib äkki küsida kust kurat sa võtad neid andmeid,et Owen nad 10st 10 või üheksa korda üle jookseb. sul on äkki mingi oma väike salajane WWW.CHOBRAMSTATS.COM site vä. või istud teleka ees ja teed pastakaga oma väiksesse märkmikku ristikesi ja ringikesi kui liverpool Arsenali vastu mängib. Aa ma tean sa näed unes nägemusi. Ei no siis küll
                See Marka on mingi kaunikesti veider tüüp vist? Jah, aga 'poolil on Arsenal FA karikas jälle risti ees. Arvan, et reaalne on viik esimeses mängus...ja kordusmatshis Anfieldil näeb siis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #68
                  [quote]Orginally posted by mcnamara

                  Orginally posted by marka25


                  See Marka on mingi kaunikesti veider tüüp vist? Jah, aga 'poolil on Arsenal FA karikas jälle risti ees. Arvan, et reaalne on viik esimeses mängus...ja kordusmatshis Anfieldil näeb siis.
                  Ma võtan seda veidra asja kui komplimenti. aga mis reaalsusesse puutub siis 2-0 Arsenalile. Aitäh.
                  NB! mul pole Liverpooli ja Oweni vastu mitte midagi, igati ok on mõlemad.
                  Marka

                  Kommentaar


                    #69
                    [quote]Orginally posted by marka25

                    Orginally posted by mcnamara

                    Orginally posted by marka25


                    See Marka on mingi kaunikesti veider tüüp vist? Jah, aga 'poolil on Arsenal FA karikas jälle risti ees. Arvan, et reaalne on viik esimeses mängus...ja kordusmatshis Anfieldil näeb siis.
                    Ma võtan seda veidra asja kui komplimenti. aga mis reaalsusesse puutub siis 2-0 Arsenalile. Aitäh.
                    NB! mul pole Liverpooli ja Oweni vastu mitte midagi, igati ok on mõlemad.
                    Ma ka usun pigem Arsenali võitu.

                    Kommentaar


                      #70
                      Orginally posted by Alessandro Del Piero

                      Ma ka usun pigem Arsenali võitu.
                      Alessandro, kas FA Cupis on sellel aastal mingid innovatiivsed reeglid välja mõelnud vä? Et kui mingi meeskond neljandas ringis tappa saab ning kui nad ilusti paluvad, siis võimaldatakse nendele kordusmäng?

                      Teadmiseks sulle, et see kohtumine leidis aset 27. jaanuaril ning tõesti, su ennustus pidas paika , Arsenal võitis.
                      piis!

                      Kommentaar


                        #71
                        Orginally posted by Rain

                        Orginally posted by Alessandro Del Piero

                        Ma ka usun pigem Arsenali võitu.
                        Alessandro, kas FA Cupis on sellel aastal mingid innovatiivsed reeglid välja mõelnud vä? Et kui mingi meeskond neljandas ringis tappa saab ning kui nad ilusti paluvad, siis võimaldatakse nendele kordusmäng?

                        Teadmiseks sulle, et see kohtumine leidis aset 27. jaanuaril ning tõesti, su ennustus pidas paika , Arsenal võitis.
                        Ei ole sellega kursis aga ennustus läks täppi

                        Kommentaar


                          #72
                          Orginally posted by Alessandro Del Piero


                          Ei ole sellega kursis aga ennustus läks täppi
                          Ootame ka edaspidi sinu asjatundlikke kommentaare.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #73
                            henry tegi eile ikka sitaks koomi hüppe...... ma vaatasin et tüüp ei jooksegi pallile järgi aga siis ta tegi mingid kukesammud ja hüppas....... lahe
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #74
                              nonii, vaatasin ka eilset everton-arsen*l. no ei ole õiglust maailmas.
                              arsen*l - ülikoba värav ja 5 kollast kaarti. sellist kõrilõikajate jõuku annab otsida. kurat see on tõesti maailma rõvedaim
                              klubi. eriti briketid vieira & wiltord. ei saagi pikemalt kirjutada süda läheb juba pahaks..

                              Kommentaar


                                #75
                                ei noh värav oli väga sheff ju.... mis sest et ta löök täiesti pers* kukkus............ aga noh kuigi kollaseid on palju ei lööda neile just ka eriti palju väravaid.... mängivadki jõuliselt aga jah ginola on totaalne 0... ainuke klubi kus ta mängida saab premieris ongi everton....... by far the shitest club in premiership IMO
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X