320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    sellisel juhul peaks mainima ka seda, et Arsenali võimalused sellise mänguga kokkuvõttes PLis nelja hulgas lõpetada on samuti väga minimaalsed...

    ehk sõida sitale
    hmm. pole ju päris võrdväärsed võrdlused, kas pole? liverpool tuli viiki mängima ja sai selle. aga viiki mängima minnes tekib paratamatult küsimus ambitsioonist. mul tekkis ka. arsenali aspektist - mäng lõpetati keskväljaga denilson - song - diaby - eboue. nii ei võidetagi liigat.

    Kommentaar


      Fabregas olevat põlve sidemeid venitanud. Üks nädal vähemalt väljas seega Aston Villa vastu ei mängi. :/

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        hmm. pole ju päris võrdväärsed võrdlused, kas pole? liverpool tuli viiki mängima ja sai selle. aga viiki mängima minnes tekib paratamatult küsimus ambitsioonist. mul tekkis ka. arsenali aspektist - mäng lõpetati keskväljaga denilson - song - diaby - eboue. nii ei võidetagi liigat.
        Kusjuures selle fantastilise neliku juures tekkib mul kõige rohkem küsimusi Diaby tuleviku kohta. Probleem pole selles, et tal poleks talenti - Wenger näeb teda trennis iga päev ja ma arvan, et ta teab selles mõttes meist piisavalt paremini. Aga füüsilised eeldused ei aita sest... Diabyl pole identiteeti platsil. Temast pole äärt ega saa olema. Temast ei saa ründavat poolikut, sest palli omades on ta vaid üksi väljakul ja kaaslasi ta ei näe, sööta ka ei oska. Kui ta Arsenalis omal ajal debüüdi tegi, nägin teda Vieira mantlipärijana. Aga nüüd ma isegi ei saa aru, kas ta ise pole lõhkuvaks poolikuks tahtud või sunnib Wenger teda muudele ajuvabadele positsioonidele.

        JA eilne näitas piisavalt hästi, et mäng Cescita on katastroof.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          liverpool tuli viiki mängima...
          Kuni Togonaatori eemaldamiseni oli initsiatiiv valdavalt küll väidetava viigijahtija poolel. Mingist momendist tõmmati küll tagasi, veidi näotu olnuks lõpus sisse saadud kontrast see ükski punkt kaotada. Arsenalil aga polnud arusaadavatel põhjustel lõpus enam seda viimast käiku sisse lükata. Ja mis punasesse kaarti puutub, siis arvestades mis liinist Webb kinni hoidis, võis seda karta küll.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Kuni Togonaatori eemaldamiseni oli initsiatiiv valdavalt küll väidetava viigijahtija poolel.
            tõenäoliselt maailmavaateline erinevus aga võttes korraks punavalged prillid peast, tundus mulle, et initsiatiivi põhjuseks polnud mitte külaliste headus vaid kodumeeskonna ebakindlus.

            Kommentaar


              pohui, see aasta suur nelik ongi üks ebakindlus
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Rahvusringhääling on avanud oma talvise huumorinurga, majandussurutisest tingituna kasutavad nad aga ajutiselt spordiportaali domeeni:
                Korralik naeruannus ja lõbusamad jõulud siit!

                Kommentaar


                  No kui see tehing tehtud saab, siis keegi peab ju ka lahkuma?
                  Ründajaid muidu liiga palju, ise arvan, et võibolla oleks see Bendtner?

                  Jutud viivad ka nüüd juba Kolo'd Man Citysse ning kahjuks -

                  CESC ON 3 KUUD VÄLJAS!

                  Wengeril oleks nüüd üks äärepoolik vaja soetada, sest nagu näha oli Nasri - Song - Diaby - Denilson on küll nagu vananev mädarõigas .

                  Et, kui liigutaks veel Denilson'i keskele, Diaby varusse ja mingi uus vana äärele ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    No kui see tehing tehtud saab, siis keegi peab ju ka lahkuma?
                    Ründajaid muidu liiga palju, ise arvan, et võibolla oleks see Bendtner?

                    Jutud viivad ka nüüd juba Kolo'd Man Citysse ning kahjuks -

                    CESC ON 3 KUUD VÄLJAS!

                    Wengeril oleks nüüd üks äärepoolik vaja soetada, sest nagu näha oli Nasri - Song - Diaby - Denilson on küll nagu vananev mädarõigas .

                    Et, kui liigutaks veel Denilson'i keskele, Diaby varusse ja mingi uus vana äärele ...
                    arshavin äärele, jutud käivad, aga wenger ei taha ikka teda ma arvan

                    Kommentaar


                      Cesci vigastusega on Arsenali keskpärasel keskväljal kellad, ei pea olema Sherlock et seda tabada.

                      Ära ka ei väsita selle sibula haibiga, ei lähe ta kuskile oma kallist Zenidist, sõidab oma elupäevade lõpuni Volgaga ja joob samovarist viina.

                      Kommentaar


                        Fabregase 3 kuuline paus on ikka väga kõva hoop. Arshavin saab ju keskel ka hakkama?

                        Kommentaar


                          see kolm kuud pole ju veel kirikus kuulutatud?

                          Kommentaar


                            Issand, ärge nüüd Arshavinit küll äärele toppige, veel vähem keskele, keegi mainis .

                            Üks on olla rünne ja teine keskpoolkaitse, täiesti erinevad positsioonid .
                            Mõistlik inimene ei vaja näiteid ka

                            Kommentaar


                              Väga-väga valus laks igasugustelel lootustele ja ootustele

                              Kommentaar


                                LOL. Mis lootustele ja ootustele? Villat edestada? Võidelda pronksmedali nimel? Ah jaa CL kaheksandikfinaal. Võidelge.

                                Mis ma ennustasin hooaja alguses, et teil on hooaeg detsembriks läbi? Panin võib-olla mõne nädalaga mööda - aga 2009-2010 on teie aasta. wenger knows.

                                P.S. Häid jõule
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X