320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Nah, mõtlesin et võiks ka natuke rantida tänase Wigani mängu line-upi kallal ning panna kirja milline see minuarvates olema peaks.

    Rünnak: Van Persie võiks kindlasti alustada, see mis ta kolmapäeval ründesse juurde tõi oli võimas. Kuid ma hindan kõrgelt ka Bendtnerit, sest tema pikkust on ründes hea kasutada. Niiet Van Persie võiks minna paremale äärele ja tõmmata oma äärt julgelt sisse ning Bendtner siis jäägu oma parimale kohale, tippu. (nagu üks mäng Celticu vastu) Vasakul mulle see Rosicky väga ei meeldi, aga sinna ta arvatavasti jääb, sest Arshavin ei peaks tulema tagasi enne järgmist mängu ning Nasri mängib keskel.

    Keskväli: Nasri peaks alustama Fabregase kohapeal, ning Diaby jätkab oma kindlal positsioonil. Loodetavasti saadakse Denilson - kes on väikene doubt - terveks ning ta saab alustada kontrolliva poolkaitsjana. Kui teda pole, siis saab arvatavasti mänguaega nooruke Craig Eastmond. (kuigi oleks huvitav ka Diabyt sellel kohal näha )

    Kaitse: Päris hüvasse vormi tõusnud Clichy alustagu vasakul, tema kaasmaalane Sagna paremal. Keskkaitse () kohta ma kahjuks ei saa öelda keda ma tahaks seal näha, saan vaid öelda keda saab seal näha. Campbell ja Sylvestre. Esimene mind väga ei hirmuta, näitas teine Spurside vastu head mängu, aga Sylvestre on lihtsalt jube.

    Väravavaht: Almunia.

    Pink: Kindlasti võiks jätta ka pingile tugevust ning need kahurid kes pingilt tulevad võiks olla Eboue ja Walcott.

    Fabianski, Traore, Eboue, Eastmond, Walcott, Eduardo, Vela/Merida.


    ehk siis midagi sellist:
    Almunia
    Sagna - Campbell - Sylvestre - Clichy
    Denilson
    Nasri - Diaby
    Van Persie - Bendtner - Rosicky



    __________________________________________________ _______________

    PS: vabandust et väljendid nagu 'võiks olla' pidevalt kordusid.

    Kommentaar


      Wenger võiks parem Sagna keskele pannak koos Campbelliga ja Eboue paremkaitsesse tuua. Tweetyt enam küll ei taha.

      Kommentaar


        Arsenal team in full: Fabianski, Sagna, Campbell, Silvestre, Clichy, Diaby, Rosicky, Eastmond, Nasri, Walcott, Bendtner
        Substitutes: Mannone, Traore, Eboue, Merida, Henderson, Vela, Van Persie

        mitte just paljulubav. Keegi teab miks Almuniat pole?
        Campbell captain

        Kommentaar


          wenger viskas lõpuks kopp ette almuniast äkki, ma loodan vhmlt

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            wenger viskas lõpuks kopp ette almuniast äkki, ma loodan vhmlt

            Ei viskand. Tal oli mingi vigastus, millega ta juba mõned mängud oli mänginud.

            fist injury, midagi sellist ütlesid Sky kommentaatorid.

            Kommentaar


              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
              fist injury
              muig.

              Wrist.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                viimase 10 mindiga 3 väravat ära kinkida on ikka saavutus omaette. Terve see keskkaitse koos pudrunäpust poolakaga tuleks kuhugi kaugele ära saata.

                Kommentaar


                  see premier league voor on lihtsalt parim!

                  Kommentaar


                    masendav.
                    1010

                    Kommentaar


                      üllatu üllatus kes jälle kaotas. no tyrra kuda saab nii.eastmondi olex pidanud varem vlja võtma ja van persie sisse tooma siis olex ees teravust olnud

                      Kommentaar


                        Ja ma veel lootsin, et ehk tuleb seisuks miski 4-0 peale 2-0 ette minemist, aga ei. Sellist jama on raske kommenteerida.

                        Järgmisel hooajal sooviks, et meil oleks platsi peal ka väravavaht. Keskkaitse võib ka poolenisti välja vahetada.

                        Kommentaar


                          Njah... kandikul pakuti mitut võimalust tiitlile, aga kui ise ei taha, siis ega keegi peale ka ei suru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            üllatu üllatus kes jälle kaotas. no tyrra kuda saab nii.eastmondi olex pidanud varem vlja võtma ja van persie sisse tooma siis olex ees teravust olnud
                            ah ole vait, Eastmond mängis väga "intelligentselt".
                            Wenger oleks pidanud ääred varem ära vahetama, oli juba näha et väsimus andis tunda ja vastased olid veel enamgi siis füüsiliselt üle. Van Persie oleks võinud Bendtnerit asendada, suht zero lähedane.

                            Kommentaar


                              Season over!

                              Igati võimas esitus sellistelt suurepärastelt mängijatelt nagu Silvestre ja Fabianski. Iga kord kui sa näed neid mängimas siis sa arvad et no enam hullemaks ta ju ikka ei saa minna kui on, aga näe - üllatavad ja suudavad!

                              Jõuluvana, Jumal ja kõik teised väljamõeldud heategijad - PALUN tooge meile augustiks Lloris!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ei oska ka midagi öelda, naeruväärne, seda igas kirjapildis. Naeru väärne.

                                Kui Wenger kunagi veel mõnes intervjuus juleb väita, et Fabianski on hea väravavaht siis ma panen vist oma 13aastase staazi Arsenali toetajana tõsiselt kaalumise alla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X